Warta Gorzów Wlkp. spinning

/ 3 odpowiedzi
Nie wiem dlaczego od pewnego czasu na odcinku od małej stoczni do prawie Wieprzyc od jakiegoś miesiąca nie udało mi się nic ciekawego upolować!! gdzie jeszcze 2-3 miesiące temu zawsze był jakiś drapierznik może nie jakieś super okazy (zresztą i tak wszystko wraca do wody) chodzi o samą zabawę i zawodzi sprawdzony sprzęt czyli np.blaszki meppsa różniste paproszki czy też twisterki riperry nie wiem czy nie trafiam z kolorem ?? nie wiem co wy o tym myślicie albo co możecie polecić ?? a na rybach jestem w sumie codziennie :(
u?ytkownik41398


siemanko jest jakos slabo na warcie wczoraj bylem na stoczni i jeden bolek sie spiol poten na przelewie maly klenik z 23cm i tak po za tym nic... a kiedy idziesz na spina znow? ozna sie ustawic .. (2012/08/23 17:12)

siewiczpl


Cześć , na wieprzycach wypróbój małe żywce. lub srebrne obrotowki r2 , gdyż tam sa pistolety do 40cm ale za to ładne okonie :) (2014/02/16 17:57)

u?ytkownik130601


Teraz to nie wiem co bierze,ale wiosną i jesienią woblery dobrze się sprawdzały od czasu do czasu nawet sum do metra się trafił.Może wina jest w kolorze twoich przynęt,albo nie umiejętnym prowadzeniem danej przynęty ?  (2014/02/17 11:07)