Zaloguj się do konta

Usuwanie wątków na forum Koła

utworzono: 2014/04/19 22:58
mariusz1236543

Dlaczego usuwany jest poniższy watek z forum. Przecież nie ma w tym nic obraźliwego.I jeszcze jedno. W dobrym tonie byłoby  powiadomić autora wątku z jakiego powodu usuwa się jego wpisy. Czasy cenzury to chyba minęły.

utworzono: 2014/04/15 22:03

Zarząd PZW Koło Sochaczew-Miasto i bezprawie


»   »   » 



 
mariusz1236543Wielokrotnie juz pisałem ,że obecny zarząd Koła PZW Sochaczew-Miasto łamie nie tylko prawo ustalone Statutem PZW ,ale również prawa obywatelskie za co Okręgowy Sąd Cywilny w Płocku nakazał Prezesowi tego koła przeprosiny oraz zwrot kosztów sprawy. Widać niczego to obecnej władzy nie nauczyło i posunęli się jeszcze dalej jednocześnie łamiąc Uchwałę ZG PZW. Zapraszam do przeczytania http://sochaczewwedkarz.blogspot.com/2014/04/msciwosc-niekompetencja-czy-gupota.html?spref=fb. Panowie z Zarządu takim działaniem to napewno mnie krzywdy nie wyrządzacie , a jedynie wydajecie świadectwo o sobie.Mariusz Bajurski "Sochaczewski Wędkarz"
[2014-04-19 22:58]

RadoslawM

Może to są słowa klucze:

Właścicielem i administratorem portalu www.wedkuje.pl jest Hoblo Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczewie, Plac Armii Ludowej 3/5.

Zarząd PZW Koło Sochaczew

[2014-04-19 23:26]

mariusz1236543

Powiem tak.Hablo pozwala na wiele.Kilkakrotnie byłem w tej redakcji i zwracałem uwagę na łamanie prawa na tych stronach oraz bezprawne zachowanie się adminów  z powyższego koła.Bezprawie.Naruszanie dóbr osobistych i dyskryminacja to staje się normą. Natomiast moja osoba to chyba persona nongrata , zarówno dla obecnego zarządu jak i również dla prowadzących ten portal.No cóż jest takie proste powiedzenie "Prawda w oczy kole"
Mariusz Bajurski"Sochaczewski Wędkarz" [2014-04-19 23:38]

krempol

:) i padł blady strach na wszystkich userów na wedkuje.pl , cisza jak makiem zasiał i strach przed zemstą adminów i innych z towarzystwa wzajemnej adoracji. No i co zrobisz? boku sobie nie wyrwiesz tak było, jest i będzie ;) głowa do góry;) Kolego są Święta  wiec radujmy się, nie smućmy i miejmy nadzieję , że będzie lepiej, że Redakcja się połapie w tym wszystkim...
[2014-04-20 00:05]

mariusz1236543

Ależ ja z tego powodu wcale się nie smucę. Jak to powiadają teraz młodzi ludzie " A MNIE TO WALI BO JESTEM NA FALI" . Zawsze to powtarzałem ,że gnój to gnój,bagno to bagno.A ja i tak się nie zmienię bo  ŻYJĘ DLA WĘDKARSTWA A NIE Z WĘDKARSTWA. Min dlatego założyłem własnego bloga www.sochaczewwedkarz.blogspot.com
Pozdrawiam wszystkich !
Mariusz Bajurski"Sochaczewski Wędkarz" [2014-04-20 00:41]

Artur z Ketrzyna

Mariusz, mówisz że orzekał SO w Płosku. A wykorzystywałeś Sąd Koleżeńskie PZW?

Pyam się bo obecnie czekam na pewne pisemko i potem  mam złożyć wniosek do SK przy ZO.

Coś jes na żeczy, że ludziom na stołu nawet nie etatowym się przewraca w głowie, A nie ma nic gorszego jak na takim stołku siedzi osoba która nie zna ani zasad ani procedur. I do tego łamie nawet zasady koleżeństwa....

Coś więcej to na priv...
[2014-04-20 07:19]

mariusz1236543

Ciekawe czy któryś z czterech panów administratorów tego koła ma na tyle odwagi cywilnej by przyznać się dlaczego mój wcześniejszy wątek usunął i jaki był tego powód.  [2014-04-20 16:30]

Ciekawe czy któryś z czterech panów administratorów tego koła ma na tyle odwagi cywilnej by przyznać się dlaczego mój wcześniejszy wątek usunął i jaki był tego powód. 




Kolego też miałem takie problemy, na szczęście porobiłem sobie zrzuty ekranu . Zgłoś sprawę Redakcji może bardziej przyjrzy się sprawie .
[2014-04-20 20:34]

rafiko

Co prawda to prawda...
[2014-04-21 21:57]

pakul1206

Jak dostalem ostrzeżenie i chciałem sie dowiedziec za co to nie ma takiej możliwości,nikt nic nie wie a wypadadało by napisac kogo uraziłem,jeżeli komuś od moderacji np.nie spodoba sie np.twój nik to usuwają,żenujące jest to że bez uzasadnienia,zupelnie przypadkiem przypomina mi to 'zakaz połowu na wodach rzgw' mentalośc jakby ta sama : ) [2014-04-21 23:21]