W imieniu wszystkich proszę o wyjaśnienia....

/ 2 odpowiedzi
Czy prawdą jest iż poprzednie walne uzupełniające zebranie Energetyka jest nieważne?
Czy prawdą jest że Prezes Energetykia jest zawieszony jako członek PZW???
Ilu członków Koła było na ostatnim walnym zebraniu????
Czy to prawda że zarząd jest w rozsypce i odchodzą z niego kolejni członkowie????
Czy to prawda że Energetyk łączy się z Przylesiem??

Proszę o udzielenie odpowiedzi na moje pytania ponieważ wszystkie te informacje niepokoją wędkarzy którzy mają zamiar wykupić pozwolenia na 2015r w Energetyku.

okonek1235


Witam, kłania się koło Miętus Koszalin. Na tyle co wiemy zostało utworzone koło POTOK którego prezesem jest Solniczek Leszek, członkami koła ponoć są sami członkowie SSR w Koszalinie. Zapraszamy do zapisania się do naszego koła gdzie jest miła i sympatyczna atmosfera zarówno w kole jak i na zawodach. Zapraszamy Zarząd koła Miętus Koszalin. (2015/01/05 16:56)

okonek1235


Witam, kłania się koło Miętus Koszalin. Na tyle co wiemy zostało utworzone koło POTOK którego prezesem jest Solniczek Leszek, członkami koła ponoć są sami członkowie SSR w Koszalinie. Zapraszamy do zapisania się do naszego koła gdzie jest miła i sympatyczna atmosfera zarówno w kole jak i na zawodach. Zapraszamy Zarząd koła Miętus Koszalin.

Ps. Wejdż na stronę PZW Koszalin i tam jest prowadzona dyskusja tytuł Powstało nowe koło i tam dowiesz się więcej. Pozdrawiamy i zapraszamy do nas. (2015/01/05 17:15)