Ukraina ciekawe miejsca do wędkowania

/ 9 odpowiedzi / 2 zdjęć
Zapraszamy do nowej grupy poświęconej wędkarstwu na Ukrainie. Tu dyskutujemy na temat warunków połowu ryb na Ukrainie, przepisach tam obowiązujących, a także ciekawych miejscach i łowiskach, które mieliśmy okazję odwiedzić.
jurek


O fajnie by się przydało kilka dobrych informacji o tych łowiskach , bo to przecież blisko Nas , także Panowie informujcie Nas , może się wybierzemy tam na rybki .
(2011/12/28 13:36)

abmr


(2012/01/15 16:58)

abmr


Przepraszam za wielokrotne posty ale dopiero się wdrażam.

W 2011 roku byłem trzy razy na Ukrainie koło Równego i łowiłem ryby w stawie między wsiami

Horyńgrad I i Ryświanka. Sukcesów nie było ale mnóstwo wedkarzy w sezonie odwiedza to miejsce. 

(2012/01/15 17:03)

Woa-VooDoo


Z tego co się orientuje to na ukrainie nie ma żadnych przepisów dotyczących wędkowania, można łowić na 20 wędek i dziennie upychać bagażnik rybami aż po brzegi. (2012/01/15 23:56)

tstaros


Tak mi się zdaje, że na Ukrainie to powinno być z rybami jeszcze gorzej niż u nas (o ile to w ogóle możliwe). Środowisko zdewastowane, bida większa to i kłusownictwo większe. No ale może się mylę. (2012/01/16 12:37)

abmr


O przepisach nie rozmawiałem, za łowienie zapłata dzienna, tak jak u nas, na łowiskach płatnych.

Kusownictwo straszne, brak tradycji wędkarskich.

A bardak taki, że u nas to ameryka.

Każda złowiona ryba to wróg !

Najbliższa rodzina obrażona, jak zwróciłem uwagę, aby małe karasie wypuszczać.

W tym roku, jeśli pojadę to opiszę łowisko karpiowe w miejscowości Tuczyn koło Równego.

(2012/01/18 20:05)

abmr


Przykład kultury wędkarskiej na Ukrainie (2012/01/19 17:42)

abmr


zdjęcie z Ukrainy ale sposób łowienia ryb jak w Polsce

(2012/01/19 17:45)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.