Warsztaty WTOREK GODZ. 16.00

/ 23 odpowiedzi / 2 zdjęć
WARSZTATY  WTOREK GODZ. 16.00  czy to dobry termin ? Proszę młodzież o wpisy, czy wtorek może być dniem spotkań ?

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zbigniew240671


Serdecznie zapraszam na kolejne warsztaty we wtorek 24 kwietnia na godzinę 16.00 , nad nasz zalew, ul. Wałowa od strony przejazdu kolejowego.
Chcesz spróbować ? Nie masz z kim połapać ? Nie masz sprzętu wędkarskiego ? Przyjdź a coś wymyślimy :)
W trakcie warsztatów relacja z pobytu naszych zawodników na zawodach okręgowych juniorów i kadetów :)
(2012/04/20 11:28)

miqs17


ale w zalewie na pomorzu? (2012/04/21 18:39)

majdanek


Moim zdaniem to dobry termin P.Zbyszku :)  (2012/04/21 19:31)

zbigniew240671


ale w zalewie na pomorzu?
Nie... w zalewie octowej :)))
(2012/04/21 21:44)

zbigniew240671


Serdecznie zapraszam na kolejne warsztaty we wtorek 24 kwietnia na godzinę 16.00 , nad nasz zalew, ul. Wałowa od strony przejazdu kolejowego.
Chcesz spróbować ? Nie masz z kim połapać ? Nie masz sprzętu wędkarskiego ? Przyjdź a coś wymyślimy :)
W trakcie warsztatów relacja z pobytu naszych zawodników na zawodach okręgowych juniorów i kadetów :)
Oczywiście że nad Naszym zalewem w Opocznie :) (2012/04/21 21:45)

KYLON


Kolego Zbigniewie takie wpisy powinno sie umieszczac na stronie kola jako ogloszenie (2012/04/25 15:27)

swiezy


może być na forum ale trzeba zaznaczyć że ma się pojawić tylko na stronie koła (2012/04/25 16:07)

zbigniew240671


Koledzy ... ale ja wpisałem tutaj , na forum jako wątek :)
Dziękuję za wszelakie sugestie , ale założyłem ten wątek na sprawy związane z warsztatami. Ogłoszenia to osobna sprawa. Tutaj oczekuję sugestii od uczestników warsztatów, a także będę wstawiał  drobnostki związane z tym tematem :)
Pozdrawiam i proszę nie ingerować w ten temat :) Z góry dziękuję :) (2012/04/25 19:57)

zbigniew240671


Serdecznie dziękuję kadecikom Victorii, Wiktorkowi , Igorowi i Dominikowi za udział we wczorajszych warsztatach ( przerwanych deszczem i wiatrem ) , dziękuję mojemu serdecznemu koledze Arturowi za pomoc , dziękuję juniorom Adamowi , Karolowi i Radkowi, za to że, w nawale nauki znaleźli czas aby zajrzeć do nas nad zalew w Opocznie. Dziękuję bratu za pomoc i dodatkowe schronienie dla dzieci przed wiatrem i deszczem :)
( artykuły niebawem się ukarzą , ogłoszenie o kolejnym spotkaniu także )
Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą :) (2012/04/25 20:06)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

swiezy


Koledzy ... ale ja wpisałem tutaj , na forum jako wątek :)
Dziękuję za wszelakie sugestie , ale założyłem ten wątek na sprawy związane z warsztatami. Ogłoszenia to osobna sprawa. Tutaj oczekuję sugestii od uczestników warsztatów, a także będę wstawiał  drobnostki związane z tym tematem :)
Pozdrawiam i proszę nie ingerować w ten temat :) Z góry dziękuję :)
Bez urazy ale ingerować zawszę będziemy to my z klonem redagujemy tą stronkę !  
(2012/04/25 22:34)

swiezy


spotkałem kilku młodzików nad zalewem .Jeden siostrzeniec Krzyśka J nic nie wiedzą o szkółce a pewnie byli by chętni .Dałem namiary Krzyśkowi żeby ich zachęcił (2012/04/25 22:37)

KYLON


No ładnie mnie nieświeży nazwałeś dzięki hahahahahaha

(2012/04/26 14:49)

KYLON


Bez urazy ale ingerować zawszę będziemy to my z klonem redagujemy tą stronkę ! 
                                                                    xxxxxxx (2012/04/26 14:50)

swiezy


Kylon no co ty miałem na myśli innego Krzysia co jeździ wito  (2012/04/26 22:46)

zbigniew240671


Oki :) Rozumiem że redagujecie, ale parę rzeczy można by w końcu uzupełnić :)))
Np. O Kole ???
     Trochę jakiś fotek do galerii ???

Chcesz Sylwester redagować ?      To redaguj , ale tacy jak ja ją uzupełniają :)))

Ostatecznie mogę ... przenieść gdzie indziej pisanie < pozdrawiam > (2012/04/27 17:55)

swiezy


Bez urazy ja tylko grzecznie zwróciłem ci uwagę może odpiszesz na priw  ! (2012/04/28 20:30)

zbigniew240671


W dniu 02.05. na zebraniu Zarządu zaplanowaliśmy trzy terminy warsztatów, połączonych z treningiem przed zawodami. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do udziału.
Planowane terminy w maju to :

8 maja godzina 16.00 nad zalewem w Opocznie ( trening przed zawodami 12.05. o Mistrzostwo Koła , kadetów i juniorów )

22 maja godzina 16.00 nad zalewem w Opocznie

29 maja godzina 16.00 nad zalewem w Opocznie ( trening przed zawodami na Dzień Dziecka 2 czerwca )

Tematem wiodącym na majowych warsztatach będzie nadal SPŁAWIK. W razie potrzeby dołączać będziemy : łowienie metodą gruntową, a także spiningową .
Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą :)))
(2012/05/02 22:11)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zbigniew240671


W dniu wczorajszym postanowiłem zrezygnować z funkcji v -ce prezesa d/s młodzieży. Mam dość zwracania mi na każdym kroku uwagi , a dodatkowo usłyszałem że pojawiłem się w zarządzie i "mieszam". Spotykał się będę z Wami kadetami i juniorami i tak nad wodą. Nie potrzebny mi przydomek v-ce prezes d/s młodzieży, abym mógł Wam poświęcić swój czas. Rezygnacja będzie opisana na stronie koło, i będzie to mój ostatni wpis na stronie koła.
Trzymając się przepisów to faktem jest, że nie mam uprawnień do prowadzenia zajęć z kilkuosobową grupką dzieci i młodzieży.
      łowić wyłącznie na jedna wędkę, z zachowaniem uprawnień do własnego

0
swiezy


Ale się porobiło .Chłopie nie szlej .Kto ci tak dogryzł .Ale widzisz jak to jest robisz dobrze ,starasz się, poświęcasz swój czas ,młodzież jest zadowolona .Niestety zawsze znajdzie się ktoś co mu sie coś nie podoba  .Ojej ich i rób dalej to co robisz (2012/05/14 20:51)

szadok


To przykre co Kolegę spotkało. Jeszcze raz potwierdza to moja opinię o samej organizacji PZW jako stowarzyszenia "swoich dziadków". Może uda się dla Kolegi takie pozwolenie uzyskać - co na to Prezes Koła Kol. Kylon? (2012/05/15 06:22)

kasznka23


kiedy będą jakieś warsztaty spinningowe ??? (2012/05/15 15:34)

KYLON


Szkoda kolegi Wiktorowicza,że odchodzi,do dnia dzisiejszego nie wiem co było tematem aby to zrobił,zawsze służyłem koledze radą i moimi doświadczeniami w wędkarstwie i mam nadzieje,że było to pomocne.Zarząd byl zadowolony za jego zaangażowanie,ale jeśli podjął taką decyzję ???.........A co do J...i jego odznaczenia to widzę trochę złośliwości ze strony Zbyszka,ale jak by troszkę lat popracował to pewnie i on by dostał taka odznakę a tak to ........co do rozliczenia to kolega napisał,że zrobi to w tym tygodniu a jednak rozliczenia nie było,ale mamy sporo czasu aby to zrobić.Pozdrawiam i żałuję,że juz nie będzie kolegi Zbyszka z nami byl nieoceniony i niezastapiony. (2012/05/20 12:28)

zbigniew240671


Dziękuję ślicznie ale mnie odznaki nie rajcują. Co do rozliczenia to już się rozliczyłem ze sprzętu dnia 15 maja, i wszystko jest od tamtego dnia w siedzibie Koła. Protokół zdania sprzętu podpisał gospodarz Koła p. Czesław Żytny. Dziękuję za współpracę.
Pozdrawiam. (2012/05/20 22:37)