Usunięcie z grupy

/ 14 odpowiedzi
Informuję Koleżanki i Kolegów, że w dniu dzisiejszym usunąłem z grupy Night Porter, w związku z prowokacyjnymi tekstami.
zbynio5o


Szkoda że tylko Ty zauważyłeś jak ten pajac o tysiącu nickach panoszy sie na tym forum. Wyzwiska, poniżanie innych to jego chora specjalność. 

Może ktoś z zarządzających na poważnie zainteresuje sie utylizacją tego czegoś :)

(2012/07/25 11:58)

Sitownik


Czyli w niektórych tematach nie będzie burka :)) (2012/07/25 12:06)

u?ytkownik26223


Czyli w niektórych tematach nie będzie burka :))


założy sobie następne ze dwa konta i dalej będzie "ujadał" .Dziwie sie że redakcia toleruje takie zgrywy i "klonowane" konta .na innych  forach każdy user może mieć tylko po jednym koncie ,dzięki temu bardziej dbają o swój wizerunek ,rzadziej dochodzi do kłótni itd.Ale widać na tym forum liczy sie tylko ilość użytkowników ,kasa z kont "VIP" ,reklama sklepów. (2012/07/25 12:27)

jurek


Dobrze zrobiłeś Marku , niepotrzebne są kłótnie waśnie i prowokacje  . (2012/07/25 12:36)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Sitownik


Czyli w niektórych tematach nie będzie burka :))


założy sobie następne ze dwa konta i dalej będzie "ujadał" .Dziwie sie że redakcia toleruje takie zgrywy i "klonowane" konta .na innych  forach każdy user może mieć tylko po jednym koncie ,dzięki temu bardziej dbają o swój wizerunek ,rzadziej dochodzi do kłótni itd.Ale widać na tym forum liczy sie tylko ilość użytkowników ,kasa z kont "VIP" ,reklama sklepów.





I na każdych forach jest coś takiego jak ban na IP.. Ma jedno IP więc nie mógł by założyć nowego..

(2012/07/25 12:57)

u?ytkownik90486


Czyli w niektórych tematach nie będzie burka :))


założy sobie następne ze dwa konta i dalej będzie "ujadał" .Dziwie sie że redakcia toleruje takie zgrywy i "klonowane" konta .na innych  forach każdy user może mieć tylko po jednym koncie ,dzięki temu bardziej dbają o swój wizerunek ,rzadziej dochodzi do kłótni itd.Ale widać na tym forum liczy sie tylko ilość użytkowników ,kasa z kont "VIP" ,reklama sklepów.

I na każdych forach jest coś takiego jak ban na IP.. Ma jedno IP więc nie mógł by założyć nowego..




IP bywa zmienne



(2012/07/25 13:43)

Sitownik


Bywa ale najczęściej jednak jest jedno IP . (2012/07/25 13:51)

covent


Night Porter już jest zbanowany. (2012/07/25 13:58)

u?ytkownik32263


Fajnie ale co to da? Przecież bury to taki człowiek którego głównym celem istnienia jest wkurzania innych userów. Sam w jednym ze swoich postów to nasmarował. Przecież z nim jest coś nie tak. A jak nie będzie mógł tu pisać z konta "night coś tam" to założy inne i dalej będzie truć ludziom dupę. Smutna prawda:( (2012/07/25 14:17)

u?ytkownik32263


Ha Marku będzie w tej grupie mógł dalej pisać. Kapnąłem się dopiero po wrzuceniu swojego postu. Przecież grupa ta jest OTWARTA i każdy może w nie pisać bez konieczności przyłączania się do niej. To nie tak jak u mnie w Grupie Łowców Sandaczy. Tam my moderatorzy możemy wyrzucać z grupy lub na początku po sprawdzeniu odrzucać. I dzięki temu nikt nam nie "chwaści". Pozdrawiam! (2012/07/25 14:21)

Roxola


Wielu z Was czuje do Niego niechęć, przez częste czepialstwo i obrażanie innych...Przestałam już czytać w większości tematów Jego posty, ale pewnym postem i wyznaniem w nimspowodował, że zrobiło mi się Go żal...  http://forum.wedkuje.pl/post/czy-ta-bolonka-od-kongera-bedzie-dobra-na-splawik/493778/25 Jest człowiekiem, który ma obsesję na punkcie przyrody i ratowania świata i nie jest taki jak większość ludzi.Pozdrawiam  (2012/07/25 14:53)

Sitownik


Wielu z Was czuje do Niego niechęć, przez częste czepialstwo i obrażanie innych...Przestałam już czytać w większości tematów Jego posty, ale pewnym postem i wyznaniem w nimspowodował, że zrobiło mi się Go żal...  http://forum.wedkuje.pl/post/czy-ta-bolonka-od-kongera-bedzie-dobra-na-splawik/493778/25 Jest człowiekiem, który ma obsesję na punkcie przyrody i ratowania świata i nie jest taki jak większość ludzi.Pozdrawiam 






Ja lubiłem taki jego jeden post o łowieniu na muche .. Nie obraził nikogo a mi pomógł :)

(2012/07/25 15:18)

zbynio5o


http://forum.wedkuje.pl/post/jak-zlapac-jedynego-suma-w-stawie/511480/0#511695


A ja gościa wcale nie żałuje, chociażby za takie wypowiedzi jak wyżej. To, że posiada pewną wiedze , nie upoważnia go do jazdy po kimś, jak po jakiejś szmacie. I w dodatku bez powodu.

Albo stonuje swoje wypowiedzi albo będzie zawsze wyklęty. Chyba że to go rajcuje, wtedy nic nie poradzimy z tym trudnym przypadkiem :)))

(2012/07/25 17:01)

Roxola


Masz rację Zbynio, ostatnio przechodził już samego siebie. Jeżeli chce brać udział w forum, to musi nad tym panować. (2012/07/25 18:47)