Umawialnia na ryby. Woj. łódzkie

/ 6 odpowiedzi
witam,zabiorę, chętnego na wspólny wypad wędkarski z Łodzi i okolic samochód jest, paliwo 50/50. Jak coś to piszcie na prive.
maras74

To nie ma aktywnych (wędkarsko - nie przed komputerem) wędkarzy z woj. łódzkiego ??? (2012/05/26 07:13)

maras74

refresh (2012/07/07 09:57)

robson87

witam, chętnie zabrałbym bym się z Tobą na np sumy na Warcie, ale też bardzo na to przepiękne (czytając opis :D ) dzikie jezioro 400km na południe Polski na te zajebiste karpie ( choć pewnie tak jak Ty bym się nie mógł opanować by nie rzucić żywca lub pospiningować takich szczupłych). Mam jeszcze dwóch kolegów baardzo lubiących spedzać każda wolna chwile na moczeniu kijów :P. Jeden to że tak powiem zapalony karpiarz a drugi to tak jak ja lubiący łowić każda rybę. Może byśmy zrobili wypad z Twoimi kolegami jak i z moimi gdzieś, kiedyś. Uważam że taki zapoznawczy np jedniodniowy wypad by się przydał i myślałem o Pacyfiku bo nikt z moich kupli jak i ja tam nie byliśmy a wiele razy o tym gadaliśmy ale jakoś wychodziło tak że nigdy tam nie pojechaliśmy. Pacyfik interesuję mnie z tego względu że chętnie bym chciał( hehe tak jak i koledzy ) złowić jesiotra bo ten hol jego i te piruety w trakcie holu baaardzo kuszą a jak wiadomo na PZW ciężko baaardzo o jesiotra. Ja i jeden z moich kolegów jest z Pabianic natomiast drugi karpiarz jest z Łodźi także mamy blisko do tego Pacyfiku. Jak wyczytałem to jesteś z tego samego koła co ja czyli 38 kleń P-ce czyli nie było by problemu z dojazdem do Ciebie by wyjechać. Nie wiem może spotkać się w P-ce jakoś w tygodniu i pogadać tak pomyśłałem. Co Ty na to? Pozdro (2012/09/03 18:24)

Pesmerga

Mnie również interesują ciekawe wypady w różne miejsca.
Stworzyłem właśnie na Facebooku właśnie taką grupę, która chętna by była na wspólne wypady.
Można tam umieszczać ciekawe linki i zgadywać się na wypady.
Zapraszam:
https://www.facebook.com/groups/117161441778590/ (2013/01/24 16:15)

Pesmerga

Ps
Tu znajduję się mój profil na fb. Pozdrawiam
https://www.facebook.com/0Pesmerga (2013/01/29 23:13)

ebri

SIemasz,

Chętnie wybrał bym się na rybki. Częstwo wybieram się na Warte cel feeder przepływanka. Tera jest dobry okres na jazia i płoć. Daj znać co tam u Ciebie. (2013/02/27 14:26)