Wakacje z wędką nad morzem

/ 4 odpowiedzi
Witam!
Moją prośbę kieruję głównie do kolegów z wybrzerza, ale będę wdzięczny za każdą podpowiedź.
Co roku staram się spędzić wolny czas z rodziną nad morzem, ale moja obsesja nie pozwala o sobie zapomnieć. Dwa tygodnie bez wędki to kara a nie odpoczynek. Jednak w tym roku ośrodek do którego chcieliśmy jechać raczej ma już komplet na czas 27,06 - 8-07 i muszę znaleźć coś innego. Szukam domku w takiej okolicy by żona mogła sama zejść na plażę z dwójką małych dzieci, a ja mógłbym łowić w morzu oraz mieć jakąś alternatywę z przypadku niesprzyjających warunków na Bałtyku. Dodam, że najchętniej spinninguję i nie interesuje mnie łowisko karpiowe. Za pomoc bardzo dziękuję. i postaram się odwdzięczyć.
zbynio5o


Powiedz gdzie chcesz jechać, a ja jej pomoge zejść na tą plaże :}} (2017/01/09 22:58)

Wago


Z zejściem na plażę jeszcze sobie radzę. Pomoc przy noszeniu sprzętu zawsze mile widziana, a twarzystwo  to skarb. Żarty żartami ale problem zaczyna się kiedy na Bałtyku tak wieje, że można kje połamać a zamiast wody jest zielsko. Drugi skrajny przypadek to zamiast piasku na plaży dwunożne foki. To żadna frajda łowić między kąpiącymi się ludźmi. nie można sobie nawzajem przeszkadzać. Dlatego szukam miejscówki nie tylko z klasyczną plażą ale też z miejscem gdzie turyści mniej uczęszczają i idzie łowić. Do pełni szczęścia jescze jakaś rzeka lub jezioro z rybami drapieżnymi. Mzałżonce zależy na domku blisko morza by dała radę nawet beze mnie dojść do plaży z dwójką dzieci, tobą z jedzeniem i piciem ora kocem. (2017/01/10 15:28)

mossak


Dwie opcja Dzwirzyno 300m plaża z 700m jez Resko,Tańsza opcja Kąty Rybackie plaża 500m i Zalew Wiślany z 300m  lódke wypożyczysz/ weż silnik elektryczny okoń sandacz jest,- można polowićMieszkając na kwaterze u rybaka- rybka świeża z kuterka szczególnie fląderka w sierpniu jest tlusta za grosze można kupići smażyć do bólu.Z rybakiem można wyplynąc na zatoke .Za pomoc rybka gratis polecam. (2017/01/10 19:26)

Wago


Dzięki śliczne. (2017/02/04 17:59)