Uszko łącznikowe w bacie

/ 5 odpowiedzi
Stalowe uszko rozwaliło się. Jak to naprawić ?
Draq


wklej łącznik stonfo (2014/09/28 19:42)

Zielan


Jak nie potrafisz sam, idź do sklepu z samą szczytówką. Jeśli jest tam ogarnięty sprzedawca naprawi i wklei odpowiedni łącznik. (2014/09/28 19:52)

Artur z Ketrzyna


Stalowe uszko rozwaliło się. Jak to naprawić ?

Kolego, jeśli to jest stalowe uszko, czyli jak koledzy nazywają łącznik, w bacie. To mozesz takie zakupić w każdym sklepie wędkarskim i samemu je wkleić na super glu. Oczywiście musisz dobrać średnicę. Dlatego warto do sklepu udać się ze szczytówką.

Jeśli, pozostała część (tuleja) dalej jest na szczytówce, To możesz ją zdemontować podgrzewając go zapalniczką i zdejmując kombinerkami (by się nie poparzyć).

Tak samo taki łącznik możesz zam wykonać i zamontować. Używając do tego oczka z małej agrafki. Lub wykonując je z cienkiego dość twardego drutu (np. stalowego spinacza do kartek).
Zamontować za pomocą nici, robiąc ładną omotkę. Omotę możesz zabezpieczyć nawet lakierem do paznokci. Nic ci tego nie zdemontuje...

Ps. następnym razem. Opisz swój problem ciut dokładnej, i jak możesz zamieść zdjęcie, byśmy nie musieli się domyślać.... (2014/09/28 20:00)