Zaloguj się do konta

Uwaga! Kradną na wedkuje!

utworzono: 2011/01/28 23:49
pmizera87

Szanowni Koledzy!

Zajrzyjcie najpierw do mojej galerii, a konkretnie do podgalerii "Z przed 2010". Znajdziecie tam fajną fotkę przedstawiającą 3 rybki, od góry: linka, karasia żółtka i karasia japończyka. Złowiłem je pod koniec sierpnia 2009 r. na żwirowni Batorowo, na drgającą szczytówkę.

Następnie wejdzcie proszę w ogólną zakładkę na wedkuje RYBY, dalej zobaczcie najnowsze zdjęcia LINA. Znajdziecie tam... to oto zdjęcie z mojej galerii... podpisane przez nieznanego mi osobnika andrzej1550.

Co Koledzy na to? Bo mi słów brak.

[2011-01-28 23:49]

spokojny

Chamstwo i opieszałość administracji
czy zgłosiłeś naruszenie? 
Na temat plagiatów i kradzieży zdjęć już mi się nie chce gadać. [2011-01-28 23:58]

pmizera87

Zgłosiłem. Gówniarz 14-letni bezczelny. Powinni mu kartę wędkarską zabrać, o ile ją w ogóle posiada... [2011-01-29 00:01]

spokojny

Kartę to może nie, ale ktoś mu powinien skórę przetrzepać.
No i minimum ostrzeżenie od Admina dostać jak nie BAN :)
Pozdrawiam  [2011-01-29 00:04]

Za takie coś ostrzeżenie?-Od razu BAN.Jak sie wcześniej ze wstydu nie spali czego mu życzę.
[2011-01-29 00:11]

Dla amatorów cudzej pracy polecam kliknąć poniższy odnośnik.

ODNOŚNIK

[2011-01-29 00:38]

wedkarz2309

Kol. pmizera87, też się z takim czyś spotkałem.

Z tą różnicą, że mam w galerii tylko jednego typu zdjęcia, tj. łowca z rybą, więc jakiś "wędkarz" poobcinał zdjęcie tak, że sama głowa szczupaka została i dumny zamieścił tak przerobione zdjęcie w swojej galerii.

Za takie coś oczywiście BAN się należy:)

[2011-01-29 00:47]

robo63

Brak mi słów dla waszej głupoty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech się dzieciak cieszy , z nie swojego sukcesu , Karte wędkarską zabierać , ale durnie bo padne ze śmiechu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[2011-01-29 08:10]

Padaj jak chcesz.Pozornie błaha sprawa a w istocie chamstwo,dzisiaj jebnał fotkę jutro piznie rower,po co się męczyć jak można skopiować i przekleić...Rośnie nam w ten sposób rzesza półgłówków,leniwych małolatów olewających szkołę,naukę,pracę,bo po ch..j się męczyć skoro można kliknąć i zerżnąć od kogoś?Takie głąby mają pół szuflady dyplomów,świadectw a we łbie pusto,bo klikali,bo czasu szkoda,bo wszyscy tak robią...Skoro tego nie widzisz to sam jesteś debilem,bucu zafajdany,zanim coś napiszesz to pomyśl trochę,to nie boli,nie obrażaj też innych swymi chorymi wypocinami.
[2011-01-29 09:03]

kolego robo63 , ty mylisz pojęcia albo jesteś UFO,albo co dopiero z choinki sie urwałeś,

ten dzieciak w tym momencie popełnia poważne wykroczenie jak nie przestepstwo , takie działanie jest karalne i powinno być od samego początku surowo karane ,

stawanie w jego obronie , to przyzwolenie na takie lub inne występki młodych ludzi, myślą że stary sie nie połapie , a głupi będzie myślał że tak musi być, jesteś kolego w duzym błędzie,

kartę nie można mu zabrać ( jeśli ja posiada ), bo nie musi mieć, ale inne środki są jak najbardziej wskazane, może to go nauczy poszanowania cudzej własności, bardzo duzo juz tu było takich i podobnych przypadków , więc stanowczo się temu sprzeciwiamy czy ci się to podoba czy nie .............

[2011-01-29 09:15]

krzychu64

Sandokan masz całkowitą racje.

Dzisiaj skubnie fotkę komuś na portalu, a jutro za hakowanie się weźmie i mu kontro w banku prze neta oskubie.
Takie zachowanie powinno byś bezwarunkowo piętnowane.
Jeśli nie to taki szczyl jutro nie będzie się liczył z żadną świętością ani cudzą własnością bo  nikt sie go nie czepia i wszystko i wszystkich będzie miał w d...e.
[2011-01-29 09:42]

bluehornet

Na temat plagiatów już było tyle pisane , że głowa boli . Następny małoletni cwaniak próbujący korzystać z efektów pracy innych . Kolega sandokan45 słusznie wyjechał robo63 - nie reagując dajemy pozwolenie na takie procedery , jak tak dalej pójdzie , to lenistwo , szczególnie ludzi młodych okaże się zgubne . Dopiero wczoraj onet pisał o plagiacie nowego politycznego tworu , jakim jest PJN - widocznie ten młody człowiek chciał wziąć przykład z polityków - oj niedobrze !!!!
[2011-01-29 09:43]

robcio2535

Brak mi słów dla waszej głupoty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech się dzieciak cieszy , z nie swojego sukcesu , Karte wędkarską zabierać , ale durnie bo padne ze śmiechu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Głupota -głupotą a przywłaszczenie to przywłaszczenie i powinien być ukaranym za taki czyn jak dla mnie fakt jedno ostrzeżenie by miał szanse na poprawe i jeśli sie to powtórzy to wtedy wykluczenie z naszego grona !!!
A kolega robo 63 to chyba przybył tutaj siać zament widze bo nie dosyć ze wczoraj palnoł gafe wulgarnie i prosząc o skreślenie z listy urzytkowników to mimo wszystko nadal tu .......:-(
[2011-01-29 09:44]

withanight88

Panowie o ile sie nie myle to ktos sie jjuż tym zajął, konta tego andrzeja juz niema , tak samo kolejny plagiator, kuba 1213 (czy podobnie) też . Oboje zostali zabnowani. [2011-01-29 09:48]

pmizera87

No chyba nie wywalili go. Macie to ukradzione zdjęcie na samym dole, drugie od lewej. Klikniecie na "autora" to się wyświetla jego profil [2011-01-29 10:00]

withanight88

Wczoraj wieczorem probowalem wejsc na jego profil i nic z tego nie było odniesienia.... hmmm  [2011-01-29 10:04]

withanight88

Ale faktycznie jest tak  jak mówisz... [2011-01-29 10:04]

Witam Faktycznie profil nadal istnieje lecz w jego galerii nie ma żadnych zdjęć więc chciałem się zapytać czy to możliwe jest to tylko jakaś niefortunna pomyłka?
[2011-01-29 10:07]

withanight88

Nie to nie pomyłka albo redakcja usunela albo sam złodziej. [2011-01-29 10:08]

pmizera87

Ma Kolega na dole zdjecia linów. Proszę kliknąć na drugie od lewej. Ma metkę "autora".

[2011-01-29 10:09]

Tego zdjęcia już nie ma 
[2011-01-29 10:12]

JaroDaw

http://www.wedkuje.pl/wedkarz,60581

gościa też

[2011-01-29 10:13]

Nie to nie pomyłka albo redakcja usunela albo sam złodziej.

Rozumie
[2011-01-29 10:13]

perwer

Zgłosiłem. Gówniarz 14-letni bezczelny. Powinni mu kartę wędkarską zabrać, o ile ją w ogóle posiada...

Powinni mu karte zabrac bo zrobił plagiat twojego zdięcia....na otrzeżwienie polecam z rozpędu głową w drzewo ,najlepiej w palme co by kilka kokosów spadło jeszcze.

Ja wkleje wszystkie rodzaje ryb i bierzcie ile chcecie zdięc......pmizera ..podaj go do sądu albo do prokuratury ...kara dożywocia albo kastracja co najmniej.

[2011-01-29 10:36]

robo63

Na tym forum to będe tyle ile ja będę chciał ,a  nie ty, i nie jestem żadnym twoim kolegą , ani nigdy nim nie byłem, podjudzaszu , a jesli chodzi o moderów to im się należało Pajacu , bo traktują to forum jak swój folwark, a już was widze nad wodą jak by nie daj Bóg ktoś wam rybkę spłoszył, to człowieka byście chyba stratowali , oj wy wędkarze , więcej wyrozumiałosci , dla innych> Albo nie , zabić, lub na stos z takim , ukradł rybkę na fotce ,ja piernicze, TRAGEDIA do pudła go !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[2011-01-29 11:42]

redakcja

Użytkownik andrzej1550 został usunięty z portalu.
[2011-01-29 13:19]