Zaloguj się do konta

Uwaga na oszusta sprzedającego łódź

utworzono: 2012/03/14 11:30
franko111

Witam kolegów wedkarzy.

Chciałbym ostrzec osoby zainteresowane kupnem łodzi od tego Pana Krzysztof R.

Sprzedaje na allegro i otomoto, łódkę o nazwie SUN 370 dalej w opisie sprzedaje SUN375 a certyfikat na SUN 385 .Firma niby która produkuje te łódki to SAN VITO nie istniej w CEIDG,certyfikat wystawiony na firmę WEST MARINE  ,nie znajdziecie jej w CEIDG.

tutaj znajdziecie więcej informacji

Pozdrawiam

[2012-03-14 11:30]

Roxola

Mam tylko nadzieję, że wątek nie został pochopnie utworzony i to o czym piszesz okaże się przestrogą.
Mogłoby być trochę nieprzyjemnie, gdyby okazało się to nieprawdziwe.
Pozdrawiam
[2012-03-14 11:44]

franko111

Czy to prawda? Ten Pan ma już  wyrok sądowy i egzekucje komornicze. [2012-03-14 12:03]

No to widzę że gruba sprawa. Kurde jak można tak podchodzić do klientów, tego nie rozumiem. Przecież wiadomo że prędzej czy później wszystko się wyda. A potem sprawy sądowe, wyroki, kary. Dla paru złoty więcej... mi by się nie chciało.
[2012-03-14 13:03]

JaroDaw

Niestety coraz częściej spotyka się takie sytuację, gdzie nieuczciwy sprzedawca sprzedaje buble, ale my też jesteśmy bez winy. Szukając wiecznie tańszych rozwiązań narażamy się na nie w pełni wartościowy towar. Szkoda kolego, że nie opisałeś całej historii też tu, zamiast dawać przekierowanie na inne forum, ale zgadzam się, że takie sytuacje należy nagłaśniać, przecież o nasze i naszych towarzyszy bezpieczeństwo chodzi . [2012-03-14 13:28]

franko111

Niestety coraz częściej spotyka się takie sytuację, gdzie nieuczciwy sprzedawca sprzedaje buble, ale my też jesteśmy bez winy. Szukając wiecznie tańszych rozwiązań narażamy się na nie w pełni wartościowy towar. Szkoda kolego, że nie opisałeś całej historii też tu, zamiast dawać przekierowanie na inne forum, ale zgadzam się, że takie sytuacje należy nagłaśniać, przecież o nasze i naszych towarzyszy bezpieczeństwo chodzi .

Tak ,ja popełniłem ten błąd i zaufałem człowiekowi ,do mnie ostrzeżenie o sprzedającym dotarło o parę godzin za późno. teraz mam nauczkę ale również zdobyłem wiedzę jak postępować przy takich zakupach.

Tu kilka porad:

Jeżeli jest to firma sprawdź ją czy wogóle istnieje,  nformacje mażna znaleść Tu 

Przy zakupie rządaj faktury

Nie kupuj sam, poradź się kogoś kto się zna na łódkach 

Rządaj certyfikatu i tabliczki znamionowej .Certyfikat musi być wystawiony na daną jednostkę o dokładnie takiej samej nazwie jaką zakupujesz.

Sprawdź czy łódka posiada certyfikat, tu znajdziecie pełen wykaz z PRS

"Szkoda kolego, że nie opisałeś całej historii też tu, zamiast dawać przekierowanie na inne forum"

Mogłem opisać to na tym forum ,ale sądziłem ,że tam temat jest to już dokładnie opisany i wiarygodny.

[2012-03-14 14:15]

Banita

Przykro to pisać, ale wina (niestety) bardzo często jest po stronie konsumenta, pierwszą sprawą, na którą większość kupujących zwraca uwagę to cena a dopiero później, jakość. Dlatego wychodzą takie sprawy, musicie pamiętać, że najniższa cena to podejrzany i najgorszy towar w tym wypadku łódka.

Uwaga, bo nawet certyfikat nie gwarantuje, że kupisz dobrą łódkę.

http://www.wedkarskiezawody.pl/main.php?g2_itemId=22169

[2012-03-16 17:05]

jaossa

Niestety przykro mi stwierdzić,ale jestem kolejną osobą oszukaną przez K.R.Wpłaciłem zaliczkę na wykonanie kajaków i przyczepki i niestety nie mam ani pieniędzy,ani sprzętu.Okazuje się że K.R.to oszust,który w ten sam sposób oszukał więcej osób.Podał do przelewu dane żony J.R.WEST MARINE i adres  SAN VITO jako siedzibę firmy.Proszę o kontakt osoby oszukane pod numer telefonu 692781133.Sprawę trzeba zgłosić jak najszybciej do prokuratury ponieważ ma ona znamiona przestępstwa by nie pozwolić na dalsze oszustwa K.R.
Pozdrawiam
[2012-03-21 20:54]

mastifff

Rutkowski takie numery robi???

Kule felek..ale czaaad.

[2012-03-21 21:05]

withanight88

Niestety przykro mi stwierdzić,ale jestem kolejną osobą oszukaną przez K.R.Wpłaciłem zaliczkę na wykonanie kajaków i przyczepki i niestety nie mam ani pieniędzy,ani sprzętu.Okazuje się że K.R.to oszust,który w ten sam sposób oszukał więcej osób.Podał do przelewu dane żony J.R.WEST MARINE i adres  SAN VITO jako siedzibę firmy.Proszę o kontakt osoby oszukane pod numer telefonu 692781133.Sprawę trzeba zgłosić jak najszybciej do prokuratury ponieważ ma ona znamiona przestępstwa by nie pozwolić na dalsze oszustwa K.R.
Pozdrawiam

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=15491&sid=dc338543bd6dc52a8194252cee7388fd [2012-03-21 21:24]