Zaloguj się do konta

Wady wedkuje.pl

utworzono: 2011/03/15 18:25
kobikobi1

jestem juz na tym portalu troche czasu i niestety musze stwierdzic ze jest coraz gorzej.
Nie ma juz chYba wątku w ktorym nie szerzyło by sie chamstwo i wyzwiska.
Powiem tak.Jak dla mnie portal ma tylko jedną wade:
BRAK ZALET.
Pozdrawiam .
                        KOBI
[2011-03-29 23:14]

Żenada. Jedyny komentarz do przeczytanych wypowiedzi.O Jezu, jak mi tu źle! Zatem proszę się przenieść na inny, lepszy, kulturalniejszy. Tu są ludzie i ich charaktery. Zrozumiałem parę rzeczy dopiero obserwując to z boku. To już nawet nie jest głupie, to wywlekanie dowodów zadufania w sobie, bo tylko ja mam rację, świat i ludzie są ble, a zupa była za słona... Do tyvh którzy się poczytują że to o nich - dorośnijcie... [2011-03-29 23:31]

Nic się nie zmienia, cały czas są moderami Ci co nie maja pojęcia o co w tym wszystkim chodzi, są przekonani o swej jedynej słusznej prawdzie choć tak naprawdę nic mądrego nie mają do powiedzenia.



Było głosowanie , dlaczego nie startowałeś ?


Odpowiedź jak widzę pełna jest polotu, gdybyś dokładnie czytał temat dotyczący wyboru nowych moderatorów to byś nie zadał tego pytania. Wyprzedzając Twoje następne pytanie, nie nie chciałem zostać moderatorem choć otrzymałem taką propozycję. Sądzę po Twojej twórczości tu na portalu, a dokładnie na forum że niewiele masz do powiedzenia w tematyce wędkarskiej, z drugiej strony doskonale sobie radzisz w jałowych dyskusjach, przepychankach itd. i niech tak zostanie.

[2011-03-30 10:38]

Całkowicie się zgadzam z Twoją opinią, @Kristoph1, właśnie arogancja i wiara w swą nieomylność, najbardziej przyczyniają się do prowokowania scysji. Wszelka próba merytorycznego dialogu spełza na niczym.
I na koniec pojawia się perełka w postaci wypowiedzi:

"Nie odpowiedziałem Ci bo twierdze że konwersacja z Twoją osobą niema najmniejszego sensu , nauczysz się czytać ze zrozumieniem i myśleć to wtedy zapraszam."

Nie wykluczam również i takiej możliwości że, brak przywrócenia wpisów w tym temacie /wady wedkuje.pl/,a które pisałem pomiędzy:

#252890 wysłano: 2011/03/27 10:49 a #253402 wysłano: 2011/03/27 21:42,

oraz brak reakcji na mój post:

#253502 wysłano: 2011/03/28 07:3
Nie podoba mi się na forum wedkuje.pl to iż, wycinane są całe fragmenty prowadzonej dyskusji. Przykładem niech będzie wycięty fragment wady wedkuje.pl od godziny 10.49 do godziny 21,42.
Nie po to forumowicze poświęcają czas, aby ktoś dla własnego kaprysu usuwał ich wpisy. Jest to forma cenzury, w swoich wypowiedziach umieszczonych w tym czasookresie nie miałem nic niezgodnego z regulaminem. Treść wycięta, po części odnosiła się do niewłaściwego zachowania Moderatora, a więc wad na forum. Brak w tym wypadku uzasadnienia tej decyzji, podania przyczyny usunięcia wypowiedzi, brak jakiegokolwiek sygnału poprzez pocztę odnośnie powyższego. Nie zaistniało tutaj trollowanie, offtop czy też inne uchybienie.
Zaczynam się coraz bardziej skłaniać do wypowiedzi Kolegów, którzy skarżą się na nadmierną ingerencję Moderatorów.

Pozdrawiam

Zbyszek / Nemo

jest spowodowane próbą ucięcia niewygodnego temat.
Tak więc to co piszesz jest całkowicie zasadnym stwierdzeniem.

"Sądzę po Twojej twórczości tu na portalu, a dokładnie na forum że niewiele masz do powiedzenia w tematyce wędkarskiej, z drugiej strony doskonale sobie radzisz w jałowych dyskusjach, przepychankach itd. i niech tak zostanie" [2011-03-30 13:12]

Brave Hart

Czytam i widzę że jedna z większych wad tego portalu, jest to że redakcja nie zawsze reaguje na apel forumowiczów.
withanight88 takie zachowanie, nie przystoi moderowi. Ja na twoim miejscu się spaliła ze wstydu.
Jesteś jeszcze młody,a już taki despota. Zrezygnuj zanim bana dostaniesz.
[2011-03-30 15:15]

Czytam i widzę że jedna z większych wad tego portalu, jest to że redakcja nie zawsze reaguje na apel forumowiczów.
withanight88 takie zachowanie, nie przystoi moderowi. Ja na twoim miejscu się spaliła ze wstydu.
Jesteś jeszcze młody,a już taki despota. Zrezygnuj zanim bana dostaniesz.


A ja dam głowę że nie jesteś kobietą :))........i co ? [2011-03-30 15:19]

Brave Hart

Oj jestem i mam 39 wisenek.

[2011-03-30 16:16]

Nie musisz się legitymować. Nie wymagamy zdjęcia karty wędkarskiej :)
[2011-03-30 16:20]

Nie musisz się legitymować. Nie wymagamy zdjęcia karty wędkarskiej :)


Hahaha.......... to było zaczepne :) [2011-03-30 16:24]

Sorry Miru:) Wiesz jak lubię się droczyć. :):):)
[2011-03-30 16:26]

Sorry Miru:) Wiesz jak lubię się droczyć. :):):)


Nie ma sprawy , ja to rozumię :)) [2011-03-30 16:28]

Majster 81

A ja powiem tak :         nie ma na tym forum ani jednego posta , który byłby w 100% na TEMAT . Powyższe wypowiedzi o tym świadczą . Pozdrawiam i liczę , że może COŚ się zmieni.
[2011-03-30 18:34]

A ja powiem tak :         nie ma na tym forum ani jednego posta , który byłby w 100% na TEMAT . Powyższe wypowiedzi o tym świadczą . Pozdrawiam i liczę , że może COŚ się zmieni.


A jaki jest temat :( [2011-03-30 18:37]

Majster 81

Temat jest Wady wędkuje pl   -----"A ja dam głowę że nie jesteś kobietą :))........i co ?" [2011-03-30 18:40]

Majster 81

Ja rozumie , że dzieli nas duża różnica wieku , lecz w szkołach uczyli tego samego - dla mnie zapytanie czy stwierdzenie  "A ja dam głowę że nie jesteś kobietą :))........i co ?" całkowicie nie dotyczy tego tematu - no chyba , że się mylę . Pamiętajmy przykład idzie z góry
[2011-03-30 18:43]

Majster 81

Miru57  nie odbierz mnie źle nie chcę kłótni , ja chcę tylko podkreślić to , że niekiedy szukamy (czegoś) na forum , wchodzi człowiek na interesujący temat a tu : klapa całkiem co innego . Oczywiście Każdemu może się zdarzyć , że odejdzie od danego tematu , lecz niekiedy to nie na temat przerasta wszystko . Moim zdaniem takowe wpisy powinny być automatycznie kasowane , rozumie też to , że tematów pojawia się od groma i nie zawsze jest czas by to poprawić -jestem normalnym człowiekiem i to rozumie .
[2011-03-30 18:59]

Dobra, ja się przecież nie gniewam bo nie ma o co , też czasami staję lewą nogą :)) [2011-03-30 19:31]

Miru57  nie odbierz mnie źle nie chcę kłótni , ja chcę tylko podkreślić to , że niekiedy szukamy (czegoś) na forum , wchodzi człowiek na interesujący temat a tu : klapa całkiem co innego . Oczywiście Każdemu może się zdarzyć , że odejdzie od danego tematu , lecz niekiedy to nie na temat przerasta wszystko . Moim zdaniem takowe wpisy powinny być automatycznie kasowane , rozumie też to , że tematów pojawia się od groma i nie zawsze jest czas by to poprawić -jestem normalnym człowiekiem i to rozumie .


A tam na marginesie @majster mogłeś ominąc te powiedzmy dwa lub trzy nie na temat posty i byłoby ok-ej :)) [2011-03-30 19:34]

Majster 81

Lecz nie sądzisz , że jest to nagminnie łamane , niestety niekiedy człowieka krew zalewa , ale jest ta nadzieja ,że da się coś w tej sprawie zrobić , by było dobrze , bo to przecież dla nas .
[2011-03-30 19:39]

Lecz nie sądzisz , że jest to nagminnie łamane , niestety niekiedy człowieka krew zalewa , ale jest ta nadzieja ,że da się coś w tej sprawie zrobić , by było dobrze , bo to przecież dla nas .


Rozumie Cię i głowa do góry :)) [2011-03-30 19:42]

withanight88

 Ja na twoim miejscu się spaliła ze wstydu.




Z jakiego powodu??


[2011-03-30 20:38]

zbynio5o

 Ja na twoim miejscu się spaliła ze wstydu.




Z jakiego powodu??



MIRIAM czy cóś ???  hehe !




[2011-03-31 11:58]

No sadząc po fotce dodanej do galerii to mamy do czynienia z kobietą:) I to nawet atrakcyjną fizycznie:)

UPS! To zabrzmiało jak komplement?
[2011-03-31 12:23]

withanight88

No sadząc po fotce dodanej do galerii to mamy do czynienia z kobietą:) I to nawet atrakcyjną fizycznie:)

UPS! To zabrzmiało jak komplement?




Tak tak wlasnie zabrzmiało. 


A czy nie wydaje wam sie dziwne, że osoba o której mowa załozyla wczoraj konto i udzieliła się w 3 tematach , tutaj , moderatorzy i pogadanki ? Ja wiem, że to konto założył ktoś celowo, w wiadomym celu . Zreszta można porównac błędy bo widać do kogo pasują.

[2011-03-31 12:41]

zbynio5o

Jak na 72 rocznik to w tym słoneczku całkiem, całkiem :))

Coby sie nie okazało że ptaszka choduje:))

Ale zabawa może niezła.......?

[2011-03-31 12:50]