Ujście Witki

/ 2 odpowiedzi
Witam mam takie pytanko do ludzi którzy mieszkają nie daleko zbiornika "Witka" chodzi mi głównie o ujście czyli ta rzeczka co płynie za witką i tamą .. ona płynie  do radomierzyc i później jeszcze dalej .. Chciałbym się dowiedzieć czy na odcinku Witka-radomierzyce w ogóle są jakieś ryby ,bo nie mam pojęcia czy po tej powodzi coś się tam utrzymało .. Tuż po powodzi można było znaleź na drodze ,po lasach ,polach pełno ryb .. każdego rodzaju .. Pytanie jest kierowanie do tych co tam łowią .. Chcę się wybrać w sobotę .. ale nie mam pojęcia na co się ustawić tam .. ?? 
badzio78


Witam osobiście sam tam jeszcze nie łowiłem,ale przejeżdzam tam dzień w dzień i co jakiś czas widze jak ktoś siedzi,albo spininguje,ale z jakimi efektami to nie będe kłamał.Poprostu trzeba pojechać i sprawdzić może coś tam jeszcze zostało.Powodzenia (2014/04/04 06:29)

Robson246


Witaj byłem tam w zeszłym tygodniu,bardzo niska woda ani jednego wędkarza,zarzuciłem na białego robaka,czerwonego,kukurydzę i ani brania,ponoć było tam zarybione w tym roku linem i sazanem. (2014/05/02 11:57)