Zaloguj się do konta

Wagglery Lorpio Long Distance

utworzono: 2015/01/18 21:34
Daishi

Witam!
Mam zamiar kupić w tym sezonie spławiczki do odległościówki i oglądałem w sklepie dość dobrze obiecujące w/w wagglerki. Czy ktoś z szanownych kolegów używał tych spławików jak się sprawują ,czy są warte dość dużej ceny bo wiadomo że jeśli się zdecyduję to muszę kupić kilka różnych gramatur a nie chcę trafić kulą w płot.
[2015-01-18 21:34]

Bernard51

Jakość nie zawsze idzie z ceną nieraz płaci się za logo firmy a niczym się nie wyróżnia od tych tańszych.
[2015-01-19 11:36]

Ja polecam cralusso, mam około 9 sztuk i powiem tyle, są drogie nie powiem ale wytrzymałe jak diabli. Nawet gdy jednego nadepnąłem nic się nie stało, myślę że warto w nie inwestować ponieważ jest to sprzęt na lata. Jeśli chodzi o modele to nie doradzam ponieważ nie wiem na jakiej wodzie wolisz. jak napiszesz coś więcej to się mogę wypowiedzieć. Ale według mnie najlepszy jest rocket light tak na marginesie.

Pozdrawiam
[2015-01-22 19:25]

Daishi

Dzięki "bocznytrok" za wskazówkę chodzi o to że oglądałem w sklepie Cralusso ale jakoś za dużo plastiku i nie przypadły mi do gustu poza tym tak napisałem w poście Long Distance ale nie tylko, biorę też pod uwagę te normalne sensitive i short distance bo jakoś mnie akurat przyciągnęło ich wykonanie i wygląd , no i nie plastik tylko balsa,pawie pióro i węglowe antenki. Chciałbym kupić wiadomo kilka gramatur od 4g do 20g bo uwzględniam różne łowiska , odległości łowienia oraz skrajne warunki pogodowe dlatego taka rozpiętość w gramaturze dlatego chciałbym się dowiedzieć czy ktoś tymi wagglerkami od Lorenca łowił bo z wyglądu mi odpowiadają. Słyszałem nie jedne opinie na temat wagglerów Cralusso i większość jest zadowolona w 100% ale jak to mówią wędkarzowi też się muszą podobać a mnie ten plastik nie przekonuje.
[2015-01-27 23:59]

Każdy ma swój gust ale na prawdę jak coś to proponuje zakupić z jedną sztukę do testów :)

Pozdrawiam
[2015-01-28 00:36]

SlawekNikt

Ja także polecam cralusso, faktem jest, że niestety są chyba najdroższe :-( [2015-02-22 18:48]

SlawekNikt

Dlaczego obok mojego wpisu jest napis REKLAMA ???
[2015-02-22 19:10]