Zaloguj się do konta

Urlop na Kaszubach

utworzono: 2012/06/14 18:16
pawel40

witam kolegów mam prosbe pomózcie mi cos wybrac na wrzesień na kaszubach jakies fajne miejsca z osrodkami wypoczynkowymi metoda połowu to grunt a ryba to leszcz ,płosc,lin
[2012-06-14 18:16]

Tymo

Wejdź kolego na strony agroturystyka Kaszuby a na pewno coś znajdziesz. Polecam jeź. Charzykowskie lub Karsińskie miejscowość Małe Swornegacie. [2012-06-14 18:10]

Adam01

Babilon 3. zobacz w google. nad pięknym jeziorem Łownym, ok 11km od Chojnic. Polecam!

[2012-06-15 06:55]

grisza-78

Jezior setki,wody ogólnie mnóstwo.Nie na darmo mówi się Szwajcaria Kaszubska.Szybko i łatwo coś znajdziesz.Powodzenia.
[2012-06-15 08:20]

pawel40

witam czy cos sie zmienilo na tym jeziorem lowne bo przez przypadek czytalem zle opinie [2013-07-18 15:42]

fantastic

Babilon 3. zobacz w google. nad pięknym jeziorem Łownym, ok 11km od Chojnic. Polecam!


Te jeziora co wymieniliście swoje najlepsze lata mają za sobą poprzez rabunkową gospodarkę rybacką, prowadzoną przez pgryb Charzykowy. Dwa lata temu rozmawiałem ze strażnikiem, a jest ich aż dwóch na ponad 40 jezior, to powiedział mi że jak po dwóch dniach  pojedzie na patrol to z wody wyciąga setki metrów sieci i to powiedzmy z dwóch trzech jezior, niestety skala kłusownictwa jest duża . A NAJWIĘKSZYMI KŁUSOLAMI SĄ RYBACY I MIŁOŚCIWIE PANUJĄCY PREZES ANDRZEJ S. NO ALE JAK SIĘ ZDECYDUJECIE to na jeziorze charzykowskim leszcza jeszcze idzie złapać , niebędą to duże sztuki z tym że najlepiej łowić z łodzi. W necie jest gdzieś artykuł jak właściciele ośrodków położonych nad  jeziorami na Kaszubach burzyli się na rybaków oto że ryb jest coraz mniej , a co za tym idzie mniej turystów - wędkarzy.
[2015-01-10 22:55]

niutek40

Babilon 3. zobacz w google. nad pięknym jeziorem Łownym, ok 11km od Chojnic. Polecam!


Te jeziora co wymieniliście swoje najlepsze lata mają za sobą poprzez rabunkową gospodarkę rybacką, prowadzoną przez pgryb Charzykowy. Dwa lata temu rozmawiałem ze strażnikiem, a jest ich aż dwóch na ponad 40 jezior, to powiedział mi że jak po dwóch dniach  pojedzie na patrol to z wody wyciąga setki metrów sieci i to powiedzmy z dwóch trzech jezior, niestety skala kłusownictwa jest duża . A NAJWIĘKSZYMI KŁUSOLAMI SĄ RYBACY I MIŁOŚCIWIE PANUJĄCY PREZES ANDRZEJ S. NO ALE JAK SIĘ ZDECYDUJECIE to na jeziorze charzykowskim leszcza jeszcze idzie złapać , niebędą to duże sztuki z tym że najlepiej łowić z łodzi. W necie jest gdzieś artykuł jak właściciele ośrodków położonych nad  jeziorami na Kaszubach burzyli się na rybaków oto że ryb jest coraz mniej , a co za tym idzie mniej turystów - wędkarzy.


Powyżej kolega @fantastic napisał szczerze i  najprawdziwszą prawdę, tak teraz jest na Kaszubach. Charzykowskie, Karsińskie i Wdzydzkie sobie odpuście, tak wam radze. 

[2015-01-10 23:17]

Polecam odpoczynek nad jeziorem Iluniec w miejscowości Zewłągi b. ładne jest to ok. 5 km od Mikołajek w strone Mrągowa. Dużo leszcza tylko trzeba podsypac 2-3 dni kukurydzą naprawde podchodzą  ładne sztuki powyżej kilograma
[2015-01-10 23:25]

tapi75

Jobi czy możesz polecić jakąś miejscówkę noclegową nad tym jeziorem ? [2015-01-10 23:27]

niutek40

Polecam odpoczynek nad jeziorem Iluniec w miejscowości Zewłągi b. ładne jest to ok. 5 km od Mikołajek w strone Mrągowa. Dużo leszcza tylko trzeba podsypac 2-3 dni kukurydzą naprawde podchodzą  ładne sztuki powyżej kilograma




Kaszuby jak nic.!  [2015-01-10 23:29]

W miejscowości Zewłągi jest duzo miejscówek ja z zona zatrzymałem sie w "Agro Adam" jak wpiszesz w google to wyskoczy. Ma mmapie w google tez widac zdjęcia.
[2015-01-11 09:11]

tapi75

Możesz coś powiedzieć o Agro-adam ? a w którym byłeś bo znalazłem 2 Agro-Adam to drugie troszkę bliżej j.Płocicznego [2015-01-11 19:04]

agro adam zewłągi 10

[2015-01-11 20:32]

tapi75

ok znalazłem , powiedz coś więcej o tym miejscu i jak tam z wędkowaniem . Czy pozwolenie trzeba wykupić i gdzie ? [2015-01-11 20:40]

jak wczesniej pisaem jest duzo i to całkiem ładnego leszcza a pozwolenie kupisz w miejscowym sklepie na 3, 5 lub 7 dni. za 7 dni płaciłem w 2012r 85 zł. pozwolenie jest wazne na jeziora :orle, ołów,ławki tałty - ryński tałtowisko,jorzec głębokie płociczno zewłążek bełdany i mikołajskie.ja chyba w czerwcu wybiore sie tam
[2015-01-11 20:57]

tapi75

Super dzięki wielkie [2015-01-11 21:11]

wrobel1909

Zewłągi z tego co się orientuje znajdują się na Mazurach :) Wracając do Kaszub nikt nie potrafi polecic fajnego miejsca do spędzenia wakacji z wędką w dłoni? :)   [2015-01-12 15:52]