Warta dla wszystkich

/ 4 odpowiedzi
Władze Poznania proponują poznaniakom wypoczynek nad rz. Wartą. Aleje spacrowe, aleje rowerowe, plaże, kontenery nad wartą. Tylko pytanie czy warto
skoro tego nie umieją uszanować, nie wszystkich sie mierzy jedną miarą lecz jest fakt że wiekszość dopuszcza sie tego czynu. Jeśli nie sam bespośrednio to w grupie przyczynia sie i godzi na postępek drugiej osoby. Przecierz są ubikacje publiczne, są kontenery na odpady. Czy nasze kwitnące społeczeństwo nie dorośnie do mentalności - kupiłeś, oprużniłes, wyrzuć lecz nie byle gdzie tylko w wyznaczone i przeznaczone do tego celu miejsce, by najmniej nie zostawjaj 
po sobię śmietniska. Może kultura osobista nie pozwala na sprzatnięcie, czy wstyd iś zanieść odpady do kontenera, a może brak czasu. 
 

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Sith


Gdyby straż miejska (formacja nie wiadomo po co utworzona) mniej zajmowała się poza targowiskowym handlem i źle zaparkowanymi samochodami, a więcej uwagi zwróciła na śmiecących świntuchów, byłby większy pożytek z tej formacji nygusów.
Gdyby jeden z drugim śmieciuch zapłacił mandat i to nie 50 zł a 500, albo przymusowo odpracował przy zbieraniu śmieci kilkadziesiąt godzin, to może poszedłby po rozum do głowy. (2016/05/05 14:19)

miecz-gaz


Tak, mandat jak najbardziej taki co by ubudł po kieszeni.
  (2016/05/06 12:04)

dendrobena


Tak jest na całym odcinku rz.Warty.Nie bez winy są wędkarze.Sprzątającbrzegi rzeki jak śmieci dominują opakowania po przynętach, zanętac,urzywkach itp.Poniżej przedstawiam fotkę z przeprowadzonej akcji porządkowania brzegów rz.Warty. (2016/05/06 18:47)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Wachta2


Nie jest tak źle. Nad jeziorem Żywieckim po przejściu 30m te wory by były tak samo pełne taki tam jest syf. (2016/05/06 20:41)