Zaloguj się do konta

Wady wedkuje.pl

utworzono: 2011/03/15 18:25
piotr0111

Witam. Było już dużo wątków o tym co podoba się nam w portalu wedkuje.pl . Teraz możemy poruszyć temat o wadach tego portalu, a po podsumowaniu np.zgłosić nasze propozycje do redakcji. Śmiało opowiadajcie co wam się nie podoba. [2011-03-15 18:25]

Moja lista jest długa:)
[2011-03-15 18:27]

Artur z Ketrzyna

wulgarne wypowiedzi w postach, i brak kultury niektórych użytkowników.
[2011-03-15 18:50]

withanight88

To są wady każdego forum , nie tylko wedkuje.pl

[2011-03-15 18:51]

Przecież na wedkuje jest kultura:)
[2011-03-15 18:56]

radek123

Złodzieje zdj na forum i wpisów !!
[2011-03-15 18:59]

sliwka15

withanight88

To są wady każdego forum , nie tylko wedkuje.pl

Zgadzam się z Tobą withanight88 jednak faktycznie czasami mogli by zbastować trochę ;)
[2011-03-15 19:10]

dyziu215

Brak mozliwosci edycji i usuniecia swojego wpisu. Brak automatycznego scalania postow jednego uzytkownika gdy pojawiaja sie jeden po drugim.
[2011-03-15 19:20]

pstrag222

Z tym każdym forum to nie do końca się zgodzę bo nieu którzy potrafią się zachować a to zależy od ludzi. Szkoda że redakcja mało się tym portalem zajmuje. Brak edycji portów oraz brak wizji ocen. [2011-03-15 20:17]

spokojny

Withanight88Nie każdego forum, to jest kwestia regulaminu i jego przestrzegania oraz pracy moderatorów, Można być kolegą a zarazem nie odpuszczać w przypadku słów które są uważane powszechnie za obraźliwe .
Pozdrawiam [2011-03-15 20:25]

Przecież na wedkuje jest kultura:)

A kultura tutaj jest,świadczy o tym nasz wspaniały dom kultury,więc dlaczego jest jak jest-nie rozumiem-kawałek refrenu Zielone Żabki.
[2011-03-15 20:52]

dyziu215

"A nas sąsiad z piwnicy wygonił bo nasza muzyka jest wariacka"

Stara dobra nuta :)
[2011-03-15 21:28]

withanight88

Withanight88Nie każdego forum, to jest kwestia regulaminu i jego przestrzegania oraz pracy moderatorów, Można być kolegą a zarazem nie odpuszczać w przypadku słów które są uważane powszechnie za obraźliwe .
Pozdrawiam

Racja , troche przesadziłem z tym "na kazdym " , jeżeli powiedział bym, że przynajmniej na 50 % for są takie sytuacje to chyba wiecej prawdy by w tym było.

Ale to i tak wszystko kwestia regulaminu, masz racje Grzesiu.

[2011-03-15 21:41]

Rudi

Witam
Mnie brakuje wygodnej formy przeglądania tego co się dzieje na zbiornikach w danym okręgu.
Niby jest katalog łowisk itp, ale to nie to. Taki podział na województwa z forum, gdzie wpisywałoby się co słychać nad daną wodą. Teraz trzeba szukać i uważnie śledzić tematy. Fajnie jest to rozwiązane np. na Spławiku. Ale troszkę mało tam wędkarzy.
A tak wchodzę na łowiska, województwo (czy okręg) i forum o danej w wodzie z linkiem do opisu. Obecne rozwiązanie niby takie, a jednak mało to wygodne.
[2011-03-16 10:44]

dan984

Witam
Mnie brakuje wygodnej formy przeglądania tego co się dzieje na zbiornikach w danym okręgu.
Niby jest katalog łowisk itp, ale to nie to. Taki podział na województwa z forum, gdzie wpisywałoby się co słychać nad daną wodą. Teraz trzeba szukać i uważnie śledzić tematy. Fajnie jest to rozwiązane np. na Spławiku. Ale troszkę mało tam wędkarzy.
A tak wchodzę na łowiska, województwo (czy okręg) i forum o danej w wodzie z linkiem do opisu. Obecne rozwiązanie niby takie, a jednak mało to wygodne.

Potwierdzam...to by sie przydało :)
[2011-03-16 10:56]

tukamil

Ja bym proponował żeby w dziale ryby były prezentowane wszystkie gatunki ryb występujących w polskich wodach a nie tylko te które są atrakcyjne wędkarsko. Z chęciom dowiedziałbym sie czegoś np. o rybach prawnie chronionych w polsce choćby po to żeby móc je rozpoznać [2011-03-16 12:15]

bluehornet

[2011-03-16 14:36]

bluehornet

Wpisz w Google " Ryby prawnie chronione w Polsce " - pierwszy link - pokaz slajdów wraz z opisami .
[2011-03-16 14:40]

jamesbond

Witam

Potwierdzam...to by sie przydało :)

tyż się IMO zgadzam.
[2011-03-16 15:15]

Patrol94

Przydał by się jakiś osobny dział, gdzie można by było poprosić o zmianę nicku, bo pisze do redakcji i już około 3 tyg. czekam na odpowiedz i nic. Poraża mnie inteligencja forum, i posty o zanętach w dziale wędkarstwo spławikowe. brakuje tu porządnych moderatorów, którzy mają czas i się znają na rzeczy, a na razie w tej sprawie kurde cisza. Poziom forum jest tragiczny, a w szczególności ortografia. Jest kilkanaście porządnych userów, którzy dbają o jakość forum, ale to i tak nic nie zmieni, jak moderatorzy nie będą nic robić.  [2011-03-20 14:57]

kanikadze

witam. co do kultury to jak ktoś się jej nie nauczył w domu i cywilizowanego zachowania to mu nic nie pomoże.
Dobrze by było jak coś by się zmieniło z ocenianiem zdjęć:że jak się komuś da ileś gwiazdek...to żeby dalej automatycznie przechodziło do kolejnego zdjęcia a nie trzeba samemu cofać to jest irytujące.
[2011-03-20 22:48]

baloonstyle

Przydał by się Shoutbox oraz lista osób obecnie online.Zawsze to łatwiejsze do pogadania z kimś i jak doda się coś na forum to wiadomo czy dana osoba odpowie czy po prostu nie ma jej obecnie.Jest to na spławiku i forum nie jest zaśmiecane przez zbędne tematy i dziwne wpisy.
Kazde tzw. pierdółki załatwia się na Shoutboxie a na forum są naprawdę poruszane tematy godne uwagi.Jest tam porządek i ład, a tu jest mnóstwo zbędnych tematów nikomu nie potrzebnych, wieczne dublowanie się watków.
Jeżeli przeszukujemy archiwum żeby podłączyć się w dany watek to można tam oczopląsu dostać żeby coś znależć, a tak było by rzeczowo i na temat.
[2011-03-22 10:27]

zosikxx13

Witam.A mi tu się podoba i wad na razie nie widzę , może dlatego że jestem na tym portalu od 2 miesięcy :) POZDRO     
[2011-03-22 21:19]

Esox53

Napewno przydała by się większa liczba moderatorów i system ostrzeżeń np.5 ostrzeżeń i blokada konta,myślę że wielu by się zastanowiło przed pisaniem tego samego w różnych działach. [2011-03-23 12:01]

Tofik83

Nagminne błędy ortograficzne - mimo, że jest słownik podkreślający w okienku do pisania.
[2011-03-23 13:32]

Ja się do tego przyzwyczaiłem , i nic mi już nie przeszkadza :)) [2011-03-23 13:46]