Zaloguj się do konta

Ulubione łowiska i pomoc

utworzono: 2012/03/12 10:51
hudzik

Bywa , że chodzimy po domu i myślimy, może pojadę na ten zbiornik, może jednak na rzekę , albo zobaczę co na kanale........sprawdzę co piszą na forach.Każdy z Nas chciał by trafić nad wodę i pobawić się z rybą .
Dlatego chciałem zebrać "Grupę" wędkarzy ( niestety założenie własnej grupy na portalu wymaga odpowiedniej ilości punktów) , którzy tak jak Ja odwiedzają (Dwory, Wisłę w Jankowicach, Oświęcimiu,Goczałkowicach,rzekę odrę w Kożlu, Pszczynke , zbiornik Dziećkowice, oraz jezioro Żywieckie.
W/w grupa osób , będzie wymieniać się informacjami z wypadów na podane wyżej miejscówki , co znacznie ułatwi kolejnym planowanie swoich wypadów na ryby.
Jeżeli Ktoś bywa często  na wymienionych miejscówkach , a chciał by się dołączyć ,zapraszam .
[2012-03-12 10:51]

nemo

Ja również bym się dołączył do tej grupy bo jak kolega również łowię na w/w łowiskach i ciekawie byłoby się wymieniać wiadomościami znad wody:)
[2012-03-13 09:33]

kasza75

Witam, często bywam na dziećkowicach, dzisiaj otworzyłem sezon spiningowy z łodzi próbowałem nowo zakupiony silnik elektryczny firmy Osapian, po godzinie pływania silnik się zepsół i zostały nam znowu jak zwykle wiosła a miało być tak fajnie,  okoń ani razu nie pobił za to szczupak brał jak zwariowany na boczny troczek (bardzo małe twisterki),jeżeli chodzi o aurę to porażka wiało padało i zimno i jeszcze ten silnik. Chętnie mogę się wymieniać informacjami na temat Dziećkowic bo najczęściej tam bywam.Pozdrawiam Kasza75






[2012-04-15 20:59]