Zaloguj się do konta

Udział w zawodach innego koła.

utworzono: 2014/06/15 14:29
kopytko12343

Witam ! Mam pytanie. Czy można brać udział w zawodach wędkarskich zorganizowanych przez innego koło, ale w tym samym okręgu ?  Chodzi mi o to czy jeżeli zapłacę wpisowe itd. to mogę uczestniczyć w zawodach danego koła ?

Wiem, że to pytanie już się pojawiło lecz w odpowiedziach nie znalazłem odpowiedniego wytłumaczenia . Z góry przepraszam i dziękuję. Ignoruję głupie komentarze.  ;-)

[2014-06-15 14:29]

dendrobena

Bywa że w zawodach organizowanych przez nasze koło biorą udział zawodnicy z innych kół lub inne osoby. Występują oni  jako "Zaproszeni goście". W zasadzie są to sponsorzy lub koledzy z innych kół na zasadzie wymiany.Może są jeszcze inne formy.Pozdrawiam. [2014-06-15 16:28]

Artur z Ketrzyna

Witam ! Mam pytanie. Czy można brać udział w zawodach wędkarskich zorganizowanych przez innego koło, ale w tym samym okręgu ?  Chodzi mi o to czy jeżeli zapłacę wpisowe itd. to mogę uczestniczyć w zawodach danego koła ?

Wiem, że to pytanie już się pojawiło lecz w odpowiedziach nie znalazłem odpowiedniego wytłumaczenia . Z góry przepraszam i dziękuję. Ignoruję głupie komentarze.  ;-)


Kolego wpisowe płacisz jak się zapisujesz do PZW czy też danego kołą. Dlatego nazywa się wpisowe.
Członkowskie też płacisz jedno na cały kraj.
Składka okręgowa to co innego. No i członek uczestnik po opłaceniu składki okręgowej w jednym okręgu, nabywa prawo do wędkowania na wszystkich wodach nizinnych PZW.

Pewnie miałeś na myśli opłatę startową, bo tak ona się zwie w przypadku zawodów...

To czy w danym kole mimo że nie jesteś jego członkiem, będziesz mógł wystartować w zawodach, to tylko odpowiedzą Ci organizatorzy tych zawodów.

Koło organizuje te zawody z własnych środków. Tak więc nagrody, dojazd itd, są opłacone z pieniędzy członków danego koła.
Tak więc, dlatego nie jest praktykowane zapisywanie na te zawody członków innych kół.

Choć są też organizowane zawody otwarte, wtedy każdy ma prawo się na takie zawody zapisać.
[2014-06-15 21:51]

okonek1235

Witam. Nie możesz startować ponieważ większość zawodów jest zaliczana do różnych klasyfikacji w danym kole, ale jeżeli koło organizuje otwarte zawody możesz startować w takich zawodach po opłaceniu wpisowego. Pozdrawiam i połamania kija.





[2014-06-19 07:45]

darek-salamon

Nie mozna brać udziału jeżeli chodzi o mistrzostwa danego koła.Mistrz koła reprezentuje koło z wicemistrzem w rezerwie.Na zawodach okręgu między kołami.Bierze udział w pucharze prezesa i pucharze prezesów.Więc w takim wypadku obcy czlonek nie moze brać udziału.Zawody okolicznosciowe ,otwarte jak najbardziej tak.Sam bywalem mistrzem koła i wiem jak to wyglada ze strony organizacyjnej. [2014-06-19 11:11]

kopytko12343

Dziękuję za odpowiedzi ;)
POŁAMANIA KOLEDZY !
[2014-06-26 14:46]

bankowy72

mozesz kolego startowac w takich zawodach jesli one sa otwarte,czyli nie sa rozgrywane wewnatrz kola np.o puchar prezesa kola,wedkarza roku itp. [2014-07-20 13:33]