Zaloguj się do konta

Warta i Jeziorsko- opłata PZW

utworzono: 2012/07/25 17:02
Pietrzak

Witam.Jestem mieszkańcem Łodzi i od kilku lat nie płaciłem składek gdyż nie miałem czasu na wędkowanie. Sytuacja ta na chwilę obecną się zmieniła, dysponuje większą ilością wolnego czasu. Jako, że w Łódź pod względem wód nie jest zbyt atrakcyjnym kąskiem, zdecydowałem się uiścić opłatę w innym mieście. Chciałem się dowiedzieć gdzie mogę uiścić opłatę składki za okręg Sieradzki najbliżej w miejscowości najbliżej Łodzi?Prosiłbym o konkretny adres bądź numer telefonu koła PZW które ma podpisane porozumienie z Sieradzem. Zależy mi tylko i wyłącznie na możliwości wędkowania na Zbiorniku Jeziorsko i na Rzece Warcie ( okolice Jeziorska tzw. przy tamie i miejscowości Warta). Z góry dziękuję. Pozdrawiam. rzanek@toya.net.pl
[2012-07-25 17:02]

http://www.klen.wedkuje.pl/media/kolo,kolo-pzw-nr-38-klen,0,1569,386.html Oto link do kola Klen PZW Sieradz w Pabianicach. [2012-07-25 18:23]

Pietrzak

Dzięki za odp. znajomy dał mi namiar na sklep zoologiczny w Pabianicach który przyjmuję składki na okręg Sieradzki. Pojechałem tam dzisiaj w celu opłacenia składki ale nie było skarbnika, jutro podobno będzie i od soboty zaczynam na nowo poławianie, mam nadzieję :)
[2012-07-26 16:20]