Zaloguj się do konta

Videotronic CX3 vs. Monsterfishing v3

utworzono: 2014/02/02 17:54
buba0sparx

Siemka , sam łapie na Delkimach ale szczerze powiedziawszy z ciekawością oglądałem filmik z modelem mf213 v2 . Sterowanie z centralki i te wszystkie bajery jak najbardziej na plus . Jedyny minus to nieco "wieśniacki" design który dzieli z kilkoma innymi sygnalizatorami różnych firm dostępnych na allegroszu . Pomimo to ,chyba zdecyduję się na zakup . Zapas zawsze się przyda.Tylko te z filmiku na stronie są niedostępne , ktoś wie gdzie-kiedy będą dostępne ? [2014-02-05 17:32]

monsterfishing

Hej, model MF-213 v2 morze uda się na marca.. v3 kwiecień... Co do wyglądu jednemu się podoba innemu nie:) Może nasz następny model przypadnie Ci do gustu, planuje premierę na czerwiec;) MF-2014 

[2014-02-05 18:52]

buba0sparx

A może mi ktoś pokrótce powiedzieć jaka jest róznica między v2 a v3 ?? [2014-02-05 20:43]

monsterfishing

V2 to generalnie to co jest teraz tylko dochodzi nowa centralka i komunikacja w dwie strony...V3 design ten sam, cała elektronika produkowana w Polsce, dodane diody RGB, współpraca z lampą, czujkami ruchu, auto wyciszenie po położeniu wędziska na sygnałku można ustawić na jaki czas ma się wyciszyć z automatu, lub wyłączyć ta funkcje, można ustawić intensywność świecenia Led na sygnałku, inne dźwięki, możliwość wgrania nowszego softu w razie zmian przez nas naniesionych lub dodaniu nowej funkcjonalności itd... [2014-02-05 21:30]

buba0sparx

No to ładnie , ciekawe po jakim czasie będziemy w stanie płynnie korzystać z tych wszystkich funkcji . Wsadziłeś tam chyba wszystkie opcje jakie są możliwe w sygnałach . Chętnie przekonam się jak to będzie z tym wszystkim w praktyce . [2014-02-06 08:05]

monsterfishing

Hej, w Poznaniu i Zabrzu będzie można się pobawić sygnalizatorami oraz centralkami, teraz mam sporo pracy z racji targów ale wszystko jest już ukończone i organizuje produkcje, dodajemy w między czasie małe kosmetyczne zmiany softu... Dla wielu wygląda to dość skomplikowanie, ale proszę mi wierzyć że wszystkie te ustawienia są banalnie proste do opanowania, po jednej prezentacji każdy powinien już wiedzieć co jak zmienić. W praktyce... osobiście jestem zadowolony z finalnej wersji, sporo kłopotu sprawiało właśnie ustalenie co i jak zrobić aby było maksymalnie proste do zrobienia dla normalnego użytkownika, sporo czasu poświęciliśmy na programowanie tego zamieszania i to był największy nakład pracy, oprogramować funkcje, tu się świeci X czasu, tam mruga, dalej radio nasłuchuje itd.. itd.. ale daliśmy rada;) [2014-02-06 08:32]

czarny13

wybieram się do Zabrza zobaczyć co i jak wizualizacje sygnałków są oki ale chce się przekonać jak wyglądają naprawdę bo co niektóre zdjęcia dają do myślenia [2014-02-10 17:31]

JKarp

Zapraszamy :-)To jest fotka MF 213 - czy sygnałek jest ładny czy brzydki nie mnie to oceniać bo to rzecz gustu ;-) Mnie tam się podobają, ale tak samo podobają mi się Foxy, Flazary itp. Nie jestem jakimś szczególnym estetą jeśli chodzi o sam wygląd wędek, kołowrotków czy choćby podpórek.A tak z ciekawości co znaczy, że " niektóre zdjęcia dają do myślenia ".
JK [2014-02-10 18:27]

rybka11

Ja chciałem podzielić się moimi spostrzeżeniami o wyżej wymienianych sygnalizatorach a mianowicie:Przed  ponad rokiem kupiłem u Sebastiana MF-109c 4+1 no ale niestety musiałem je odesłać ponieważ ni pasowały do moich nieco grubszych wędzisk i już wtedy 109-ki zrobiły na mnie piorunujące wrażenie pod każdym względem.Potem postanowiłem kupić Videotronic Nova Sensormatic GX (miały szerokie gniazda) i muszę powiedzieć że to była porażka przez wielkie ,,P"  , popiskiwały kiedy chciały a po wpadnięciu do wody było po wszystkim do całkowitego wyschnięcia ale na szczęście szybko ich się pozbyłem.No ale doczekałem chwili gdy MF mają gniazda 22mm i nie wyobrażam sobie nie kupić teraz zestawu MF-213C v2 i to dwóch zestawów dla mnie i dla syna!!!Jedyny problem tkwi w tym że Sebastian ma tyle zamówień że ciężko dorwać dwa zestawy 2+1 ale ww końcu się doczekam.
[2014-04-12 21:06]

ArsAmandi

Witam,Mogę o sobie powiedzieć, że mam fioła na punkcie sandaczowych zasiadek. Potrafię być nad wodą niemalże codzienne, gdy tylko data w kalendarzu zmieni się na 1.06.i jestem do końca roku, jeśli oczywiście lód nie ściągnie mojej ukochanej zaporówki. W tym roku mam zamiar zakupić sobie jakieś fajowe sygnałki z centralką. Obecnie od 2008 roku używam niezawodnych VRC videotronica wraz centralką. Panowie,szczerze to one są nie do zajechania. Nie przeszkadza im deszcz, przymrozek czy cokolwiek innego. Bardzo podobają mi się te z oferty monster fishing ale też przymierzam się by pozostać przy moich niezawodnych vrc, tylko kupić nowe. Pozdrawiam  [2015-02-03 17:08]