Zaloguj się do konta

Użytkownik @ jozin z bazin

utworzono: 2012/09/03 07:43
ryukon1975

Przeglądając swój blog zauważyłem aktywność jednego z użytkowników,wszystko na nie i same negatywne opinie.Wszedłem na jego konto i zauważyłem że nie tylko mi takie daje ale ogólnie wszystkim.Kilku mających mających konto ViP usunęło jego komentarze więc rozumie że też były negatywne.
Co myślicie o takich "wędkarzach" internetowych którzy zawsze są na nie?
Ja myślę że to czyjeś "lewe"koto ale jeszcze nie wiem czyje,kto jest aż takim moim internetowym wrogiem.:)



http://www.wedkuje.pl/wedkarz,93034
[2012-09-03 07:43]

withanight88

Ty akurat takimi opiniami , ludzi, którzy założą sobie drugie konto tylko dlatego ,że z pierwszego nie mają odwagi skrytykować (tzw "przyjaciele") powinieneś się przejmować najmniej. [2012-09-03 08:04]

JKarp

CześćA mnie dziwi, że nikt nie potrafi zapanować nad lewymi kontami. Na innych portalach mija góra dwie godziny i już jest po lewym koncie a i po tym właściwym tym bardziej.Dopóki nikt mnie nie obraża to ja mam nie powiem gdzie negatywne wpisy wszystkich zakompleksionych nieudaczników.JK [2012-09-03 08:12]

ryukon1975

Janusz mi nawet nie chodzi o zapanowanie nad lewymi kontami ale tak mam rozmyślanie nad psychiką ludzi którzy to robią( czyli piszą takie komentarze krytykujących wszystkich za wszystko.:)
[2012-09-03 08:24]

JKarp

CześćSą tacy , którzy robią wszystko najlepiej i najładniej, w pracy zawsze są zmęczeni ( jakby sami robili wszystko za wszystkich ) negując wszystko bez wyjątku zrobione, opracowane czy napisane przez innych. Jeśli do tego dołączymy anonimowość i rzekomą bezkarność internetu mamy obraz człowieka, który zawsze jest na " nie ".JK [2012-09-03 08:35]

89krzysztof

Mnie Jozin z bazin co prawda 1 za wpis nie dał, ale byli tacy, którzy dali. A to dlatego, że np w ich temacie na forum napisałem, że już wcześniej takie tematy się pojawiały i dobrze byłoby poszukać odpowiedzi przed założeniem nowego wątku. Hafeed - widocznie mu czym podpadłeś. Teraz to już masz przechlapane, heheh :)  [2012-09-03 08:43]

getka

CześćSą tacy , którzy robią wszystko najlepiej i najładniej, w pracy zawsze są zmęczeni ( jakby sami robili wszystko za wszystkich ) negując wszystko bez wyjątku zrobione, opracowane czy napisane przez innych. Jeśli do tego dołączymy anonimowość i rzekomą bezkarność internetu mamy obraz człowieka, który zawsze jest na " nie ".JK

Ba Janusz Taka anonimowość dodaje odwagi i taki robaczek robi się nie wiadomo jakim herosem.
[2012-09-03 08:46]

ryukon1975

Mnie Jozin z bazin co prawda 1 za wpis nie dał, ale byli tacy, którzy dali. A to dlatego, że np w ich temacie na forum napisałem, że już wcześniej takie tematy się pojawiały i dobrze byłoby poszukać odpowiedzi przed założeniem nowego wątku. Hafeed - widocznie mu czym podpadłeś. Teraz to już masz przechlapane, heheh :) 




OK ale czym?przecież on na forum nie istnieje i się nie wypowiada.Więc nie mieliśmy styku.:)
[2012-09-03 08:55]

teo

Nie ma nic mądrego do napisania ,to pisze głupoty.Niektóre nasze polskie gwiazdeczki też nie mają co pokazać lub coś mądrego do powiedzenia, więc robią i mówią głupoty i na tym opierają swoją karierę.Może tak ma wyglądac kariera tego jozina na naszym portalu.Przypomnę jak prawdziwy Jozin z Bazin (czy jak to się tam pisze ) pojawił się w Polsce tak szybko znikł i myślę że z tym użytkownikiem stanie się to samo.Pewnie powróci pod innym avatarem i dalej będzie pisał głupoty. [2012-09-03 09:14]

teo

Tym postem zrobiłeś mu tylko reklamę ,będzie miał wejść że hoho... Bez urazy .Pozdrawiam. [2012-09-03 09:17]

ryukon1975

Tym postem zrobiłeś mu tylko reklamę ,będzie miał wejść że hoho... Bez urazy .Pozdrawiam.



Myślisz że wędkarstwo to liczba wejść na stronę? :)
Jak łowisz to nie masz na to czasu.
[2012-09-03 09:57]

Zander51

Wiecie, za tekst o sumie jedna osoba dala mi "1". Spytałem, co mu się w tekście nie podobało. Odpisał, że fotka niewyraźna i brak szacunku dla ryby. A tekstu nie czytał... Znany na forum. Oczywiście sam nic nie napisał i żadnej fotki nie wstawił. Ale pierwszy krytykant...
[2012-09-03 11:23]

jarekk

Przeglądając swój blog zauważyłem aktywność jednego z użytkowników,wszystko na nie i same negatywne opinie.Wszedłem na jego konto i zauważyłem że nie tylko mi takie daje ale ogólnie wszystkim.Kilku mających mających konto ViP usunęło jego komentarze więc rozumie że też były negatywne.
Co myślicie o takich "wędkarzach" internetowych którzy zawsze są na nie?
Ja myślę że to czyjeś "lewe"koto ale jeszcze nie wiem czyje,kto jest aż takim moim internetowym wrogiem.:)



http://www.wedkuje.pl/wedkarz,93034


Mogę Ci wskazać kilkanaście kont za pomocą których pewein frustrat bez zasad próbuje się dowartościować i jednocześnie dopiec swoim wymyślonym przeciwnikom :) Kiedyś tego doświadczyłem. Najlepszą radą - nie przejmuj się. Pisz po to, by Cię czytano i szanowano, a nie dla ocen. Przez pewien okres zauważyłem nawet takie odwrócenie wartości ocen - kto miał więcej jedynek od tego nieszczęśnika, był bardziej ceniony i lubiany przez ogół userów. A zatem, bez obawy. Jeśli tekst jest wartościowy sam w sobie, to na pewno nie zmieni tego jedynka od jakiegoś placka ;) Pozdrawiam. [2012-09-03 20:24]

Piotr 100574

Koledzy i nie tylko ,strach się przyznać ale sam mam pewnie z 16 kont ,no ale nie używam w celach nieudacznych bo po co ,wszystkich was lubię jednych bardziej jednych mniej ale lubię :))))konta założyłem za starych czasów jak to banowano bez powodu ,pozdrawiam
[2012-09-03 20:52]

teo

Myślisz że wędkarstwo to liczba wejść na stronę? :)
Jak łowisz to nie masz na to czasu.

Wydaje się że dla niektórych tutaj tylko to się liczy :)

[2012-09-04 09:18]

Czytam wpisy i widzę strach w oczach Kolegów. Boicie się upublicznić dane tych delikwentów ?
Czy może boicie się zostać oskarżeni o pomówienie? Wasz problem jest błahy i nie wart czasu na
dyskusje. Czarne owce były i będą tu zawsze. To moje zdanie .. Do puki winni będą
anonimowi nie widzę pożytku z dyskusji..A z takich wypowiedzi ----  Ja wiem ---   Ja mogę wskazać.
Nic nie wynika.
Pozdrawiam hoplita. [2012-09-04 14:32]

goodeye

Nigdy nie banuje się bez powodu :) [2012-09-04 14:49]

jarekk

Czytam wpisy i widzę strach w oczach Kolegów. Boicie się upublicznić dane tych delikwentów ?
Czy może boicie się zostać oskarżeni o pomówienie? Wasz problem jest błahy i nie wart czasu na
dyskusje. Czarne owce były i będą tu zawsze. To moje zdanie .. Do puki winni będą
anonimowi nie widzę pożytku z dyskusji. . A z takich wypowiedzi ----  Ja wiem ---   Ja mogę wskazać.
Nic nie wynika.
Pozdrawiam hoplita.


Poszperaj po forum. Nie mam żadnych obaw i kilkakrotnie pisałem kto klonuje konta, a kto banuje bez powodu. Ten problem zgłaszałem Red. i ban zdejmowano natychmiast. Co do klonów i oceniania artykułów, myślę że nie ma powodu, aby napinać się z powodu jednego zakompleksionego frustrata, który swój cały autorytet próbuje budować na wypowiedziach własnych klonów. Jest to tak głupie, że aż zabawne :) Niech działa ... [2012-09-04 15:09]

egzekutor

Wiecie, za tekst o sumie jedna osoba dala mi "1". Spytałem, co mu się w tekście nie podobało. Odpisał, że fotka niewyraźna i brak szacunku dla ryby. A tekstu nie czytał... Znany na forum. Oczywiście sam nic nie napisał i żadnej fotki nie wstawił. Ale pierwszy krytykant...


ja bez wzgledu na to jakie zamieszczę zdjecie czy wypuszczonego suma czy szczupaka to i tak ze wzgledu na miejsce pracy dostaje 1 wiec się tym nie przejmuję.a co do gościa w tytule tez kiedyś nialem z nim pogawędkę i nie ma sensu się nim przejmować beton [2012-09-04 16:15]

wulkanek

Czytam wpisy i widzę strach w oczach Kolegów. Boicie się upublicznić dane tych delikwentów ?
Czy może boicie się zostać oskarżeni o pomówienie? Wasz problem jest błahy i nie wart czasu na
dyskusje. Czarne owce były i będą tu zawsze. To moje zdanie .. Do puki winni będą
anonimowi nie widzę pożytku z dyskusji. . A z takich wypowiedzi ----  Ja wiem ---   Ja mogę wskazać.
Nic nie wynika.
Pozdrawiam hoplita.


Poszperaj po forum. Nie mam żadnych obaw i kilkakrotnie pisałem kto klonuje konta, a kto banuje bez powodu. Ten problem zgłaszałem Red. i ban zdejmowano natychmiast. Co do klonów i oceniania artykułów, myślę że nie ma powodu, aby napinać się z powodu jednego zakompleksionego frustrata, który swój cały autorytet próbuje budować na wypowiedziach własnych klonów. Jest to tak głupie, że aż zabawne :) Niech działa ...

a kto banuje bez powodu? a kto klonuje konta? napisz śmiało:)

[2012-09-04 16:50]

Spinningista25

Witam,znam tę osobę i nie jest to żaden klon.Uważam że  forum jest po to by wypowiadać się w swobodnej formie a nie cukrować. Ja osobiście dostałem kilka ocen "1"  i szczerze mówiąc mnie to gila.Jestem zainteresowany wędkowaniem, jak czegoś nie wiem pytam na forum, nie mam zamiaru nikomu cukrować.Jeśli uważam że jest coś nie tak  to to piszę. Uważam,że ten Wątek jest nie potrzebny, na pewno wiele osób chciałoby mieć same "5" .Pewnie zaraz znajdą się przeciwnicy mojej wypowiedzi i zrównają mnie do poziomu gruntu:) W Każdym bądź razie znam "Joźina" osobiście i dla mnie to  doświadczony Wędkarz . [2012-09-06 20:57]

ryukon1975

Nie chodzi o jedynki.Tylko na przykład o to że potrafi pod setką zdjęć pisać negatywne komentarze gdzie szydzi z każdej ryby czy nawet tego jak jestem ubrany.Nie będę się dla niego zmieniał.Zresztą gdybym miał się zmienić na jego podobieństwo to bym się ze wstydu spalił.:)
Co ciekawe na forum wobec wszystkich głosu nie zabierze a na blogach za plecami innych wbija im szpile w plecy.
[2012-09-06 21:23]

Iras1975

Krzychu, a co on niby ma pisać na forum? Jak złowić sandacza z gruntu na trupa?

Na zalewie w Radzynach na bank robi dziś nocki kilku mięsiarzy i znają się na tym lepiej niż on, to prawdziwi fachowcy od łowienia sandaczyków 30-45cm na martwą rybkę. Tacy to by nam pokazali gdzie sandacze zimują... w lodówce.:)))

[2012-09-06 22:02]

zbynio5o

Sorry że tu się Was zapytam. Co to, nawet nie można sobie podyskutowac na tak banalne pytania ? 

Co to za odpowiedż moderatora ? Co to za zamykanie wątka ?  Prywata jakaś ?


http://forum.wedkuje.pl/post/co-to-moglo-byc/533571/0#

[2012-09-07 12:23]

Tak kolego zauważ że dużo moderatorów to dzieciaki, zaczeła się szkoła więc mają nerwa. [2012-09-07 12:34]

JKarp

CześćPomyśl co będzie na półrocze a potem na koniec roku jak już teraz są tacy nerwowi ?A swoją drogą temat o nęceniu :http://forum.wedkuje.pl/post/technika-necenia-w-czasie-jednodniowych-wypadow-na/487240/0#533796też był nie raz na forum ale w tym wątku sam odpowiedział więc jakoś nie halo zamknąć wątek ;-)Więcej luzu Adam, więcej luzu :-)Na dobry ład prawie każdy temat już był poruszany więc co? Zamknąć wszystkie czy jak?JK [2012-09-07 12:44]