Wakacje na Mazurach

/ 5 odpowiedzi
Witam. Za niedługo wiosna, potem lato i czas na jakiś urlop. W tym roku wraz z dziewczyną chce odwiedzić mazury. Chciał bym znaleźć miejsce gdzie i ja skocze na ryby i gdzie tez będę mógł wraz z dziewczyną odwiedzić jakieś ciekawe miejsca. Po prostu żebym i ja był zadowolony że byłem na rybach i ze dziewczyna była zadowolona że nie siedziałą na tyłku. 

Pozdrawiam
karpowy

A zastanawiałeś się możę nad wynajmem sobie jachtu na Mazurach? Jest wiele stron,na których ludzie oferują takie czartery .
Myślę, że jest to o wiele ciekawsza opcja od  wynajmu noclegów  w hotelu. Na stronie wiele razy już wynajmowałem sobie łódkę. Nigdy jeszcze nie zdarzył mi się nieuczciwy czarterujący.  (2016/04/06 10:55)

JKarp

Zanim ruszysz na Mazury poczytaj czy jest sens zabierać wedki ;-)
http://splawikigrunt.pl/blog/2016/04/06/mazury-cud-natury-rybacy-pzw-i-krecenie-biznesem/

JK (2016/04/06 15:49)

Artur z Ketrzyna

Witam. Za niedługo wiosna, potem lato i czas na jakiś urlop. W tym roku wraz z dziewczyną chce odwiedzić mazury. Chciał bym znaleźć miejsce gdzie i ja skocze na ryby i gdzie tez będę mógł wraz z dziewczyną odwiedzić jakieś ciekawe miejsca. Po prostu żebym i ja był zadowolony że byłem na rybach i ze dziewczyna była zadowolona że nie siedziałą na tyłku. 

Pozdrawiam

Mogę ciebie zaprosić w swoje regiony. Ja zabrał bym ciebie na małe wedkowanie, a dzieczyne zostawili byśmy pod opieką przewodnika w Wilczym Szańcu. W okolicy jet też parę innych zabytków do wiedzenia. Swięta Lipka, Ryn Mikołajki itd w Giżycku port Jeloł i twierdza. jest zwiedania tochę.
Rybki (2016/04/06 20:06)

rudy120

Ja proponuję wziąć jeszcze pod uwagę morskie klimaty.Sam preferuję wycieczki nad morze niż na Mazury bo tam o wiele lepiej jest mi się zrelaksować. Przyjemnie jest w Sarbinowie.Spokojna miejscowość z pieknymi plażami. 
Możesz się na niej zorientować w jakich mniej więcej cenach są noclegi w tej okolicy. Nie jest drogo bo kwaterę znajdziesz już od 20 zł za osobe na dzień przy wynajmie domku ( oczywiście im lepszy standard tym jest drożej).  (2016/04/18 12:47)

zbynio 33

Fajnie tam w Sabrinowie tylko gdzie łowić ryby? (2016/04/18 13:30)