Urlop nad jeziorem

/ 9 odpowiedzi
        Witam wszystkich.

    Zastanawiałem się nad majowym wyjazdem z rodziną nad jezioro. Chodziłoby mi o to aby dzieci miały co robić, a ja żebym miał gdzie powędkować. Jak do tej pory jeździliśmy w okolice Szczytna i szczerze mówiąc nie jestem usatysfakcjonowany tym co się tam dzieje. W związku z powyższym może, któryś z was był nad jakimś godnym polecenia jeziorem.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
grisza-78


Czyli chodzi o wyjazd w maju przyszłego roku, czy teraz? (2012/09/21 17:01)

lysywedkowicz


Tak. Teraz ...Przecież pisze o majowym. Zapewne chodzi o ewentualne rozeznanie i ewentualną rezerwację terminu i noclegu.Z miłą chęcią również się czegoś dowiem na ten temat.Pozdrowienia. (2012/09/21 19:54)

henryk58


A widzisz tam jezioro ? ja też wynająłem domek nad Brdą ,a po przyjeździe okazało się że,jesteśmy nad Wielkim Kanałem Brdy , a do Brdy było 1500 m  (2012/09/21 20:51)

domin77


w lipcu 2016 prawdopodobnie będę  miał 4 dni wolnego i szukam jakiejs fajnej miejscówki nad jeziorem żeby trochę połowić (2012/09/21 20:53)

gaardian


        Witam wszystkich.

    Zastanawiałem się nad majowym wyjazdem z rodziną nad jezioro. Chodziłoby mi o to aby dzieci miały co robić, a ja żebym miał gdzie powędkować. Jak do tej pory jeździliśmy w okolice Szczytna i szczerze mówiąc nie jestem usatysfakcjonowany tym co się tam dzieje. W związku z powyższym może, któryś z was był nad jakimś godnym polecenia jeziorem.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.


Ech..... Jeszcze jakieś 2 lata temu poleciłbym Ci ośrodek doskonalenia kadr SW w Kikitach "Kormoran" - odremontowany obiekt,bezpośredni dostęp do wody,wypożyczalnie sprzętu pływającego,wielkie pomosty,wędzarnie,kręgielnia itp itd. Niestety dziś zostało to przerobione na zakład karny. Ale byłem też kiedyś w okolicach Olecka - Dudki mazury garbate - poszukaj coś w tamtych okolicach,wydaje mi się że tam te zmasowane tłumy nie są tak odczuwalne jak np.w Giżycku,Mikołajkach ... (2012/09/22 09:57)

PepeTomMaz


Koledzy ja szukam domku nad samym jeziorem. Może ktoś z was może polecić przynajmniej zbiornik nad, który warto jechać to ja już sobie znajdę domek. (2012/09/25 12:39)

fizbin


To może to http://www.proserwy.pl/ mają hotel ale i domki, w hotelu byłem kilka razy i polecam, a pod pomostem widziałem ładne okonie (2012/09/25 15:42)

Misiek22


Mam ten sam problem z kumplem wybralibyśmy się na jakieś jeziorko , musowo musi być to mały  ośrodek albo ośrodek w którym we wrzęśniu lub maju nie ma tłumów ( tak czasem jest na Mazurach bo myślą ,ze sezon jeszcze sie nie rozpoczął) , jakies duże komfortowe domi ( najlepiej jakby ośrodek był trochę zadrzewiony  nawet bardzo )  i przede wszystkim pomost, szczerze to moje niedoścignione marzenie.I jeszcze jedna rzecz , która może zburzyć wszystkie poprzednie dobrze by było aby było to rybne jezioro.zna już jest chyba na tym forum i nie tylko moja przygoda z ośrodkiem w miejscowości Rybitwy i jeziorem Roś gdzie przez 3 tygodnie złapaliśmy jednego okonka i trochę drobnicy na splawik .Zresztą nie tylko my... Chce aby kumpel złapał bakcyla i zaczął ze mną regularnie jeździć na ryby.W grę wchodzi cała Polska , początkowo miał być Mazury ale teraz mnie jest wszystko jedno   . (2013/03/12 13:56)