Zaloguj się do konta

Wafle do lodów-jako dodatek do zanęt i przynęt.

utworzono: 2011/05/23 17:24
dealer081

witam koledzy,ostatnio bylem u znajomego ktury pracuje w przedzciebiorstwie rybnym,podlega im okolo 40stawow hodowlanych. Ale wracajac do tematu kupel dal mi 3kg pokarmu ktury w okresie letnim daja ryba,zapytalem go co to jest bo zapach znajomy,jak sie okazalo sa do mielone wafelki,zrobilem z nich ciasto super efekt,delikatne a zarazem nie ma szans by samo spadlo z haczyka,a jeszcze leprze zastosowanie jako dodatek do zanety,lepiac kule zanety z tym dodatkiem dlugo sie trzyma nie rozpada sie tak szybko. [2011-05-23 17:24]

arbeiten100

Ostatnie twoje zdanie świadczy o tym, że zanęta wolniej pracuje i nie tworzy szybko dywanu na dnie. Dlatego łowiąc przez krótki okres( kilka godzin) możesz nie mieć wyników, a  tak poza tym nie mam zastrzeżeń. Pozdrawiam. [2011-05-23 19:29]

Mój znajomy tez ich używa zmielone dodaje do zanęty i chwali efekty
[2011-05-23 20:36]

barrakuda81

Pokruszone lub mielone wafle są o.k. ale nie można przesadzić bo mogą spowodować,że kule zanętowe wypłyną jak pączki i zdryfują...Dobry dodatek na zarośnięte zbiorniki lub te o mulistym dnie.
[2011-05-23 21:07]

dealer081

Pokruszone lub mielone wafle są o.k. ale nie można przesadzić bo mogą spowodować,że kule zanętowe wypłyną jak pączki i zdryfują...Dobry dodatek na zarośnięte zbiorniki lub te o mulistym dnie.


droga zecz jak zbyt duzo dodasz to sie zrobi kauczuk :) [2011-05-23 21:12]

dragolinmarco

panowie składniki ciasta waflowego wygląda tak
mąka
woda
sól
soda
jajka w proszku
weron
i który to składnik wabi ryby?????
[2011-05-23 23:09]

dealer081

panowie składniki ciasta waflowego wygląda tak
mąka
woda
sól
soda
jajka w proszku
weron
i który to składnik wabi ryby?????


zapewne aromat waniliowy kolego lub migdalowy. [2011-05-24 00:14]

dealer081

panowie składniki ciasta waflowego wygląda tak
mąka
woda
sól
soda
jajka w proszku
weron
i który to składnik wabi ryby?????


pewnie waniliowy kolego lub migdalowy,a gdybys przeczytal dokladnie post,to bys doczytal ze chodzi o wafle od lodrow ktore sie ruznia od zwyklych,a droga sprawa jesli uzywaja tego jako karmy dla ryb w sezonie letnim na stawach chodowlanych to cos w tym jest,bo jesienia i wczesna wiosna dokarmiaja je zbozami i granulatami na bazie ochotki. [2011-05-24 00:19]

biguswlos

zastanawiam się, czy ktoś kto wali takie okropne błędy ortograficzne, - jak to robi dealer, - czy taki ktoś, może nam coś mądrego napisać?
[2011-05-25 09:02]

zastanawiam się, czy ktoś kto wali takie okropne błędy ortograficzne, - jak to robi dealer, - czy taki ktoś, może nam coś mądrego napisać?




To, że ktoś robi orty, to nie znaczy, że nie potrafi pisać mądrze i sensownie. Znam wiele osób, które piszą poprawnie po polsku i nie robią błędów, albo wspomagają się korzystając z edytora tekstu, a jak już coś chlapną "mądrego", ale bez błędów, to klękajcie narody. 



[2011-05-25 09:24]

Bartes

zastanawiam się, czy ktoś kto wali takie okropne błędy ortograficzne, - jak to robi dealer, - czy taki ktoś, może nam coś mądrego napisać?




Może i masz rację... Ale. Ktoś kto czytał posty "dealera" jak ja, wiem, że tłumaczył się z tego, że czasem pisze na forum z komórki z nad wody i tak mu wygodnie ;).

Pozdro dealer.
[2011-05-25 11:28]