Zaloguj się do konta

W nowy sezon z Robinsonem

utworzono: 2010/02/12 21:42
swiezy

Czy tylko ja tak mam dlaczego nie mogę dodać komentarza ? o co tu chodzi ........                           ??
[2010-02-12 21:42]

kostekmar

Muszę Ciebie pocieszyc, bo nie tylko Ty tak masz. U mnie jest dokładnie tak samo. redakcja widocznie wyłączyła opcję komentowania. Chca mieć spokój i tyle. Ostatnio nawet wycinają wątki kolegów, więc czemu się tu dziwić. [2010-02-12 21:47]

swiezy

Byłem nie obecny kilka dni i widzę że robi się na tym portalu nie ciekawie ? Ciekawy jestem co się będzie działo jutro ? Sam popełniłem falstart ,ale jak jutro wstanę wcześniej przed robota to luknę . Zaczyna coś tu brzydko pachnieć  !!!
[2010-02-12 21:58]

andy

Przecież jest wyraźnie napisane, że komentarze będą odblokowane w momencie rozpoczęcia głosowania i to mają być tylko głosy w konkursie. Nie lubię pieniactwa i tropienia pseudo "afer" mam dość tego w telewizji więc choć na portalu wędkarskim chyba może być normalnie???

[2010-02-12 22:24]

spines21

REGULAMIN - NAJLEPSZA STRONA KOŁA:
1. Aby strona wzięła udział w konkursie należy ją zgłosić poprzez przesłanie priva na adres redakcji, zawierającego adres strony koła. Zgłoszenia przyjmujemy od dziś do 19 lutego, godz. 23.59 włącznie.
2. W głosowaniu biorą udział tylko strony działające na portalu wedkuje.pl
3. Linki do zgłoszonych stron będą zamieszczane pod niniejszym tekstem sukcesywnie.
4. Głosowanie rozpocznie się dopiero po etapie nadsyłania propozycji, czyli od 20 lutego i potrwa do 26 lutego włącznie. UWAGA! Do czasu rozpoczęcia głosowania możliwość wstawiania komentarzy będzie zablokowana.
5. Na najlepszą stronę koła będzie można zagłosować poprzez zamieszczenie komentarza pod niniejszym tekstem ze wskazaniem na którą stronę oddaje się swój głos.
6. Głosować mogą wyłącznie użytkownicy zalogowani w portalu przed 12.02.2010r. 
7. Administrator strony koła nie może głosować na swoją stronę, podobnie jak członkowie danego koła. Można głosować na strony innych kół.
8. UWAGA! Nie można głosować wielokrotnie, w przypadku kilku głosów tego samego użytkownika redakcja weźmie pod uwagę jedynie pierwszy głos.
9. Komentarze nie będące głosami będą usuwane.
10. Ogłoszenie wyników nastąpi wraz z zakończeniem prac Jury, wyłaniającego autora najlepszej pracy w drugiej kategorii. [2010-02-12 22:29]

kazik

Takie kłopoty z komentarzami pod artykułami nie tylko ty masz kolego ,,swierzy” . Mi podobnie nie chce czasami się coc zapisać . Te kłopoty zaczęły się od chwili zmian jakie zostały wprowadzone . Najlepiej pisać od razu w oknie komentarza . Jeżeli już korzystasz z Worda to pisz czcionką 9 – 10 i po skopiowaniu naciśnij W (czyli rozpoznanie Worda) A tak na marginesie to powinno wszystko swobodnie zapisywać , tak jak na innych portalach . Czuję że jest jakiś zrobiony błąd przy wprowadzaniu zmian i to trochę utrudnia nam pisanie .

Kolego ,,spines21” nie wiem o co tobie chodzi wklejając ten regulamin . Czy byś był tak wspaniały i rozjaśnił mi po co to tu wkleiłeś . Chyba nie zachęcasz do wzięcia udziału w tym konkursie ? bo jeżeli tak to powinneś otworzyć nowy temat .

[2010-02-12 23:00]

spines21

bo jak się przeczyta regulamin to wiadomo dlaczego nie da się pisać komentarzy.
4. Głosowanie rozpocznie się dopiero po etapie nadsyłania propozycji, czyli od 20 lutego i potrwa do 26 lutego włącznie. UWAGA! Do czasu rozpoczęcia głosowania możliwość wstawiania komentarzy będzie zablokowana.
 wydaje mi się,że jestem jak najbardziej w temacie posta kolegi [2010-02-12 23:31]

spines21

uciekło mi zakończenie:)
zamieszczając regulamin jestem w temacie kolegi który założył temat,bo to jest odpowiedz na jego pytanie. [2010-02-12 23:38]