URLOP

/ 10 odpowiedzi
WITAM.PODPOWIEDZCIE PANOWIE GDZIE JECHAĆ Z RODZINĄ NA WCZASY.LUBIMY GÓRY I JEZIORA.MAM 6-LETNIEGO SYNA.CHODZI MI O JAKĄŚ AGROTURYSTYKĘ LUB CAMPING.MOŻE ZNACIE JAKIEŚ MIEJSCA GDZIE WODĘ "WIDAĆ PRZEZ OKNO"Z DALA OD MIASTA.OCZYWIŚCIE PRZYDAŁBY SIĘ JAKIŚ PLAC ZABAW CZY BOISKO.ŻEBY MOŻNA BYŁO RYBKĘ ZŁOWIĆ I MIEĆ DZIECIAKA NA OKU.NO I OCZYWIŚCIE ŻEBY SKÓRY Z CZŁOWIEKA NIE ZDARLI.POZDRAWIAM.
witiakwicol1


Ja mieszkam w okolicach Żywca i łowię na jeziorze Żywieckim gdzie dookoła są różnego rodzaju ośrodki,pensjonaty lub prywatne kwatery a rybkę też można złapać i to nie raz duże okazy począwszy od drapieżników po karpie oraz wiele innych gatunków.Proponuje przeglądnąć oferty nad jeziorem Żywieckim. (2011/02/09 09:15)

marski


http://www.gorzno.pl/http://                 www.zielonewzgorze.net.pl/                                                                             (2011/02/09 11:41)

wojownik


jedż na mazury (2011/02/09 15:05)

darmaty


A może tak na pojezierze Międzychodzko-Sierakowskie jest tam sporo jezior jak i różnych ośrodków wczasowych i agroturytycznych. (2011/02/09 15:24)

GRZENIO75


Witam

polecam tę miejscówkę http://kalejtowka.pl/

Cześć kolego.Miejsce piekne,dzieki.Rozumiem ze tam byłeś i wiesz  że warto odwiedzić....
P.S. Te szczupaki na fotkach to może twoje???? (2011/02/13 23:32)

dywoj


Witam. Miejsce bardzo urokliwe! tak przynajmniej mówią osoby, które tu gościły. Ja też tak uwazam ale nie mogę być za bardzo obiektywny. Cena pobytu (dla Ciebie jak rozumiem 3osoby) nie jest może zbyt niska ale na dwie rodziny to już zaczyna być ok a dom jest na tyle duży, że zapewni wystarczający komfort pobytu. Dodatkowo dla gości udostępniam sprzęt pływający na mojej przystani na jez. Necko(Augustów ok. 6km od Kalejtówki).Jest więc okazja do powędkowania ew. popływania na jez. augustowskich. Jeśli nie w Kalejtówce to nad jez. Długim możesz znaleźć nocleg (pokoje lub przyczepy kempingowe) w 3 gospodarstwach agroturystycznych.Napewno będzie taniej co do warunków to nie wiem. Tak czy siak super okolica-cisza i spokój, świetne ścieżki rowerowe, jez. spokojne, bardzo urokliwe! co do ryb...... szczupaki ze zdjęć są moje:) oj 2 lata temu działo się:) każdy wypad to była fajna zabawa głównie z małymi sztukami ale i zdarzały się rodzynki. zeszłoroczny sezon to niestety całkowita porażka:( oprócz paru linów nie było się czym pochwalić. szczupak jakby zginął.tylko pojedyńcze sztuki :( co będzie w tym roku zobaczymy. jeśli nie znasz tych stron to polecam!

 

(2011/02/14 19:46)

konik777


WITAM KOLEGO
POLECAM OŚRODEK ZIELONA  NAD ZBIORNIKIEM O TEJ SAMEJ NAZWIE (CZĘSTOCHOWA)WPISZ NA NECIE WWW.ZIELONA.PL BYŁE WIDZIAŁEM POŁOWIŁEM POLECAM (2011/02/14 21:03)

GRZENIO75


WITAM KOLEGO
POLECAM OŚRODEK ZIELONA  NAD ZBIORNIKIEM O TEJ SAMEJ NAZWIE (CZĘSTOCHOWA)WPISZ NA NECIE WWW.ZIELONA.PL BYŁE WIDZIAŁEM POŁOWIŁEM POLECAM

Cześć.Dziękuję kolego.Fajne miejsce,ale niestety nieczynne w tym roku.Pozdrawiam. (2011/02/15 08:45)

GRZENIO75


Witam. Miejsce bardzo urokliwe! tak przynajmniej mówią osoby, które tu gościły. Ja też tak uwazam ale nie mogę być za bardzo obiektywny. Cena pobytu (dla Ciebie jak rozumiem 3osoby) nie jest może zbyt niska ale na dwie rodziny to już zaczyna być ok a dom jest na tyle duży, że zapewni wystarczający komfort pobytu. Dodatkowo dla gości udostępniam sprzęt pływający na mojej przystani na jez. Necko(Augustów ok. 6km od Kalejtówki).Jest więc okazja do powędkowania ew. popływania na jez. augustowskich. Jeśli nie w Kalejtówce to nad jez. Długim możesz znaleźć nocleg (pokoje lub przyczepy kempingowe) w 3 gospodarstwach agroturystycznych.Napewno będzie taniej co do warunków to nie wiem. Tak czy siak super okolica-cisza i spokój, świetne ścieżki rowerowe, jez. spokojne, bardzo urokliwe! co do ryb...... szczupaki ze zdjęć są moje:) oj 2 lata temu działo się:) każdy wypad to była fajna zabawa głównie z małymi sztukami ale i zdarzały się rodzynki. zeszłoroczny sezon to niestety całkowita porażka:( oprócz paru linów nie było się czym pochwalić. szczupak jakby zginął.tylko pojedyńcze sztuki :( co będzie w tym roku zobaczymy. jeśli nie znasz tych stron to polecam!

 Cześć.Żeby było jasne,ty cos wynajmujesz?Mówisz że udostępniasz sprzet pływający gościom czyli ty jesteś właścicielem tego "obiektu"i u ciebie mozna coś wynająć...Dobrze zrozumiałem?

(2011/02/16 12:48)