Zaloguj się do konta

Ulepszenie trupka na sandacza

utworzono: 2012/10/01 10:45
Domann

witam.  czy warto jest uzywac atraktora na sandacza aby skusic go do brania? jezelli tak to jak jakiego uzywacie i w jaki sposob i jaka moze byc jego cena [2012-10-01 10:45]

89krzysztof

Jak się nie umie łowić to się sandacza i tak nie złowi, nawet z atraktorem.  [2012-10-01 11:18]

Jak się nie umie łowić to się sandacza i tak nie złowi, nawet z atraktorem. 

Uwaga nader cenna, jednak można by na nią odpowiedzieć: jak się nie rozumie pytania to ile by nie pisać i tak na temat się nie napisze...
P.S.Ja bym sobie odpuścił "atraktorowanie" żywca, ale jeśli chcesz próbuj bez strachu!Jeśli znacząco zwiększy się liczba brań dawaj znać natychmiast! :))) [2012-10-01 11:29]

darek300

Można trupka ponacinać lub założyć filecik. [2012-10-01 11:33]

Bernard51

Pare lat w stecz syn przywiózł z Angli atraktor Marcela do trupków na drapierznika , i w nocy mialem efekty moze troche lepsze jak inni ale drobnego sandacza -do 60cm . Czyli podobnie jak w poludnie w miesiacach cieplych na ogonek lub filecika.
Puzniej oddalem koledze poczatkujacemu ten atraktor aby sobie poprubowal ,i w jesieni zlowil sandacza na 86cm , przyniósl pokazal ale i tak nie jestem przekonany czy tylko atraktor zadzialal a moze przypadek , ja kidys na sliwke wegierke taz lapnolem sandacza 88cm zamiast amura,we wrześniu I NIE POWIEM ZE TRZEBA SANDACZE LOWIC NA SLIWKI
[2012-10-01 11:42]

Morciaty

Niezłe jaja z tą śliwka he he.
[2012-10-01 11:47]

darek300

Najlepiej biorą na kluchy śląskie z cynamonem:D [2012-10-01 12:10]

89krzysztof

Jak się nie umie łowić to się sandacza i tak nie złowi, nawet z atraktorem. 

Uwaga nader cenna, jednak można by na nią odpowiedzieć: jak się nie rozumie pytania to ile by nie pisać i tak na temat się nie napisze...

Napiszę więc tak, żebyś zrozumiał i Ty. Jeśli nie potrafi się złowić sandacza w klasyczny sposób, to dodawanie zapachów na niewiele się zda. Bez opanowania podstaw nie będziesz miał efektów. Atraktor za Ciebie ryby nie złowi. Rozumiesz co chciałem wcześniej przekazać, czy jeszcze bardziej łopatologicznie przedstawić ? 
[2012-10-01 13:59]

JakubUrsynow

Tytuł tematu uświadomił mi jak zabawny może być nasz wędkarski żargon dla osób nie w temacie:D

-Co tam porabiasz?
-Aaaa nic.. trupka sobie ulepszam

:)

[2012-10-01 14:33]

blazej1989

Jeśli nie masz brań może warto pomyśleć nad ulepszeniem, zmianą zestawu, obciążenia, długości przyponu a nawet trupka. Kolega Krzysztof ma racje może zbyt dosadnie to powiedział ale sandacz ma bardzo duże wymagania :) Więc odpuść sobie atraktor i lepiej pokombinuj...połamania
[2012-10-01 14:42]