Wakacje nad łowiskiem

/ 6 odpowiedzi
Witam!Chciałbym wybrać się latem na wakacje gdzieś nad polskie jezioro , lecz nie wiem gdzie  warto się wybrać wraz z rodziną. Proszę także o pomoc w wybraniu ośrodku blisko jeziora. Jezioro naturalne lub komercyjne !Miałem już kilka typów nad jeziora blisko Mazur , ale moja żona jest wybredna , jeżeli chodzi o czystość w domkach wypoczynkowych . Interesuję się karpiarstwem , ale także na łowisku mój syn będzie łowił metodą spławikową !!

Proszę o pomoc!! Pozdrawiam.
Mija


Tam gdzie wszyscy jeżdżą to sobie nie połowisz. Jeziora są przetrzebione siatkami i bierze tylko to co przez oczka przepłynie. (2012/12/27 08:25)

stuart


Ja w tym roku byłem w Białym Kościele woj.Dolnośląskie.
Na spławik leszcze,liny,płotki itd. Duży karp też jest. Zresztą tak samo sum,sandacz,szczupak.
Co do jakości domków to takie sobie...chyba ze zamówisz nowo powstały tam był luxus...mi to nie przeszkadzało bo cały czas przesiadywałem nad wodą :) (2012/12/27 08:34)

mariuszrapalla


ja zdecydowanie polecam stawy w starym saczu jest to wspaniale lowisko do polowu karpia plywaja tam duze sztuki sa tez duze amury.Jak dla mnie to miejsce jest w sam raz na wypad z rodzina (2012/12/27 11:47)

RuchPalikota2


Witam!Chciałbym wybrać się latem na wakacje gdzieś nad polskie jezioro , lecz nie wiem gdzie  warto się wybrać wraz z rodziną. Proszę także o pomoc w wybraniu ośrodku blisko jeziora. Jezioro naturalne lub komercyjne !Miałem już kilka typów nad jeziora blisko Mazur , ale moja żona jest wybredna , jeżeli chodzi o czystość w domkach wypoczynkowych . Interesuję się karpiarstwem , ale także na łowisku mój syn będzie łowił metodą spławikową !!

Proszę o pomoc!! Pozdrawiam.Jezioro Bachotek w powiecie brodnickim a wokoło jest ze 100 jezior :) WiEEEElKKKiEEE KARPIE idużo płoci :))
(2012/12/27 15:09)

u?ytkownik123896


Okuninka nad Jeziorem Białym.

Komercyjnie połowisz nad jez.Czarnym ;-)

Niestety ja tam byłem bez wędek.


Okonie jednak widziałem osobiście nurkując z fajką;-)

Ładne sztuki pływają;-)

Idealnie czysta woda-najczystsze jezioro w Polsce.


W Białym nie połowisz ponieważ:
-wszelki sprzęt pływający
-brak miejscówek

No chyba że lubisz po krzakach/trzcinach siedzieć.


Co do noclegów to jest tam pełny wybór:
-domki
-hotele
-pensjonaty
-ośrodki wczasowe
-namioty

pozdrawiam (2012/12/27 16:35)