USUWANIE - CO POWIECIE NA !!!

/ 46 odpowiedzi
Zdzichu


Nie, wpisów nie możemy usuwać (rozumiem, że wpisy pod artykułami???).Jest to wykonalne, ale za zgodą redakcji, bezpośrednio tego zrobić nie możemy.A z tymi punktami to ja już zgłupiałem, naprawdę nie wiem.Zapewniam, że ja na pewno nie zaniżam, u mnie masz zawsze "na maxa". Pozdrawiam (2009/04/02 16:36)

jurek


Witaj Rysiu , właśnie obrażajacy wpis kolegi ....janta... istnieje na jego stronie ( a w tym wpisie , ów kolega obraża wszystkich społeczników.................natomiast ja przed nim napisałem wpis (i był nawet na głównej stronie , a dotyczył wykorzystania zdjęcia ---które posłużyło mi jako dowód rzeczowy w Sądzie Rejonowym, więc kolega janta nie miał prawa go umieścić w swoim długim opowiadaniu --w które ja teraz nie wieżę..........a posiadanie tego zdjęcia w całym innym profilu nie może posiadać i umieszczać osoba nie upoważniona do RYBACTWA....innymi słowy----to tak jak wędkarz zwyczajny wyciągał by sieć kłusownikom--nawet w dobrej wierze---to wykorzystano by jako PRZESTĘPSTWO.........dlatego ja nie pokazałem widoku całej łódki z materiałem dowodowym , lecz tylko część łódki...................I MÓJ WPIS JAKO wiadomość ...został usunięty na zawsze bez żadnej przyczyny ...tylko " zdzchu "---potwierdził i sprawdził wszystko natychmiast................ale wiadomości nie ma nigdzie , natomiast ...........wpis ..janta..istnieje do dziś.................NIE WIERZĘ ŻEBY COŚ SIĘ WYJAŚNIŁO............SIŁA WYŻSZA. (2009/04/02 16:53)

rysiek38


Jurku ja mysle ze te zdjecie dodala redakcja nieswiadomie wywolujac konflikt ale to tylko moje przypuszczenia po tym jak sledzilem cala te sprawe i po korespondencji z kol. Janta (2009/04/02 16:57)

jurek


Masz rację Marku, dziś już będę nie dostępny , bo do rana będziemy ratować szczupaki , gdyż obserwowałem kłusoli i sieci już stoją ............pozdrawiam wszystkich Jurek. (2009/04/02 17:00)

loli_83


Mój post w temacie "Śmiecenie na łowiskach" został usunięty, chciałbym się dowiedzieć dlaczego? Poza tym ostatni wątek "Gdzie nad San?" który założyłem w pokoju Łowiska też został usunięty. Proszę moderatorów o wyjaśnienie dlaczego? WHY ?????????????????????? (2009/04/02 19:28)

loli_83


... nadmieniam iż moje posty, wypowiedzi, wątki, nie zawierały/zawierają jakichkolwiek wulgaryzmów, przekleństw, niecenzuralnych tekstów, więc dlaczego zastały usunięte? (2009/04/02 20:11)

u?ytkownik1805


Mój post w obronie mateuszawos,po skandalicznym poście osobnika pok14 który również nie zawierał żadnych niecenzuralnych słów został usunięty! Dlaczego! (2009/04/02 21:13)

rysiek38


no widzisz Longin , czesc moderatorow czuje ze kazde usuniecie ma byc konsultowane i wyjasnione a np.robson uwaza ze to jego osobista dzialka (2009/04/02 21:17)

robson1


''rysiek38" nie uwazam że to jest moja osobista sprawa.Przeczytaj mój pierwszy post na ten temat,stoi tam jak wół ile razy kasowałem posty,i że zawsze te osoby o tym wiedziały.Niewiem niektórzy nie rozumieja,albo nie chcą zrozumieć,że posty sa wtedy kasowane,jak ktoś naprawdę naruszył dobre obyczaje A tłumaczenie sie moderatora w takiej sytuacji ,że komus usunał post,to tak,jakby całą wine za niecenzuralne słowa napisane przez pana x,przezucić na moderatora pana y.A wtedy by się zaczęły dyskusje na forum między osobą,której skasowano post,a moderatorem który go skasował.Do czego by to doprowadziło mysle że do niczego.I to wszystko. (2009/04/02 23:16)

jurek


Przecież wiecie jakie podejście ma ........robson....., jest zarozumiały i dorwał się do fikcyjnej władzy.....................dlatego nie zostałem moderatorem..................a jak wiecie miałem bardzo dużo ,wędkarzy, użytkowników ----którzy głosowali na mnie ..........jestem facet z charakterem................. .................No i nie wszyscy ......................, " MAJĄ J..A................Jurek. (2009/04/03 11:25)

robson1


Wiesz co jurek miałem do ciebie wielki szacunek nie psuj tego......piszesz że jestem zarozumiały dziwne to ty piszesz cytuje"jestem facet z charakterem".
Uwierz mi gdybys był na moim miejscu tez był miał takie zdanie jak ja.Moje zdanie jest poprostu praktyczne.To fikcyjna władza jak piszesz,masz racje nic z tego nie ma,a ja niemam zamiaru przykówac się do kompa na długie godziny,i wdawać się w bezsensowne dyskusje,takzwane"mielenie mielonki".Do tej pory nikomu nie zaszkodziłem,staram się byc obiektywny i tyle.Nie musze się z tego nikomu tłumaczyc.A to że sie teraz chwalisz że odmówiłeś.......to jest zarozumiałośc,bo trzeba było przyjąc tą fikcyjną władzę,a nie teraz zza pleców krytykować.Tak jest najprościej.Myślałem,że ty jako prawdziwy społecznik to zrozumiesz. (2009/04/03 11:36)

robson1


A i jeszcze jedno.Nie dorwałem się do władzy,bo po pierwsze to żadna władza,a po drugie to uzytkownicy tego portalu mnie wybrali,niewiem ile miałem głosów,z tego co piszesz jurek,wnioskuje że niej od ciebie. (2009/04/03 11:47)

jurek


Nie mam nic osobistego Robercie ( tylko w prywatnych wiadomościach piszą abym zajął się Twoim zarozumialstwem--- lecz stanowczo odmówiłem, uważam że jak mam do kogoś coś --- to załatwiam takie rzeczy wprost i nie zamierzam nikogo upokarzać ) , jeżeli źle zrozumiałeś me przesłanie ...to Cię przepraszam...........specjalnie nie chciałem być moderatorem --- bo jak wiesz to działka Redakcji--która nie chce się bezpośrednio narażać ludziom , więc szukała naiwnych ( bez obrazy dla Was--gdyż szanuję Was jako wędkarzy ).................a jak widzisz ....na moje PYTANIA NIKT NIE POTRAFI MI ODPOWIEDZIEĆ ..........kolega ...janta..napisał do mnie ...lecz prosił abym tego nie mówił nikomu...i mimo że obraził mnie publicznie ...dotrzymałem słowa...........pozdrawiam i nie bierz sobie wszystkiego do serca..pozdrawiam Jurek. (2009/04/03 12:30)

robson1


Na tym portalu jest niewielu wedkarzy,których darze duzym szacunkim.W tej grupie jestes ty jurek i rysiek38.Głosowałem na Was na moderatorów,a w prywatnej wiadomości ( nie jest to tajemnica),napisałem ryskowi38,że dziwię się że go nie wybrali.A akurat wy macie do mnie jakieś pretensje.Dziwne (2009/04/03 12:42)

jurek


To proszę Cię jako ...moderatora...wyjaśnij mą sprawę , albo chociaż spróbuj...............Na pewno Ci się nie uda.........DLA WSZYSTKICH WĘDKARZY W POLSCE WALCZĘ ZA DARMO Z KŁUSOWNIKAMI...........ŻEBYŚCIE MOGLI CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE NAD WODĄ I ZŁO WIĆ JAKIEŚ RYBY...( w tym roku byłem ponad 20 razy na akcjach w nocy narażając życie dla Was ...a inni mnie PUBLICZNIE OPLUWAJĄ !!!!!!!!!...........JESTEM PEWIEN ...ŻE NIE PODNIESIESZ RĘKAWICY....A CO NAJWYŻEJ MOŻNA USUNĄĆ MOJE WOŁANIE.............JUREK. (2009/04/03 12:56)

rysiek38


Robson nie mam do Ciebie pretensji a jedynie uwage ze usuwajac czyis post warto to uzasadnic nawet jak jest glupi i wulgarny wlasnie po to by byc poza podejrzeniami no i reszta mogla sie zapoznac w czym rzecz (2009/04/03 15:36)

loli_83


A co z moim pytaniem?????? tak myślałem że nie będzie żadnego odezwu ze strony moderatorów... zauważyłem też że panowie moderatorzy z pokoju Łowiska w ogóle się nie udzielają... rozumiem że nie mają czasu na takie "bzdety" ale myślę że małe wyjaśnienie mi się należy... ?! (2009/04/03 17:40)

loli_83


... podobnie jak i innym użytkownikom których kulturalne posty, wypowiedzi zostały bezpodstawnie usunięte... (2009/04/03 18:35)

loli_83


Uważam tez że wybór jarfish, garbus i swietny na moderatorów był kompletnie chybiony... ! Nie mam nic do tych panów ale faktem jest że ich tu po prostu nie ma... oprócz swoich blogów ci goście w ogóle się nie udzielają na forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nikt nie oczekuje od nich żeby co dzień coś pisali ale raz na jakiś czas chyba można się wypowiedzieć? Prawda? Przecież nie cały tydzień się pracuje???????????? Jakieś wyjaśnienie itp. by się przydało?! W odróżnieniu od kolegów mariuszm, Zdzichu, von_trzmielke, tinca i robson1 którzy na pewno po mimo wielu swoich spraw, problemów itp. potrafią znaleźć czas na jakiekolwiek pytania, odpowiedzi, porady i nie przechodzą obojętnie, nie uciekają od jakichkolwiek problemów... Pozdrawiam (2009/04/03 19:05)

robson1


Jurku na to że Cie opluwają niestety nie mam recepty.Co znaczy podnieśc rękawicę......jak to wyjasnić,niewiem,przcież nie jestes dzieckiem i nie będę tu pisał o ludziach ,że maja rózne charaktery i ze wszystkim nie dogodzisz.Z mojej strony moge cię jedynie zapewnić ,że robisz dobrą robotę,i że takich jak ty prawdziwych społeczników nam brakuje.
"rysiek38"ja do tej pory tak robiłem,informowałem o usunięciu danego postu zainteresowaną osobe,ale w prywatnej wiadomosci.I moge tez tak robic na otwarym forum ok.Ale spróbuj sobie wyobrazić ktos pisze "ten pan x jest ogórkiem"(umówmy się ze słowo ogórek to bardzo niecenzuralne słowo)
Ja to usówam no i zgodnie z tym co piszesz musze to publicznie uzasadnić....więc muszę ponownie publicznie napisac "skasowalem post pana y,gdyz napisał,że pan x jest ogórkiem"sam widzisz ,ze ponownie napiętnował bym pana x.Poza tym niejeden pan y,spryciaż przy jakims obelzywym słowie,które usune zacznie dyskutowac ,że nie jest to obelzywe słowo,że u niego np.w tym regionie kraju ,gdzie mieszka wszyscy tak na codzien mówia,i co wtedy........musiałbym zacząć cytowac słowniki,encyklopedie itp.żeby panu y udowodnic że jednak obraził pana x.Do tego właczali by sie koledzy pana y,którzy z przekory bronili by go i atakowali z kolei mnie ,co ja od niego chce.
I zaczęło by sie jak ja to zawsze mówie "mielenie mielonki'.A ja nic innego bym nie robił tylko siedział przy kompie i zamiast przegladać inne posty,pisał bym wciąz na ten sam temat,tak jak zreszta w tym przypadku.
Dlatego uważam że poinformowaie danej osoby o usunieciu postu w wiadomości prywatnej jest najlepszym sposobem.
Wiem ze medialnie dla innych uzytkowników tego portalu,była by to fajna rozrywka,czytajac jak sie kłóci jeden z drugim na forum,ale ja sie w to niedam wciągnąc,nie mam na to czasu.
Na koniec żeby skończyć, ten wątek,mimo wszystko jesli jest taka wola użytkowników portalu,...to zgoda jak coś usune to uzasadnię to ogólnym forum.
Pozdrawiam wszystkich Robert (2009/04/04 07:51)

rysiek38


dokladnie mi o to Robercie chodzilo-poprostu wyjasnienie i nie bedzie podejrzen ale tak na marginesie to waeto by wyjasnic te Jurkowa sprawe - pozdrawiam (2009/04/04 10:58)