Zaloguj się do konta

Usuwanie wątków o ochronie zwierząt chronionych.

utworzono: 2011/12/18 01:23

Czy jeszcze ktoś oprócz mnie zauważył pewną tendencję ? Chodzi tutaj o wątki poświęcone kormoranom .Wątki opiewające walkę z tymi stworzeniami można zakładać do woli jak również pisać na ich łamach, co komu się żywnie podoba , ale już wątki przeciwstawne tj . na temat ochrony są na tym portalu niezwłocznie blokowane i usuwane ... Cóż, widocznie pewnej grupie osób bardzo zależy na tym , by tych stworzeń nie oddemonizowano  w świadomości osób interesujących się w mniejszym lub większym stopniu tym zagadnieniem. Powielanie krzywdzących mitów na temat tych zwierząt to już klasyka tego portalu . A może się mylę ? Wątki oczerniające - cieszą się dużą popularnością niemal od początku istnienia Wedkuje.pl , dziwne jest natomiast to , że do obecnej chwili nie przetrwał ani jeden wątek mający na celu  wyrażenie poglądów przeciwstawnych.
[2011-12-18 01:23]

cobrax00

Zauważyłem że kormorany i wydry to temat drażliwy. Bobry też mają swoich przeciwników. Najczęściej robili taki bałagan w temacie że się czytać nie dało. [2011-12-18 01:58]

luxxxis

Mniej bierz albo zmień dilera panie B.
[2011-12-18 08:18]

JKarp

CześćTu pisz do woli i możesz wyrażać swoje opinie:http://forum.wedkuje.pl/post/kormorany-przeczytaj-i-zastanow-sie-czy-to-wystarc/379135/0
Nikt Ci nic specjalnie nie zamknął tylko wskazał, że jest wątek o tych ptaszkach.JK [2011-12-18 08:38]

withanight88

CześćTu pisz do woli i możesz wyrażać swoje opinie:http://forum.wedkuje.pl/post/kormorany-przeczytaj-i-zastanow-sie-czy-to-wystarc/379135/0
Nikt Ci nic specjalnie nie zamknął tylko wskazał, że jest wątek o tych ptaszkach.JK



Właśnie- scaliłem tematy celowo , nie potrzeba 10 tematów o jednym ptaku, wystarczy jeden.Ty chyba poprostu boisz się, że nikt już nie czyta tego co piszesz i celowo zakładasz nowe tematy , żeby choć chwile powisieć na stronie głównej forum.  [2011-12-18 08:59]

Może powinieneś założyć stronkę ornitologia.pl..............

Tam mógłbyś wykrztusić to co Cię boli............

Pozdrawiam.............

[2011-12-18 09:00]

miszczunio

Jezeli sto osob mowi Ci, ze sie mylisz a jedna albo dwie przyznaja racje to albo musisz w koncu pojac, ze Twoje poglady mijaja sie z prawda albo opuscic to nieprzyjazne miejsce gdzie nie chca sluchac jedynej prawdy objawionej.
[2011-12-18 11:08]