Ulubiona przynęta spiningowa.

/ 13 odpowiedzi
hmmm chyba każdy z nas ma jakąś ulubioną przynęte..moja jest salmo hornet bt 2,5  cm:):) łapie na niego moje największe klenie...a jakie są wasze ulubione przynęty..i  co na nie łapiecie??bie koniecznie musza to być przynęty spinningowe!!!
u?ytkownik56204

Grunt - biały robal (czerwony częstsze brania płoci i małych leszczy wrrrr - przynajmniej u mnie)

Spinning - dopiero zacząłem więc nie posiadam he he he

(2010/10/27 17:38)

u?ytkownik4878

Ja mam wiele ulubionych przynęt, zależy od pory roku i ryb jakie łowię:)

Maj to u mnie tylko szczupak, numer jeden to predatory 3 i rippery mann's 10 cm.

Kolor perła, z różnymi dodatkami.

Jesień numer jeden to rippery relaxa 6 - w tą sobotę własnie taki ripper wymacal szczuplego 91 cm, waga 6 kg.

A latem to białe robaczki i pełny relaks na słoneczku:)

Pozdrawiam

(2010/10/27 18:02)

tomiczek22

To może ja podzielę przynęty na ripperki, kopyta, woblery i obrotówki:

ripper - dragon LUNATIC 10cm seledyn z czarnym grzbietem i czerwoną brodą
kopyto - manns predator 7cm perła z czarnym grzbietem
wobler - KENART model BASS nrx (oczojeb)
obrotówka - dragon COMET perłowo czerwona holograficzna nr 3 (2010/10/27 18:05)

marcelinho2204

hmmm ja jeszcze bym dodał obotóweczke Meppsa Black Fury Czarno żółta nr 1 dla mnie klasyka na klenie...i okonie:) (2010/10/27 18:39)

loli_83

Przynęty gumowe: Mann's Predator i Dragon V-Lures Phantom

Wahadłówki: Jaxon Holo Select Gnom Duo

Obrotówki: D.A.M EFFZETT i Mepps Aglia

Woblery: Salmo TINY i Siek-M
(2010/10/27 19:29)

kaban

Jednej jedynej nie mam więc jak poprzednicy troszkę podzielę:1-woblerki do 3cm,2-gumki Manns(rozmiar i kolor w zależności od planu łowienia),3 -żelazo(czyli obrotówki,wahadełka i cykadki zazwyczaj niewielkie).Czasami jeszcze nimfy i mokre muchy na bocznym troku ale to margines mojego arsenału. (2010/10/27 19:39)

u?ytkownik39709

z racji tego że nie łowię spinningiem tylko białoryb to moją ulubioną przynętą jest ochotka,pinka czerwona i białaski (2010/10/27 19:44)

Matys24

Na drobnice używam najczęściej białych, latem częstuje zwłaszcza karpie kulkami proteinowymi ale muszę się pochwalić że leszcze i karaś złocisty to zdobycze tego lata na kulkę 18 mm. Jeśli chodzi o spining to zależy od łowiska nad Odrą uwielbiam moją srebrną wahadłówkę ok 10cm długości, świetnie biorą na nią bolenie ale i szczupaki bardzo często mnie zaskakują na małych rzekach ( Barycz) stosuje też whadłówki tylko że mniejsze i niekiedy z srebra przechodzę na złoty, tu łowie okonie i szczupaki. Pozdrawiam (2010/10/27 22:12)

LukaszM

Dla mnie ulubione to obrotuwka Aglia Meps o klasycznym kształcie - nie long.

Lubię też wahadłówki gnom i aglia.

Ulubiona guma to kopyto relaxa białe, czarny grzbiet i czerwony podbrudek

Jeśli chodzi o paprochy to nie mam ulubionego bo okonie biorą na najróżniejsze

Na woblery prawie nie łowię

(2010/11/05 11:14)

wedkarz2309

Koledzy nie doczytali, bo kolega pyta o klenia, chyba, że się mylę...!:)

Na spina klenie łowię najczęściej na mikruski Dorado Magic...!:)

Zakupiłem też kilka czarnych paproszków, w wodzie będą w miare wiernie imitować pijawkę i teoretycznie powinny być skuteczne...!:)

(2010/11/05 12:01)

baloonstyle

Moja ulubiona to białe robaczki które dwa dni przed połowem nabierają zapachu zanęty która będę atakował.Zawsze się sprawdzają :)) (2010/11/05 13:47)

jacenty75

Witam,

Z racji tego, że przeważnie spinninguje moją ulubioną przynętą są perłowe kopyta Relaxa. Ale od pewnego przypadł mi do gustu i coraz bardziej mnie zaskakuje swoją skutecznością poczciwy Mors 3. Polecam!

(2010/11/05 14:03)

czarny84

Ja łowie na kopyta mikado Fishunter 7cm są idealne maja dobrą prace polecam!!!! (2010/12/12 20:17)