Usuwanie wątków

/ 17 odpowiedzi
Jeżeli redakcja lub moderator usuwa wątek to mogli by poinformować użytkownika który go założył dlaczego jego wątek został usunięty!
kapusta

No chyba tak by wypadało napisać (2012/01/22 14:32)

bednar14

No właśnie ale nie będę zakładał drugi raz tematu... (2012/01/22 14:40)

bluehornet

Jest taki punkt w regulaminie forum , który mówi :

4. Moderatorzy w swoim działaniu posiadają prawo do:
b. Blokowania i usuwania wątków bez podawania przyczyny w przypadku, gdy łamią one postanowienia regulaminu .

Chciałbym wiedzieć , o co konkretnie w tym przypadku chodzi ? (2012/01/22 15:12)

bednar14

Sam się zastanawiam poprosiłem o pomocy w przy wyborze feedera podałem 3 modele a o 2 z nich ostatnio troszkę było pisane ale o mikado sensei niewiele więc grzecznie poprosiłem o pomoc żadnych wulgaryzmów nic w tym stylu.Zapytałem jeszcze o żyłkę mikado i kliknąłem publikuj po około 15 minutach wątku już nie było a co dla mnie dziwne nawet nie ma go na moim profilu w zakładce aktywność. (2012/01/22 15:31)

ryukon1975

W "Moich tematach" było pytanie na temat noża wędkarskiego.
Odpowiedziałem jako pierwszy już z 20 minut temu ,wątek nie pojawił się na forum.

Nikogo nie oskarżam o to, tylko zgłaszam swoje zdziwienie.:) (2012/01/22 15:43)

Robert1911

forum żyje swoim życiem, nikt nic nie usuwa(nikt się nie przyznaje) a wątki znikają, zmieniają tytuły. Drażni to ale tak było i nie wierzę by się zmieniło. Ten wątek reż pewnie zniknie.

(2012/01/22 15:56)

bluehornet

Temat o nożu jest w Sprzęcie .
(2012/01/22 16:02)

użytkownik98202

Odpowiedziałem jako pierwszy już z 20 minut temu ,wątek nie pojawił się na forum.

Nikogo nie oskarżam o to, tylko zgłaszam swoje zdziwienie.:)

http://forum.wedkuje.pl/post/noz-wedkarski/406671/0#406676

(2012/01/22 16:12)

Robert1911

ach ta cenzura :) pozdrawiam usuwaczy wpisów (2012/01/22 16:13)

ryukon1975

Nikogo nie oskarżam o to, tylko zgłaszam swoje zdziwienie.:)

http://forum.wedkuje.pl/post/noz-wedkarski/406671/0#406676

Wiem,już jest.
Znam tez powód jego czasowej nieobecności.Temat "wątku o nożu" został wyjaśniony u źródła a moje uwagi są nieaktualne.:)

(2012/01/22 16:23)

Dawid1346

Dzisiaj postawiłem temat w którym proszę o wypowiedzi na forum Allegro (Społeczność Allegro) w dziale "Sugestie i pomysły".

Chodzi tam o wdrożenie pomysłu z poprawieniem filtrowania wyników wyszukiwania w dziale "Wędkarstwo" i zrobieniem osobnej kategorii "Zestawy" w dziale "Wędki"

Wątek został usunięty i nie znam powodu !

Panie modernizatorze ! POPRAW NAM SIĘ !!!

(2012/01/22 16:39)

użytkownik997

ja rozumiem że jak ktoś pyta o żyłkę do gruntówki czy na karpia albo o sprzęt na szczupaka to takie tematy powinny być usuwane bo na forum codziennie ktoś zakłada temat z podobnym zapytaniem i tylko zaśmieca,ale np. temat z tym allegro który założył dawid widzę po raz pierwszy (2012/01/22 16:44)

bluehornet

Jeżeli wątki znikają w poszczególnych pokojach , proszę pisać o wyjaśnienie do moderatorów danych pokojów .

(2012/01/22 16:58)

monsterfishing

ja rozumiem że jak ktoś pyta o żyłkę do gruntówki czy na karpia albo o sprzęt na szczupaka to takie tematy powinny być usuwane bo na forum codziennie ktoś zakłada temat z podobnym zapytaniem i tylko zaśmieca,ale np. temat z tym allegro który założył dawid widzę po raz pierwszy

Krystian po zgodzę się z tobą, tylko weź jeszcze jedno pod uwagę, że nie każdy znajduje odpowiedz na własne pytanie w danym temacie, może dlatego zakłada drugi podobny, inna sprawa to strasznie ciężkie było by czytanie, pisanie w jednym temacie jak postów będzie 300... lub więcej, następna sprawa to to jest forum i po to jest zrobione aby każdy mógł sobie zakładać temat... bo tak zobacz jak by było nudno jak było by tylko 100 tematów i każdy by w nich pisał po 1000 postów nic tam wtedy nie znajdziesz... Moje zdanie jest takie aby nie popadać w paranoje, ludzie to tylko forum, to tylko internet, zawsze ktoś coś pisze i tak już zostanie... Jednemu się to będzie podobać drugiemu nie, ile ludzi tyle opinii...
Ja powiem tylko tyle że jestem tu od niedawna, i szybko polubiłem to forum, ale kontrola jaka wprowadzili moderatorzy jak dla mnie przewyższa formę nad treścią.... I jakoś mi się już znudziło przebywanie na tej stronie, bo i po co jak każdy w każdej chwili wywali to co napisałeś bo według jego jest to nie odpowiednie! a regulamin forum mówi o tym jasno:
4. Moderatorzy w swoim działaniu posiadają prawo do:
b. Blokowania i usuwania wątków bez podawania przyczyny w przypadku, gdy łamią one postanowienia regulaminu .

A jak by się uparł to w  70% postów łamie regulamin... tego forum... po za tym co to komuna?! kontrola wszystkiego co napisze? Myślałem że to wolny kraj... i owszem jak ktoś bluzga na drugiego to zgoda, można to wywalić itd.. itd... Takie jest moje zdanie...
Pozdrawiam (2012/01/22 17:09)

withanight88

A jak by się uparł to w  70% postów łamie regulamin... tego forum... po za tym co to komuna?! kontrola wszystkiego co napisze? Myślałem że to wolny kraj... i owszem jak ktoś bluzga na drugiego to zgoda, można to wywalić itd.. itd... Takie jest moje zdanie...
Pozdrawiam

Ano pewno że wolny , widzisz co jest przez tą 'wolność'.
Popieram usuwanie powtarzających się ciągle tematów.. (2012/01/22 19:07)