Zaloguj się do konta

UWAGA ! OKAZJA !

utworzono: 2011/04/01 14:21
Zbig28

Odstąpię za przysłowiową złotówkę elektronicznego szczupaka. Model jest jak żywy, zbliżony wymiarami do 90 cm okazu, wodoszczelny i wspaniale walczy na kiju. Nie wymaga konserwacji. Zasilanie z dwóch baterii R-20 wystarczających na 8 godzinny hol. Całość waży zaledwie ok. 5 kg i mieści się w każdym samochodowym bagażniku.  Można łowić go także w okresie ochronnym, w każdym łowisku i bez wymaganych zezwoleń jak np. karta wędkarska i inne licencje.
Warunek : Osobisty odbiór w Warszawie !
 

[2011-04-01 14:21]

Biorę szczupala w ciemno :) Odsprzedam przetwórcom rybiego białka limity dzienne. Cena do negocjacji.
[2011-04-01 14:28]

mariusz23

A jak się zerwie co co w tedy?? Mechaniczne szczupaczki hehe
[2011-04-01 14:29]

Zbig28

Nie zerwie się. A gdyby nawet w jakiś dziwny sposób linka by się urwała, to szczupak ma wbudowane sensory, dzięki którym reaguje na głos właściciela i sam wraca pod nogi jak tresowany pies. Pływa doskonale w wodach stojących i bieżących. Służył mi kilka lat, dostarczył wielu miłych chwil, lecz już mi się znudził. Niech teraz bawi innego wędkarza i pomaga mu w szkoleniu i treningu w holowaniu dużego zębatego !
[2011-04-01 14:45]

Prima aprilis............hehe [2011-04-01 14:59]

dan984

a czy gratis dostaniemy elektroniczną wędkę do holu tego szczupłego ?? i pytanie czy na rzece w większym nurcie baterie również starczą na 8 godz ??  :))))))))))))))))))))))
[2011-04-01 15:01]

A już się obawiałem że na tym portalu brakuje ludzi którzy lubią śmiech i podtrzymywanie tradycji...brawo... [2011-04-01 15:23]

Zbig28

Bez obaw. W nurcie Wisły dawał sobie doskonale radę. Jedyny problem to atakujące go lubieżnie szczupacze samice. Taki śliczny!
Dopowiem, że znudzony ciągłym holem, nieraz używałem go jako silnika do łódki. Szło niemrawo i bez uzyskania satysfakcjonującej prędkości. Trudno też było utrzymać kierunek, ale zawsze do portu wróciłem. Przy odrobinie wprawy można ten problem pokonać. Należy jednak liczyć się z częstszą wymianą baterii.
[2011-04-01 16:00]

dan984

Bez obaw. W nurcie Wisły dawał sobie doskonale radę. Jedyny problem to atakujące go lubieżnie szczupacze samice. Taki śliczny!
Dopowiem, że znudzony ciągłym holem, nieraz używałem go jako silnika do łódki. Szło niemrawo i bez uzyskania satysfakcjonującej prędkości. Trudno też było utrzymać kierunek, ale zawsze do portu wróciłem. Przy odrobinie wprawy można ten problem pokonać. Należy jednak liczyć się z częstszą wymianą baterii.

:)))) BIORE dla siebie !!!! i kilka dla rodziny i znajomych :P
[2011-04-01 17:04]

mielec

Ja zamawiam 3 szt:):)
[2011-04-01 17:40]

Zbig28

Niestety. Ja tym nie handluję ani też nie jestem producentem. Mam ten jeden, jedyny egzemplarz, który już mi się "przejadł", więc go odstępuję za wspomnianą złotówkę.
Jednak popytam kumpli od moczenia kija. Może któryś dołoży do oferty swój egzemplarz, zaspokajając tym samym apetyty kilku Kolegów. Jakby co, to dam znać. Pozdrawiam.
[2011-04-01 17:50]

Stypa63

Niestety. Ja tym nie handluję ani też nie jestem producentem. Mam ten jeden, jedyny egzemplarz, który już mi się "przejadł", więc go odstępuję za wspomnianą złotówkę.
Jednak popytam kumpli od moczenia kija. Może któryś dołoży do oferty swój egzemplarz, zaspokajając tym samym apetyty kilku Kolegów. Jakby co, to dam znać. Pozdrawiam.


Kurcze szkoda bo chciałem kupić samca i samiczkę i założyć hodowle :(

[2011-04-01 18:00]

dan984




Kurcze szkoda bo chciałem kupić samca i samiczkę i założyć hodowle :(


tylko trzeba uważać bo to elektronika ..... żeby nie było zwarć przy rozmnażaniu :P
[2011-04-01 18:04]

Ja zamawiam 3 szt:):)


Tomasz 3 to nie za mało?.Kiedyś pisałeś i odpowiadałeś na posty-Przede wszystkim byłeś wesoły-co się zmieniło? [2011-04-01 18:19]

robcio2535

 A po ile chodził wczoraj ten szczupaczek ??? bo dziś go juz pewnie nie ma wszystko wykupione   he he he
[2011-04-02 15:14]

greyhunter

Szkoda... już myślałem, że taką małą kompanie szczupaków byś załatwił. Puściłbym je wszystkie razem przez łowisko - na komendę, to karpie same by wyskakiwały na brzeg. Heheheh  [2011-04-02 16:24]