Zaloguj się do konta

URODZINY !!!

utworzono: 2009/01/17 20:20

Witajcie! Przeglądam portal prawie od pierwszych dni po powstaniu i wydawało mi się, że to już tak dawno, a tu niedługo...urodzinki. Może by tak coś specjalnego z okazji okrągłej rocznicy? W końcu mamy Najlepszy Portal Wędkarski! Co proponujecie? [2009-01-17 20:20]

Popieram, popieram. Dobrze by było coś zorganizować.
Tylko co??????????????????????????????? [2009-01-17 20:33]

conti

ja proponuje twórcom portalu zorganizować jakieś gadżety przy tej okazji z firmowym logo "wędkuje.pl" koszulki, może kubki itp.Oczywiście z możliwością zakupienia ich tylko przez użytkowników portalu. A przy okazji mogą być jako dodatki do konkursów. To taka skromna propozycja [2009-01-17 21:03]

rysiek38

tinca-super pomysl tylko ze to juz za pare dni . trzeba by sie sprezyc ale mysle ze sie uda tylko trzeba szybko wymyslic cos madrego (a moze redakcja juz cos planuje) [2009-01-17 21:13]

Cześć Rysiu! Redakcja to na pewno już coś "knuje" ;-), ale może by tak coś od wędkarzy dla redakcji? Sam jeszcze nie wiem, poczekamy na propozycje. Myślę, że to mogłoby być coś zupełnie skromnego. Pomyślę... Conti-fakt, że dużo portali ma takie gadżety, można taki pomysł rzucić, trochę nas tu jest może znalazł by się producent choćby koszulek. Koszt niewielki, mała rzecz a cieszy. Zapraszam resztę kolegów do podrzucania pomysłów. [2009-01-17 21:47]

to fakt,moze jakas impreza? zawczasu składam życzenia założycielom i użytkownikom dalszej owocnej współpracy [2009-01-17 21:58]

Bop

takie koszulki mogliby nam dać za darmo. w końcu robilibyśmy nad wodą za chodzącą reklame. :D
[2009-01-17 22:16]

rysiek38

a moze tak kazdy kto chce i ma przesle redakcji fotke w formie pocztowki z wlasnym wpisem na pamiatke-mogla by sie zebrac niezla kolekcja [2009-01-17 22:24]

A co byście powiedzieli np.na spotkanie wiosenne przy piwie w stanicy PZW nad zbiornikiem Pogoria w Dądrowie Górniczej?! [2009-01-17 23:21]

Zdzichu

Już się pakuję.........., tylko nie za daleko od Bydgoszczy. [2009-01-17 23:25]

Z tej okazji trzeba wypić toast i życzyć sto lat portalowi Pozdr. [2009-01-18 09:11]

jestem za,mam niedaleko.a tak poza tym to sa tam miejsca kempingowe [2009-01-18 10:33]

Cóż, ze spotkaniem to jak zwykle będzie dużo gadania i skończy się na szczerych chęciach. Część z nas spotka się na Targach w Wawie, można by przy tej okazji coś wymyślić. A nawiązując do propozycji Rysia, szkoda że nie wszyscy wkleili swoje zdjęcie-zrobiłoby się mały kolaż i w formie laurki przekazało na ręce np.Pani Martyny. Dobrze by było, gdyby właśnie na Targach zebrać choć kilkadziesiąt podpisów od użytkowników portalu. [2009-01-18 10:59]

również składam życzenia 100 lat ...padły propozycje :koszulki , spotkanie itp. jestem za choć wiem że to trudne do zorganizowania... potrzebne jakby nie patrzeć fundusze.
jestem za tym aby redakcji jakoś pomóc w nabyciu gadżetów.proponuję aby otwarła konto na które moglibyśmy wpłacac wolne datki kto chce i ile chce ,w zamian będziemy mieli to co nam pasuje. dlaczego piszę o datkach wiekszośc sponsorów oczekuje wzamian reklamy a tu ją może uzyskać tanim kosztem ,np.koszulka - nadruk lub najlepiej haft - logo wedkuje plus metka firmy ewentualnie dodatkowe logo sponsora,dobra marka niekoniecznie bardzo znana może wypromować swój towar poddając go najlepszym jurorom jakimi są wędkarze. owe gadżety my moglibyśmy zakupić za niewielkie pieniądze przykładem mogę być ja gdzie zakup np.odzieży z "firmowym "logo nie dostępnym nigdzie na wolnym rynku jednocześnie modny i elegancki ciuch nawet do kościoła moge zakupić w innym portalu (akwarystycznym) za dosłownie bardzo niska cenę =bluzka różne kolory, krótki rękaw, z kołnierzykiem (polo), dobry materiał ,(mam już trzy lata), wartość w sklepie w zależności wówczas 60-70 zł ja kupiłem za 18 jedną a drugą 22 zł inny fason,koszulki dzis mają tę samą cenę a nawet niższą bo zwykłe t-shirt są po 7 zł ,po co wpłaty datki od nas bo jeżeli nie znajdzie się "inwestor" nasza kasa może posłużyc jako sfinansowanie kosztów przygotowalni które niestety są najważniejsze do kazdej inicjatywy i często najdrozsze.darczyńcy mieliby satysfakcję z tworzenia czegoś nowego i zostać umieszczonym w księdze zasłużonych dla portalu na miejscu rankingowym zgodnie z wpływami ...co o tym myślicie - ześ się rozpisał kozok że hej.. pozdrawiam(oczywiście wszystko zgodnie z prawem) [2009-01-18 11:21]

wedkarz20

Również dołączam się do życzeń. Pomysły są niezłe. Na spotkanie jednak nie wszyscy będą mogli przyjechać, a koszulkę mógłby kupić każdy. Miło byłoby zobaczyć fotki okazów i łowce w koszulce wedkuje.pl Pozdrawiam [2009-01-18 20:41]

fakt. gadżety sa ok. jestem za [2009-01-18 21:05]

To znów ja! Żeby temat nie "spalił na panewce" Małe podsumowanie, w sprawie gadżetów-najlepiej koszulek, Dyrekto znakomicie naświetlił temat. Czy znalazłby się chętny do kontynuacji? Myślę, że sponsor znalazłby się gdybyśmy już mieli konkretny projekt i zaproponowali go Redakcji. Co do skromnego prezentu dla Redakcji-już robię "laurkę", którą mam zamiar wręczyć na Targach tylko, że chciałbym zrobić kolaż z waszych zdjęć na okładkę i oczekuję zgody na takie wykorzystanie. Jeśli nikt się nie zgodzi umieszczę same nicki. Poza tym chcę przy okazji targów zebrać trochę waszych podpisów pod życzeniami, więc proszę przy odwiedzaniu stoiska portalu o skromny wpis w "laurce".Co wy na to? [2009-01-19 12:05]

conti

ja jestem za!!! Oczywiście będę na targach. widzę że pomysł się spodobał :-))) [2009-01-19 12:54]

Chętnie też się podpiszę pod życzeniami,oczywiście jeśli można.Pozdrawiam. [2009-01-19 14:33]

tomustad

Popieram pomysł Grzegorza, chętnie i ja się podpiszę. [2009-01-19 17:09]

masz moją zgodę ...ale muszę wkleić lepszą fotkę ...dobry pomysł [2009-01-19 18:49]

Bop

się zgadzam [2009-01-19 19:14]

Zdzichu

Witaj Grzegorz, również popieram w sprawie jakiegoś pamiątkowego gadżetu.Swego czasu na "Pogawędkach wędkarskich" też padła podobna propozycja odnośnie gadżetu, zdecydowano się na haftowaną naszywkę z logo portalu - możesz spojrzeć do mojej galerii wstawiłem tam jako przykład.Należało by zrobić z grubsza wycenę i zacząć zbierać kasę - i nie co łaska tylko konkretną i równą dla każdego (chętnego) kwotę. [2009-01-19 20:15]

Witaj Zdzichu!!! Myślę, że naszywka to znacznie lepszy pomysł niż jakiś ciuch, każdy naszyje na co będzie chciał, a i koszt niższy. Mogłoby to wyglądać podobnie do naszywki z Twojej galerii (chyba ściągnę Twój pomysł na zdjęcia przyrody, mam ich mnóstwo). Pozdrawiam i czekam na resztę kolegów. [2009-01-19 22:30]

zdzichu , co łaska nie za gadżet a co łaska na "rozwój" portalu - czytaj dokładnie...co do twojego pomysłu z naszywką jestem za . [2009-01-19 22:38]

conti

rzeczywiście naszywka jest super pomysłem. Każdy będzie sobie mógł sam zadecydować gdzie ją umieści. Czy to będzie odzież czy też dodatek do kolekcji pamiątek wędkarskich. [2009-01-20 08:28]