Zaloguj się do konta

Utonął wędkarz

utworzono: 2011/02/05 15:41
Ronald_Edward_McDonald

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,wedkarz-utonal-bo-zalamal-sie-pod-nim-lod,61090.html [2011-02-05 15:41]

konik777

szczere kondolencje dla rodziny . dlatego nie łowię zimą bo się właśnie takich sytuacji obawiam atych co łowią na lodzie to podziwiam i szanuję za odwagę powodzenia w przyszłości. Idzie wiosna POZDRO
[2011-02-05 17:58]

grzesiek35

Jak co roku.Bo idzie taki jeden z drugim i nie patrzy,że lód jest za słaby.No cóż głupich sie nie sieje.Kondolencje dla rodziny.
[2011-02-05 19:12]

markus76

Niestety chęć wędkowania góruje nad zdrowym rozsądkiem,a przecież już tak niewiele do wiosny.
Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny.
[2011-02-05 20:32]

kargul

ja tez podobnie jak kol konik nie lowie spod lodu ale.... roztopy od dobrego miesiaca to lod tez ginie glupich niebrakuje kondolencje [2011-02-05 20:33]

krzychu64

Kondolencje. [2011-02-05 20:53]

damianoss1

szczere kondolencje dla rodziny.i wiecej rozwagi panowie [2011-02-05 21:24]

kris0kros

szczere kondolencje dla rodziny [2011-02-05 21:44]

roman76

koledzy po kiju dajcie na luz z wypowiedziami że głupich nie sieją itp sam nigdy raczej bym na lód nie wszedł ponieważ wiem czym to się może skończyć jak wie to wielu z was przydarzyła się trageda i tylko temu poświęćmy swoje wpisy odemnie również wyrazy współczucia dla kolegi po kiju
[2011-02-05 21:57]

A w Afganistanie ktoś wystrzelił z granatnika w kierunku polskiej bazy........... [2011-02-05 22:41]

niutek40

Jak co roku.Bo idzie taki jeden z drugim i nie patrzy,że lód jest za słaby.No cóż głupich sie nie sieje.Kondolencje dla rodziny.

Kondolęcje dla rodziny to jak najbardziej .W takim tonie kolego  to Ty sie lepiel nie wypowiadaj głupi to jest taki BUC jak TY!! ... 
[2011-02-05 22:47]

niutek40

A w Afganistanie ktoś wystrzelił z granatnika w kierunku polskiej bazy...........

Kol.Mirku co ma wspólnego  Afganistan z naszym wątkiem "Utoną wędkarz.

[2011-02-05 23:10]

dizzy76

Nie spierajcie się kto głupi a kto nie to nie czas i miejsce!
To przecież jeden z naszych "braci", kolegów...
Więcej rozwagi dla nas wszystkich...
Kondolencje dla rodziny
[2011-02-05 23:11]

Kiedyś o tym pisałem, ze na lód można wejść jak się ma pod kopułą dość rozumu i posiada się odpowiednie zabezpieczenia.

Alpiniści spadają ze ścian, żołnierze giną na wojnie, uprawiający sporty ekstremalne giną przez brawurę.... to normalne.

Dlatego napisałem o tym granatniku.

Na lód kochani, można wchodzić, ale trzeba ze sobą zabierać wyobraźnię i odpowiedni sprzęt.

Kto tego sprzętu i wyobraźni nie posiada, ten wcześniej lub później będzie miał przykrą przygodę.

Ot - jeszcze jeden wypadek spowodowany przez głupie parcie na rybę - warto było?

[2011-02-05 23:23]

tomustad

Cóż można napisać, wielu z nas zalogowanych na tym portalu na swoich blogach określa wędkarstwo jako wirus lub chorobę, czy też mówi,że jest uzależnionym. Być może wędkarz, który utonął miał właśnie wszystkie te objawy i ogromne parcie na adrenalinę, ale nie sposób też nie zgodzić się z wypowiedzią kol.GHOSTMIR-a, że na lód zawsze zabiera się zdrowy rozsądek.
kondolencje dla rodziny.
[2011-02-06 00:02]

robcio2535

Kondolencje dla rodziny .
Fakt przez głupote własną i chęć połowienia ryb :-( ale szkoda kolegi po kiju
[2011-02-06 09:16]

withanight88

Kiedyś o tym pisałem, ze na lód można wejść jak się ma pod kopułą dość rozumu i posiada się odpowiednie zabezpieczenia.

Alpiniści spadają ze ścian, żołnierze giną na wojnie, uprawiający sporty ekstremalne giną przez brawurę.... to normalne.

Dlatego napisałem o tym granatniku.

Na lód kochani, można wchodzić, ale trzeba ze sobą zabierać wyobraźnię i odpowiedni sprzęt.

Kto tego sprzętu i wyobraźni nie posiada, ten wcześniej lub później będzie miał przykrą przygodę.

Ot - jeszcze jeden wypadek spowodowany przez głupie parcie na rybę - warto było?

Tak to jest prawda,

samego mnie ciągnęło na lód w czwartek , przy brzegach 5 cm dalo by rade wejsc na ten grubszy ktory mial z 15 cm ale strach mi nie pozwalał, pasja pasją ale życie życiem.

[2011-02-06 09:28]

Nie chcę żeby wyszło na to, ze mi tej rodziny nie żal, czy tez tego wędkarza, ale patrzę na to z dystansu, na zimno traktuję fakty. Ludzie sobie sami gotują taki a nie inny los. Niestety przez takie lekkie traktowanie własnego życia mogą ucierpieć inni ludzie. Ot choćby niedawno na Wiśle ten strażak który o mały włos nie zginął przez dziadka który spływał do morza na krze.

Życie jest życiem i każdego szkoda, ale nie płaczę nad każdym takim przypadkiem bo to w końcu wolna wola samej ofiary że skończyło się tak , a nie inaczej.

[2011-02-06 10:51]

gral

Nie chcę żeby wyszło na to, ze mi tej rodziny nie żal, czy tez tego wędkarza, ale patrzę na to z dystansu, na zimno traktuję fakty. Ludzie sobie sami gotują taki a nie inny los. Niestety przez takie lekkie traktowanie własnego życia mogą ucierpieć inni ludzie. Ot choćby niedawno na Wiśle ten strażak który o mały włos nie zginął przez dziadka który spływał do morza na krze.

Życie jest życiem i każdego szkoda, ale nie płaczę nad każdym takim przypadkiem bo to w końcu wolna wola samej ofiary że skończyło się tak , a nie inaczej.

Kolego to było na Sanie w Przemyślu. Nieszczęscie na rybach może spotkać każdego. Jadąc np. na ryby też możesz ulec wypadkowi i zginąć wtedy też ktoś napisze że zgotowałeś sobie sam taki los, bo po co jechałeś na te ryby. Pomyśl kolego zanim coś napiszesz na ten temat. Dla mnie to co się stało to wielka tragedia.

[2011-02-06 11:27]

Uwierz mi, pomyślałem 100 razy zanim napisałem co napisałem. Codziennie można oglądać obrazki idiotów igrających ze śmiercią. Zima ma swoje prawa i fizyka też - a jeśli dodać do tego bezmyślność, to można z czystym sumieniem określić takiego kogoś jako samobójcę.

Ilu z Was włazi na cienki lód nie posiadając skafandra, linki bezpieczeństwa, pazurów do wygrzebania się z wyłomu..... No ilu? Ilu z Was ryzykuje własne życie dla jakiegoś okonka?

Ja widziałem jak wygląda świat spod lodu - młody byłem i tak samo głupi.

A wypadek jaki mi się zdarzył nauczył mnie ooooogroooomnej pokory wobec natury i szacunku dla bezpieczeństwa mojego i innych wokół mnie.

[2011-02-06 11:43]

PS: od tamtych wydarzeń które miały miejsce 25 lat temu, już nie wszedłem na lód. A nikomu z Was nie życzę, żeby podobna nauka stała się Waszym udziałem. Mnie się udało, a kolegom którzy mnie ratowali nic się chwała Bogu nie stało.

Dlatego nie rusza mnie jak się ktoś utopi w tak idiotyczny sposób.

[2011-02-06 11:46]

gral

Uwierz mi, pomyślałem 100 razy zanim napisałem co napisałem. Codziennie można oglądać obrazki idiotów igrających ze śmiercią. Zima ma swoje prawa i fizyka też - a jeśli dodać do tego bezmyślność, to można z czystym sumieniem określić takiego kogoś jako samobójcę.

Ilu z Was włazi na cienki lód nie posiadając skafandra, linki bezpieczeństwa, pazurów do wygrzebania się z wyłomu..... No ilu? Ilu z Was ryzykuje własne życie dla jakiegoś okonka?

Ja widziałem jak wygląda świat spod lodu - młody byłem i tak samo głupi.

A wypadek jaki mi się zdarzył nauczył mnie ooooogroooomnej pokory wobec natury i szacunku dla bezpieczeństwa mojego i innych wokół mnie.

Koleś jak masz pisać głupoty i wkurzać ludzi to lepiej nie pisz nic, a nie tu drwisz z cudzego nieszczęścia

[2011-02-06 13:37]

Z niczego nie drwię człowieku i żadnych głupot nie piszę. Mam takie zdanie i korzystam z prawa wolności wypowiedzi. Nie ubliżam nikomu więc pozwól ze nie podsumuje twojej osoby by ktoś mi nie zarzucił ze cię obraziłem. Może tylko tyle że mkało mnie obchodzi co sobie myślisz.

Pozdrowionka.

[2011-02-06 13:47]

I nie jestem twój  "koleś". [2011-02-06 13:47]

gral

I nie jestem twój  "koleś".

I uchowaj Boże takich kolegów jak ty dawno olałem. Zdrówka życzę

[2011-02-06 13:53]

No i gitara. [2011-02-06 14:37]