Uwaga na PTS SA.

/ 16 odpowiedzi
Chciałbym ostrzec wszystkich przed zawieraniem jakichkolwiek umów z wyżej wymienioną firmą.
Firma podszywa się pod Orange, Netię , oferują obniżenie aktualnego abonamentu do 25 zł .

Naciągają szczególnie starsze osoby , umowa nie czytelna , skonstruowana w taki sposób aby osoby starsze, z wadą wzroku nie zauważyły , że podpisują nową umowę z całkiem innym operatorem.

Piszę o tym ponieważ w taki sposób oszukali członka mojej rodziny.

Na potwierdzenie
http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/706725,uwaga-pts-sa-udaje-tp-sa-czyli-telekomunikacje-polska,id,t.html?cookie=1

Resztę można doczytać w internecie.
perwer


Łukasz nic nowego . Nasz Naród opowiedział sie za ludźmi u władzy ,gdzie najważniejszym problemem jest równouprawnienie dla gejów i tranwestytów ...a w sklepach ważne żeby za pare lat marycha była obok kapusty .
 
  To że ludzie są oszukiwani ,to nie problem - chyba że oszukano jakiegoś pedzia ( czyli został w...),to moze jutro będzie w jednej z gazet. (2013/03/14 11:59)

u?ytkownik145490


Łukasz nic nowego . Nasz Naród opowiedział sie za ludźmi u władzy ,gdzie najważniejszym problemem jest równouprawnienie dla gejów i tranwestytów ...a w sklepach ważne żeby za pare lat marycha była obok kapusty .
 
  To że ludzie są oszukiwani ,to nie problem - chyba że oszukano jakiegoś pedzia ( czyli został w...),to moze jutro będzie w jednej z gazet.
Podpisuję się obydwoma rękoma pod postem kol.
(2013/03/14 12:08)

Romuald55


Ja przez NETIĘ SA zostałem pozbawiony dostępu do internetu na okres 2,5 miesiąca.Przestrzegam przed tym operatorem! Nie respektują praw abonenckich. (2013/03/14 12:36)

ryukon1975


Takich rzeczy jest mnóstwo.
3 lata temu zepsuł mi się dekoder Polsatu w okresie gwarancji.
Odmówili mi naprawy i kazali zapłacić abonament do końca umowy,kwota nie duża bo było to tuż przed zakończeniem okresu na jaki ta umowa była podpisana.
Oczywiście nie zapłaciłem
Do dziś dnia przez 3 lata dostaje wezwania do zapłaty już chyba z trzeciej "firmy windyfikacyjnej" a do sądu sprawy nie chcą oddać choć im to proponowałem.Czekaja aż zapłacę kasę która im się nie należy.:) (2013/03/14 12:49)

grisza-78


http://youtu.be/sz0dWjY_VuA (2013/03/14 22:51)

Bernard51


Ciekawa bylaby wędka taka na zasadzie myślenia?? Dobra ta rozmowa i zmuszająca do myślenia-ha ha. (2013/03/15 06:58)

Artur z Ketrzyna


A ja prze Orecz. Zamiast 3 giba miałem 2,5, a tak naprawdę dawali mi tylko 2 gig danych przesyłu. Dobrze że napisali to na piśmie. Ja mam umoę z nimi że przynajmniej 2,5. Tak więc cały czas mnie okradali. Tym bardziej że licznik przesyłu danych nigdy nie przekroczył 1 Gb.
Nie wspomnę o przerywaniu transferu i takich tam niedogodnościach...

Teraz wniosek do sądu trza spożądzić i walczyć z nieuczciwymi usługodawcami. (2013/03/15 11:03)

grisza-78


A ja prze Orecz. Zamiast 3 giba miałem 2,5, a tak naprawdę dawali mi tylko 2 gig danych przesyłu. Dobrze że napisali to na piśmie. Ja mam umoę z nimi że przynajmniej 2,5. Tak więc cały czas mnie okradali. Tym bardziej że licznik przesyłu danych nigdy nie przekroczył 1 Gb.
Nie wspomnę o przerywaniu transferu i takich tam niedogodnościach...

Teraz wniosek do sądu trza spożądzić i walczyć z nieuczciwymi usługodawcami.

A co ja mam powiedzieć, jeśli płacę za neostradę 10 mega, a mam 6, czasem 7 mb/s? Dzwoniłem do nich i im co nie co nawrzucałem, a oni mi powiedzieli, że w umowie mam napisane DO 10 MEGABITÓW NA SEKUNDĘ czyli, że może być 6 mb/s. Złodziejstwo w biały dzień! (2013/03/15 22:28)

Romuald55


Przejdż do NETIA SA , Nie będziesz miał wcale dostępu.Tak jak ja.Im to wisi! (2013/03/15 23:06)

grisza-78


Przejdż do NETIA SA , Nie będziesz miał wcale dostępu.Tak jak ja.Im to wisi!

No tak, jak już się umowę podpisze, to wtedy mają nas w d...pie, bo bez karnej opłaty umowy zerwać raczej się nie da. (2013/03/16 07:13)

ryukon1975


Przejdż do NETIA SA , Nie będziesz miał wcale dostępu.Tak jak ja.Im to wisi!

No tak, jak już się umowę podpisze, to wtedy mają nas w d...pie, bo bez karnej opłaty umowy zerwać raczej się nie da.











Da się,wszystko się da tylko ludzie tego nie robią i te wszystkie "firmy" czuja się całkowicie bezkarne wiec robią co chcą żeby tylko zedrzeć kasę za darmo.
Niestety nikomu nie chce się ciągąć po sądach a trzeba by żeby wielu to zrobiło aby takie rzeczy naprostować. (2013/03/16 07:30)

withanight88


Przejdż do NETIA SA , Nie będziesz miał wcale dostępu.Tak jak ja.Im to wisi!

No tak, jak już się umowę podpisze, to wtedy mają nas w d...pie, bo bez karnej opłaty umowy zerwać raczej się nie da.



Do 10 dni się da jeżeli umowę podpisałeś na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa.


Ja na Netię nie narzekam, też mam 10 ale wiem , że tyle nie wyciągnę bo łącze na to nie pozwala. (2013/03/16 08:10)

withanight88


Przejdż do NETIA SA , Nie będziesz miał wcale dostępu.Tak jak ja.Im to wisi!

Dlaczego ? p co chodzi? (2013/03/16 08:11)

u?ytkownik75617


Do mnie też dzwonili i chcieli kuriera wysyłać  (2013/03/16 12:30)