Wady wedkuje.pl

/ 162 odpowiedzi
withanight88


Ale swoich fanów już znalazł/a hehhe. Dobra koniec bo robimy off topa. (2011/03/31 12:53)

zbynio5o


Ależ mnie to też w niczym nie przeszkadza. Jeżeli lubi łowić rybki

i jest przyjażnie nastawiona to zapraszam do rozmów :)



Ps. No, Thunder Ty sie musisz pilnować, wiesz czemu. hehe.

(2011/03/31 12:58)

u?ytkownik66617


Czemu? Ktoś czyha na moje "Dobre" imię? (2011/03/31 12:59)

u?ytkownik68902


nie ma łowisk na forum podzielonych na regiony ,w ogóle  cos znajsc na forum to koszmar .
Na innych forach łowiska są podzielone na województwa a tu jeden bałagan (2011/03/31 17:13)

u?ytkownik68378


Jaki bałagan? Nazwę łowiska wklepuję do "Gugla" i mam czarno na białym gdzie to jest. No chyba że komuś się nie chce. Każdy by chciał wszystko dostać podane pod nos na tacy. (2011/03/31 17:33)

sp1ap


Otwarłem portal akurat na tym temacie i zdążyłem przeczytać tylko kilka postów, bo wszystkich jest chyba grubo ponad sto i niesposób się w tym grzebać, ale chcę tu zwrócić uwagę wszystkim malkontentom i dyskutantom, że na większości forów obowiązuje zasada, że "admin ma zawsze rację"(moder też)! Niektóre fora mają nawet taki punkt w regulaminie. I dlatego nie ma sensu krytykować ich postępowania, bo oni są po to powołani, by czuwać nad przestrzeganiem regulaminu i porawnego zachowania userów! Mają rację jeśli usuwają posty z wulgarnym językiem, osobistymi wycieczkami, plagiaty oraz posty nie na temat, bo jednak piszący często z forum robią po prostu najzwyczajniejszy "śmietnik", na którym próbują się dowartościować, często kosztem innych użytkowników! A tymczasem tu nie jest miejsce na ambitne wzloty i pokazywanie "jaki to ja jestem bystry i wspaniały", tylko na rzeczową dyskusję na tematy wędkarskie i związane z wędkarstwem! To jest nasza pasja i wspaniała, szeroka dziedzina, o której potrafimy między sobą rozmawiać godzinami. Więc wymieniajmy doswiadczenia, nie obrażajmy innych swymi docinkami, a wtedy moderatorzy nie będą mieli powodów do ingerencji i wszystko będzie OK!!!

z wędkarskimi pozdrowieniami

Zbigniew

emeryt wędkujący

(2011/04/08 08:22)

Brave Hart


Ale swoich fanów już znalazł/a hehhe. Dobra koniec bo robimy off topa.

withanight88 chyba pijesz do mnie. Jestem tu nowa, ale na wędkowaniu znam się pewnie lepiej niż co niektórzy. Wy faceci uważacie się za speców w tym sporcie. Szkoda tylko że tacy jak ty udają się nad wodę i jak mnie ujrzą mnie z wędką w ręku, przeżywają szok. Komentarze takie jak „Pani wędkuje?” i zaraz jakieś końskie podchody robią, a co gorsza zapominają po co nad wodę przybyli. A może się boją, że się zbłaźnią przed kobietą, że mi do pięt nie dorastają. Nie wiem i mnie to Gucio obchodzi…

Ps. Nie wiem czemu, ale korzystam z przeglądarki Internet Explorer i nie uruchamia się mi słowniczek. Jak go uruchomić? To jest przyczyna moich błędów chłopaczku, po prostu czasami nie ten klawisz się wciśnie, co do reszty to nie mam zamiaru ci się tłumaczyć.

Mam już swoją rodzinę, a ty jesteś za młody dla mnie i zbyt egoistyczny bym mogła zawracać sobie tobą moją główkę. Baj malcziuku…

Nie wiem może i robicie ze mnie OFF TOPA, ale ty z siebie błazna.

(2011/04/08 09:15)

withanight88


Proponuje zajrzeć do słownika slangu forumowego i dowiedzieć sie co to jest Off top/topic i nie bedzie niedomowień. (2011/04/08 09:32)

Brave Hart


Proponuje zajrzeć do słownika slangu forumowego i dowiedzieć sie co to jest Off top/topic i nie bedzie niedomowień.


Zajrzałam i co. W tym wątku zaczynacie pisać o mnie, a nie o wadach wedkuje.pl. . Tak więc nie na temat.

Znów się wygłupiłeś, udając mądrego.

(2011/04/08 09:40)

dan984


Hello ludziska... :) takie pytanie czy u was w edycji profilu też jest kilka opcji jeszcze nie dostępna ? (2011/04/08 10:02)

withanight88


Proponuje zajrzeć do słownika slangu forumowego i dowiedzieć sie co to jest Off top/topic i nie bedzie niedomowień.


Zajrzałam i co. W tym wątku zaczynacie pisać o mnie, a nie o wadach wedkuje.pl. . Tak więc nie na temat.

Znów się wygłupiłeś, udając mądrego.




Nadal nie zrozumiałaś/eś- szkoda.

(2011/04/08 16:51)