Zaloguj się do konta

Uwaga na oszustwo!

utworzono: 2013/03/19 19:44
ryukon1975

Oczywiście że będzie można, fachurka z Orange podciągnie to np. pod internet i biznes się kręci.:)
[2013-03-22 13:31]

Jack14

Teraz bardziej na poważnie, to jeśli "uwaga na oszustów" to uważajcie na własne skrzynki pocztowe i komu płacicie rachunki.

Materiały filmowe już były (nawet w TV) dotyczące podbierania i podrabiania rachunków wprost ze skrzynek pocztowych (euro).

Oczywiście nie będę opisywał co i jak ale jest to nieźle pomyślany przekręt.

[2013-03-22 16:38]

Roxola

Jestem Orange Ekspertem i chcę odnieść się do wpisu:

„ Koledzy i koleżanki uważajcie na e-maile z adresu „Orange - no reply [no-reply@orange.com]” W mailach jest prośba o zapłacenie niby zaległej faktury. Kontaktowałem się z Orange telefonicznie i jest to zwykłe oszustwo i podszywanie się pod operatora sam dostałem już dwie takie wiadomości a nawet nie jestem w Orange. „-

Mail jest wysyłany do klientów usług stacjonarnych z adresu no-reply@orange.com. . Klient otrzymuje taką wiadomość, jeżeli włączy na portalu (na swoim koncie) funkcję powiadomienia o zbliżającym się terminie płatności.

Początek adresu email sugeruje odbiorcy, iż ma nie odpowiadać na powyższy adres.

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu z nami za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem : http://on.fb.me/RwMSR Z lub bezpośrednio przez skrzynkę: facebook.pomoc@orange.co m.

Sprawdzimy i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam Marek - Orange Ekspert

Ale ściema @Ekspercie, obydwa podane przez Ciebie linki kierują na Fb..  na którym każdy może sobie profil założyć o dowolnej nazwie...  Wstyd ! Jeszcze tutaj ludziom wmawiać ciemnotę !
[2013-03-22 23:25]