Uzupełninie zakładek

/ 7 odpowiedzi
Czy byłaby możliwość uzupełnienia w zakładce "konto" opcji podglądu własnych postów pod hasłem "moje posty"?
redakcja

I tu niespodzianka, opcja jest dostępna. Konto - Podgląd profilu - Posty
pozdrawamy (2015/08/27 09:56)

zbynio 33

No to super, jak będzie takie udogodnienie. Nie trzeba będzie wchodzić na swój profil i szukać tematów w których się pisało... :) (2015/08/27 10:26)

adler

Tylko u mnie dalej zakładka   Konto po otwarciu wyświetla pozycje Zarządzania kontem, lecz na którąkolwiek pozycję bym nie kliknął nic nie działa zalogować się zaloguję, tylko później w tej zakładce nic nie otworzę . Na swój blog wchodzę klikając zakł. Społeczność  wybieram Blogi Wędkarskie  tam odnajduję swój profil i wchodzę na swój blog. 
Co robię źle? , dlaczego , gdzie tkwi błąd Dlaczego mam takie "schody". 

Pozdrawiam serdecznie i proszę Redakcję o pomoc. (2015/08/27 11:07)

użytkownik197940

Ja równiesz chciałbym uruchomić stronę blogową - jak dodać tam zdjęcia , komentarze ??? (2015/09/04 19:49)

Artur z Ketrzyna

Ja równiesz chciałbym uruchomić stronę blogową - jak dodać tam zdjęcia , komentarze ???

redakcja
(2015/07/17 08:41) 0
Zrezygnowaliśmy z funkcjonalności galerii w blogach – to jedno z kilku uproszczeń naszego systemu. Ponieważ dostaliście możliwość grupowego uploadu fotek w artykule, uznaliśmy że to zastąpi funkcjonalności galerii. Jeśli chcecie dodać fotki do swojego profilu od teraz wystarczy dodać artykuł z galerią wielu zdjęć!

Tak więc od tamtej pory nie masz typowej galerii.
A jak chcesz dodać foto, to musisz pisać artykuły choćby o dupie Marynie.

No chyba że masz jeszcze stary wygląd bloga, to wchodzisz w galerie i tam u góry nad galeriami znajdziesz odnośnik ".... dodaj swoje zdjęcie z wyprawy na ryby"
Jak nie to tylko jak wyżej....
(2015/09/06 10:09)

Artur z Ketrzyna

I tu niespodzianka, opcja jest dostępna. Konto - Podgląd profilu - Posty
pozdrawamy

Redakcja chyba nie za... że chodzi właśnie o dodanie takiego skrótu w zakładce.
By właśnie nie trzeba było wchodzić na profil a potem na nim wchodzić w "forum" czy "Komentarze".
A robić to bezpośrednio z paska nawigacji.
(2015/09/06 10:15)