Uwaga użytkownicy forum wedkuje.pl !

/ 36 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

jurek


Masz rację Krzysztofie , za to że pomagamy wędkarzom , to nieliczna grupa lży strażników i każde służby mundurowe , a tak nie powinno być
(2012/02/07 12:31)

u?ytkownik61658


Masz rację Krzysztofie , za to że pomagamy wędkarzom , to nieliczna grupa lży strażników i każde służby mundurowe , a tak nie powinno być

jestem przekonany ,ze to się zmieni... (2012/02/07 13:55)

halski021


A ja nie wierzę,że coś się zmieni.Takie szuje są wszędzie.Nawet jak gram na KURNIKU w warcaby to trafiają się tacy co po jednej przegranej partii wyzywają od najgorszych. To są chyba chorzy psychicznie,którym się wydaje,że są najmądrzejsi i wszystko im wolno.Myślę,że będzie informacja jak sąd wyda wyroki w tych sprawach.Pozdrawiam wszystkich członków naszej grupy. (2012/02/07 15:37)

MASTINO


Witam Panowie :) Dostajecie już na "p.v" głupkowate pogróżki i strachliwe drwiny od psychicznie skrzywionych?????  :)))))))))))))))))))))))))  (2012/02/07 15:49)

u?ytkownik61658


Panowie sami widzicie co się dzieje dziwne p.w i inne . Ale ja mam nadzieję ,że grupa prawdziwych wędkarzy będzie chciała z nami konstruktywnie dyskutować o przepisach, rybach, swoich wątpliwościach. Już zrobiło się spokojniej na forum gdy nie ma kilku osób ja to zauważam inni też i mam nadzieje, że będziemy mogli wzajemnie sobie pomagać w grupach otwartych .  (2012/02/07 17:23)

Artur z Ketrzyna


Oj są jeszcze na tym forum co myślą że mogą kogoś bezkarnie obrzucać błotem...
Życzę koledze by sprawiedliwości stało się za dość. (2012/02/07 19:05)

MASTINO


I w górę :) (2012/02/08 07:14)