Urodziny Krzysztofa (adler )

/ 48 odpowiedzi / 4 zdjęć
kawiorek


Wszyćkiego najlepszego!!  Krystofer--benc! (2012/09/12 19:23)

Jędrula


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA TE 69 - TE URODZINY MODERKU .

 

(2012/09/12 21:02)

Iras1975


Dużo zdrówka i szczęścia życzę.:) 100 lat! (2012/09/12 21:07)

ZanderHunter


Oczywiście też się przyłączam do życzeń i wszystkiego naj...naj...jak ww...Krzysztofie...:)

P:) (2012/09/12 21:29)

u?ytkownik32263


W takim razie życzę Koledze wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia i uśmiechu, samych rekordowych rybek, no i jak najmniej roboty tu na portalu;)
Serdecznie pozdrawiam Cię Krzysiu! (2012/09/12 21:35)

Jędrula


W takim razie życzę Koledze wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia i uśmiechu, samych rekordowych rybek, no i jak najmniej roboty tu na portalu;)
Serdecznie pozdrawiam Cię Krzysiu!

 

 

 

 

Tomuś , wiesz , że to ......?  :))))))))))))))))


(2012/09/12 21:37)

ryukon1975


Żadnych skoków ciśnienia przy każdym kolejnym wejściu na forum.:)
Wszystkiego najlepszego Krzysztofie. (2012/09/12 21:45)

Sniper64


Cześć Wszystkim..:)

Krzysztof ...Wszystkiego Najlepszego..w dniu urodzin - następnych tylu wiosen w zdrowiu i
 wędką na łowiskach...Pozdrawiam wszystkich:)
                                                                  Chwila ciszy ...kiedy dzień się szykuje do snu... (2012/09/12 21:48)

Zander51


Dziwnym zbiegiem okoliczności wyrzucili mnie z grona swoich znajomych w ostatnim czasie dzisiejszy jubilat Adler i jurek znany wszystkim oczywiście. I nie bardzo wiem z jakiego powodu. Mniejsza z tym. Do niedawna byłeś Krzychu wielbicielem "mego pióra" i podkreślałeś jakim to ważnym "człowiekiem" tutaj jestem. Mimo tego usunąłeś mnie z grona swoich znajomych. Czyżbyście zaczynali rozkręcać jakąś swoją "spółdzielnię" ? Zrozumiałem jedno - wy jak Rosja, do niczego się nie przyznacie, nie poczujecie się do winy i tak w ogóle to się odwalcie od strażaków ( straszaków ). Mimo wszystko sto lat. (2012/09/12 21:56)

klu222


100 lat!, również przyłączam się do życzeń (2012/09/12 22:45)

Pitbul


Zdrowia, spokoju i siły. Najlepsze życzenia !T. (2012/09/12 22:54)

u?ytkownik32263


W takim razie życzę Koledze wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia i uśmiechu, samych rekordowych rybek, no i jak najmniej roboty tu na portalu;)
Serdecznie pozdrawiam Cię Krzysiu!

 

 

 

 

Tomuś , wiesz , że to ......?  :))))))))))))))))



Jedruś wiem;) Mission impossible:))) (2012/09/12 23:58)

adler


Dziwnym zbiegiem okoliczności wyrzucili mnie z grona swoich znajomych w ostatnim czasie dzisiejszy jubilat Adler i jurek znany wszystkim oczywiście. I nie bardzo wiem z jakiego powodu. Mniejsza z tym. Do niedawna byłeś Krzychu wielbicielem "mego pióra" i podkreślałeś jakim to ważnym "człowiekiem" tutaj jestem. Mimo tego usunąłeś mnie z grona swoich znajomych. Czyżbyście zaczynali rozkręcać jakąś swoją "spółdzielnię" ? Zrozumiałem jedno - wy jak Rosja, do niczego się nie przyznacie, nie poczujecie się do winy i tak w ogóle to się odwalcie od strażaków ( straszaków ). Mimo wszystko sto lat.


Serwus Mirku . 

Przede wszystkim dziękuję za życzenia i pamięć . Natomiast względem Twego wpisu jest mi przykro . Gdyż jak już wspominamy dawne , nie tak dawne czasy to jak odszedłeś z portalu ( ktokolwiek odchodzi ) to z naszych gron znajomych znika profil odchodzącego z portalu . Prawda ? Nawet wtedy nie byłeś moim jak to określasz wrogiem ( nikt nim nie był , ani nie jest ) , mieliśmy jedynie różnice zdań , opinii w kilku forumowych wtedy wojenkach zaognionymi przez znanych nam ludzi . Ja nie uważam by różnica poglądów zdań była przyczyną by ktoś musiał by być z tego powodu moim wrogiem . Nigdy nie napisałem na Ciebie złego , obraźliwego słowa choć czyniło wtedy to wielu . Natomiast gdy na nowo zawitałeś do naszej portalowej społeczności nie wymieniliśmy się jeszcze grzecznościowo zaproszeniami do grona znajomych , przyjaciół , choć wymienialiśmy się teraz pozytywnymi wpisami pod naszymi opowiadaniami , fotkami, lecz do wymiany zaproszeń nie doszło jeszcze . Niezmiernie mi przykro że tak tę sprawę widzisz czarno . Przyjmij więc moje zaproszenie do grona mych kolegów , znajomych , przyjaciół . Zapraszam . Nigdy nie należałem do jakiejś " spółdzielni , kółka  wzajemnej adoracji " . Staram się z każdym żyć w zgodzie i nie lubię zamykać się w wąskiej grupie społecznej . Jestem aktywny tak jak i Ty społecznie . Życzenia nadesłali mi jak widzę koledzy i koleżanki którzy także jak i ty mieli odmienne zdanie w niektórych sprawach , pomimo tych różnic niekiedy , nigdy nie dałem nikomu powodu , dowodu swojej inności , ani nie obraziłem nikogo , Proszę nie doszukuj się jakiś tam jak to piszesz dywersji , kółeczek, to nie moje podwórko i nie dla mnie takie zabawy . Dla mnie Wszyscy są bliscy , bez względu na opinie i zdanie, a każdy może myśleć po swojemu . Szkoda tylko że po czasie dochodzi do odmiennych pozytywnych wniosków , prawd . To tyle Mirku i proszę nie psujmy tego dobrego co razem Wszyscy tutaj staramy się , próbujemy tworzyć dla Wspólnego dobra .  

 Jeszcze raz dziękuję Wam za pamięć i szczere życzenia . Pragnę dalszej z Wami znajomości, przyjaźni i współpracy na rzecz naszych młodych adeptów wędkarstwa, naszej wspólnej pasji  i dla nas samych . 

Pozdrawiam serdecznie Krzysztof O. - adler .


PS.Gif pojednania i podziękowania za życzonka .  



(2012/09/13 12:15)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

adler


Witam Wszystkich . 

Dzień ten był dla mnie szczególny, wyjątkowy . ( I nie wróci więcej ... ) .

Jeszcze raz dziękuję Wszystkim i proszę niech ten wątek zejdzie naturalnie z tapety . Nie róbmy czegoś czego później możemy żałować . Każdy ma chwile słabości . Wszelkie pretensje , żale, uwagi piszmy sobie na pocztę portalu zgodnie z zasadami portalu i jego regulaminem.

 

(2012/09/13 14:03)

bluehornet


Potwierdzam - sprawy osobiste na pv - proszę uszanować urodziny Krzyśka , zresztą nie tylko jego - wszystkich ... (2012/09/13 14:36)

edyta35


Krzysiu z opóźnieniem, ale szczerze:) Pragnę złożyć Tobie najserdeczniejsze życzenia, 100LAT (2012/09/13 20:50)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik102141


To i ja dorzucę najlepsze życzenia .Zdrówka czystej  wo(ó)dy i tęgich brań .Siuup!!! (2012/09/13 21:56)