Zaloguj się do konta

Uwaga rewelator to ściema

utworzono: 2011/07/11 09:34
krismeh

Witam

Przepraszam z góry że ponawiam temat , ale uważam że powinien on być cały czas otwarty na nowe wpisy osób , które dały się omamić i kupiły słynny przepis .

KOLEDZY WĘDKARZE NIESTETY  rewelator  TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A jeżeli kolega rewelator zagląda tu co jakiś czas a napewno zagląda w obawie przd zdradzeniem swojego cud badziew przepisu to niech się WSZTYDZI . 

 A jeżeli jesteś autorem tych rewelacji to czemu się pod nimi nie podpisujesz , tylko robisz to anonimowo ??? .

[2011-07-11 09:34]

trzeba było nie crosspostować tylko odświeżyć TAMTEN wątek.  [2011-07-11 09:40]

Reapec

Może kolega krismeh nie jest jeszcze tak doświadczonym użytkownikiem wedkuje.pl :/
Moim zdaniem nie należy tak pochopnie kogoś...hmmm... oceniać? Ja nie mam nic przeciwko temu, że kolega założył 2 temat. Twoja uwaga jest jak najbardziej słuszna lecz zbyt pochopna.
                                                                                   POZDRAWIAM
[2011-07-11 09:55]

krismeh

Czemu uważasz że zbyt pochopna , miałes już jakies doswiadzcenie z tym specyfikiem .

[2011-07-11 10:21]

Czemu uważasz że zbyt pochopna , miałes już jakies doswiadzcenie z tym specyfikiem .



To nie do Ciebie była wypowiedz kol.@Reapec'ea [2011-07-11 10:27]

Może kolega krismeh nie jest jeszcze tak doświadczonym użytkownikiem wedkuje.pl :/
Moim zdaniem nie należy tak pochopnie kogoś...hmmm... oceniać? Ja nie mam nic przeciwko temu, że kolega założył 2 temat. Twoja uwaga jest jak najbardziej słuszna lecz zbyt pochopna.
                                                                                   POZDRAWIAM

nie oceniłem go. Wskaż miejsce w którym go oceniam! Nie nazwałem go idiotą, kretynem itp, bo tak nie myslę. Ja go nie oceniam. To była tylko uwaga. Czytaj ze zrozumieniem na przyszłość. [2011-07-11 10:53]

i tak BTW; może tobie nie przeszkadza crossposting jednak innym moderom i userom może już tak, bo trudniej sie połapać i zebrać wiadomości z 2 wątków. Lepiej z jednego czerpać. Łatwiej przyswajalne i mniej roboty dla moderatorów.Ja Ciebie też pozdrawiam [2011-07-11 10:55]

robcio2535

Nie byłem na bieżąco w tym temacie ale dziś czytając zamkniety już temat no to powiem ze przy wielu wypowiedziach sie uśmiałem ze hoooo hoooo :) zwłaszcza pana króry to cośko próbuje sprzedać :)
[2011-07-11 11:48]

withanight88

Kilka dni temu na forum byl film, który Rewelator uznał jako swój pokazując jak cudownie jego rewelator wypada  z koszyczka w porównaniu ze zwykłą zanęta.


Film jednak nie jest jego własnością.

[2011-07-11 11:54]

ryukon1975

Jak czytam koledzy wasze wypowiedzi to aż się cieszę że nie wiem o czym piszecie.:):):)
[2011-07-11 12:53]

Jak czytam koledzy wasze wypowiedzi to aż się cieszę że nie wiem o czym piszecie.:):):)

Ja też nie wiem ... Odpowiedziałem odnośnie crosspostingu a później zostałem wywołany do tablicy przez kolegę @Reapec.... [2011-07-11 12:59]

ryukon1975

To już jest nas dwóch ale najważniejsze że nasze kieszenie i głowy na tym "wynalazku" nie ucierpiały.:)
[2011-07-11 13:24]

To już jest nas dwóch ale najważniejsze że nasze kieszenie i głowy na tym "wynalazku" nie ucierpiały.:)

:-) nom.  [2011-07-11 13:41]

blyskawica

no to ja jestem trzeci co nie kuma. Koledzy może jakiś odnośnik link co bym zatrybił.
[2011-07-11 13:46]

no to ja jestem trzeci co nie kuma. Koledzy może jakiś odnośnik link co bym zatrybił.

to faktycznie jest nas trzech... ja widziałem to tylko jako reklamę w google.pl podobno żadna zanęta nie jest tak dobra jak to g***o. ŚCIEMA i tyle.  [2011-07-11 14:09]

JKarp

Cześć
Poczytajcie sobie:
http://forum.wedkuje.pl/post/httpwwwwelatorplwedkowanie/268506/0
Janusz JKarp
[2011-07-11 14:24]

dzieki za link. Chyba kogoś coś boli.... hahahaha niezły chwyt .... a te gratisy... rozwala mnie to... :D [2011-07-11 14:29]

krismeh

Na wczeniejszym firum omawiany cud rybny kolega MICZ zadał pytanie czy ktoś używał rewelatora i czy ktoś zna jego skutki , ponieważ temat został zamknięty postanowiłem otworzyć nowy wątek z w/w specyfikiem i staram się w zasadzie ostrzec wszystkich kolegów przed jego zkupem .

Natomiast to co widzę w odpowiedziach to to że mogłem crosspostować i o czam ja w ogóle mówie .

Wystarzcy wpisać w google rewelator lub wkleić ten link http://www.rewelator.pl/ i wszystko będzie jasne .

Otworzyłem ten temat tylko dlatego aby przestrzec innych przed zakupem i niepotrzebnie wydanymi pieniędzmi , chodź z pozoru niewielkimi kosztami

[2011-07-11 14:37]

Ircowiec

Witam all,

ja nie stety nie zdążyłem przeczytać tych wątków i zakupiłem ów rewelacje  głowne składniki już mam  i tak kupione (jeden na recepte ale nie było problemu : ) wiec dokupie reszte i jak tylko  czas i pogoda w ten weekend to  wyprubuje  i zdam relacje 


a co do odświeżenia  tematu   bardzo słusznie  popieram to i proszę o nie zamykanie go 

a z panem rewelatorem miałem nieprzyjemności na samym początku  kase dostał od razu na ksiażke czekałem ponad tydzień  i jeszcze do tego był chamski i wulgarny 

P.s Sorrki za pisownie :)

Pozdrawiam

[2011-07-12 18:55]

krismeh

A powiedz mi kolego co na recepte bo tam nic nie ma na recepte , i trochę jestem zdziwiony
 A jak już użyjesz to koniecznie napisz ,
[2011-07-12 22:45]

Don Vito

Witam wszystkich!
Jestem nowy na tym forum ale na temat "cudownego" REWELATORA  już coś wiem.
Koszt zakupu wszystkich produktów ok 90 zł plus transport( niestety kupiłem na zapas), nie licząc kosztu samego rewelatora. Zrobiłem wszystko według przepisu.
A efekty!!!!              
Łowię na Wiśle w okolicach Góry Kalwarii, zanęciłem rozstawiłem kije i czekam.Dość szybko pierwsze branie i 20 cm płotka na haku, myślę to działa. Po godzinie mały leszczyk i wtedy nastała martwa cisza przez 3 godziny żadnego brania.Wniosek 5 godzin i 2 ryby, trochę mało jak za tą cenę i obietnice ciągłych brań.
Drugi raz Wisła i małe jezioro tego samego dnia.Rewelator w koszyczku i do wody przez 3 godziny nie było nawet brania. Więc zmieniam miejsce, efekt szybko złapałem dwie uklejki i przez kolejne 2 godziny pusto nawet brania.
Wniosek po dwóch razach ten " cudowny " REWELATOR  jest g.......o wart!!!Wiec odradzam wszystkim zakup tego produktu , to pieniądze wyrzucone w błoto ( a raczej do wody) lepsze efekty mam na bułkę tartą z kolendrą niż na ten przepis za grubą kasę.
Oczywiście jeszcze zrobię kilka prób, jeżeli to wypali to odszczekam swoje krytyczne słowa!!!
Pozdrawiam wszystkich i połamania kija.






[2011-07-16 19:43]

Na wczeniejszym firum omawiany cud rybny kolega MICZ zadał pytanie czy ktoś używał rewelatora i czy ktoś zna jego skutki , ponieważ temat został zamknięty postanowiłem otworzyć nowy wątek z w/w specyfikiem i staram się w zasadzie ostrzec wszystkich kolegów przed jego zkupem .

Natomiast to co widzę w odpowiedziach to to że mogłem crosspostować i o czam ja w ogóle mówie .

Wystarzcy wpisać w google rewelator lub wkleić ten link http://www.rewelator.pl/ i wszystko będzie jasne .

Otworzyłem ten temat tylko dlatego aby przestrzec innych przed zakupem i niepotrzebnie wydanymi pieniędzmi , chodź z pozoru niewielkimi kosztami


miałeś NIE crosspostować, ale tamten został zamknięty wątek więc ok.   [2011-07-16 19:57]

krismeh.Skoro już wcześniej wiedziałeś,że ten cały rewelator to ściema(znaczy pewnie czytałeś na forum),to po co go próbowałeś?Bo wygląda na to,że jednak go kupiłeś.. [2011-07-16 20:10]

krismeh

No niestety go kupiłem , trochę zaczołem od dupy strony bo najpierw kupiłem a potem przeczytałem , ale nie żałuję bo przekonałem się że nie istnieje żaden cud przepis po którym ryby biorą na pusty haczyk , a odnośnie haczyków to czemu renomowane firmy w ten sposób ich nie robią skoro same by się zacinały .

A pan REWELATOR milczy !!! . Szkoda może jak opublicznimy ten składzik to się odezwie .

Sprawdzam jeszcze pare spraw z tym jego autorstwem , a jeżeli chodzi o wykorzystywanie filmików z youtube to może i one są do ogólnego wglądu ale ty kolego stosujesz je w celach zarobkowych ,a to jest już nie legalne .

[2011-07-19 09:54]

No niestety go kupiłem , trochę zaczołem od dupy strony bo najpierw kupiłem a potem przeczytałem , ale nie żałuję bo przekonałem się że nie istnieje żaden cud przepis po którym ryby biorą na pusty haczyk , a odnośnie haczyków to czemu renomowane firmy w ten sposób ich nie robią skoro same by się zacinały .

A pan REWELATOR milczy !!! . Szkoda może jak opublicznimy ten składzik to się odezwie .

Sprawdzam jeszcze pare spraw z tym jego autorstwem , a jeżeli chodzi o wykorzystywanie filmików z youtube to może i one są do ogólnego wglądu ale ty kolego stosujesz je w celach zarobkowych ,a to jest już nie legalne .


ja nie wiem czy się koleś odezwie. Został pojechany (nie mnie oceniać czy słusznie czy nie). Reklama dźwignią handlu. Ale jeżeli rzeczywiście użył czyjegoś filmiku no to to już jest nie legal bo w celach zarobkowych tak jako kolega wyżej napisał. 
Panie Rewelator!: Jeżeli Pan to czyta to proszę się wypowiedzieć. Nie chodzi o obronę; bo to nie sąd. Może kilka słów wyjaśnień albo coś? z góry dziękuję

@krismeh: spokojniej. Wyjaśnimy to ale nie kopmy na razie lżącego. Może odeślij temu userowi linka do tego wątku. Na razie nie upubliczniajmy (nie wiem co ale ok) Jak się @Rewelator ustosunkuje do tego to wtedy zobaczymy co będzie. A na razie łap ! Masz PW de mnie.  [2011-07-19 12:52]

jarkid1982

No niestety go kupiłem , trochę zaczołem od dupy strony bo najpierw kupiłem a potem przeczytałem , ale nie żałuję bo przekonałem się że nie istnieje żaden cud przepis po którym ryby biorą na pusty haczyk , a odnośnie haczyków to czemu renomowane firmy w ten sposób ich nie robią skoro same by się zacinały .

A pan REWELATOR milczy !!! . Szkoda może jak opublicznimy ten składzik to się odezwie .

Sprawdzam jeszcze pare spraw z tym jego autorstwem , a jeżeli chodzi o wykorzystywanie filmików z youtube to może i one są do ogólnego wglądu ale ty kolego stosujesz je w celach zarobkowych ,a to jest już nie legalne .


ja nie wiem czy się koleś odezwie. Został pojechany (nie mnie oceniać czy słusznie czy nie). Reklama dźwignią handlu. Ale jeżeli rzeczywiście użył czyjegoś filmiku no to to już jest nie legal bo w celach zarobkowych tak jako kolega wyżej napisał. 
Panie Rewelator!: Jeżeli Pan to czyta to proszę się wypowiedzieć. Nie chodzi o obronę; bo to nie sąd. Może kilka słów wyjaśnień albo coś? z góry dziękuję

@krismeh: spokojniej. Wyjaśnimy to ale nie kopmy na razie lżącego. Może odeślij temu userowi linka do tego wątku. Na razie nie upubliczniajmy (nie wiem co ale ok) Jak się @Rewelator ustosunkuje do tego to wtedy zobaczymy co będzie. A na razie łap ! Masz PW de mnie. 

Kiedyś już słyszałem o tym rewelatorze chyba na forum, ale pamiętam, że tego użytkownika zablokował administrator. Czemu nie wiem. Wiem, że na jego portalu publikował jakieś przepisy później nie życzył sobie o nim wzmianek. A wracając do zanęty to pamiętam wpis na forum kilku użytkowników.



pozdrawiam
jarki....
[2011-07-19 18:12]