Zaloguj się do konta

Udział w zawodach na pozwolenie kolegi

utworzono: 2011/03/07 08:57
tomaszek2496

Witam ! Chciałem się zapytać czy można uczestniczyć w zawodach wędkarskich z pozwoleniem które ma kolega ? To znaczy on ma kartę wędkarska a ona przecież jest na 2 wędki . To znaczy że ja bym mógł mieć ta druga Wedkę .?Te zawody to są spławikowe jak coś. [2011-03-07 08:57]

Sniper64

Witaj Tomaszu..:)
No nie wiem raczej nie da rady w ten sposób!To jego dokumenty i jego sprzęt,jeżeli to są zawody Koła Może organizatorzy zrobią ustępstwo! od regulaminu,za pytaj organizatorów czy mógł byś uczestniczyć w zawodach bo spodobało Ci się wędkowanie..Jeżeli są to (luźne) zawody to może masz szanse..Dowiedz się od organizatora! Pozdrawiam.. 
[2011-03-07 09:07]

adamw59

zgodnie z regulaminem kolega nie morze ci udostepniac wedki do polowu  udostepnic morze tylko najblirzszemu czlonkowi rodziny tz zonie lub dieciom a wzawodach morze brac udzil osobposidajaca oplacona karte wedkarska  chyba ze sa to zawody dla osob niezrzeszonych
[2011-03-07 09:15]

JaroDaw

zgodnie z regulaminem kolega nie morze ci udostępniać wędki do połowu  udostępnić morze tylko najbliższemu członkowi rodziny tz żonie * lub dzieciom ** a w zawodach morze brać udział osoba posiadająca opłaconą kartę wędkarska  chyba ze są to zawody dla osób niezrzeszonych

* żonie posiadającej kartę wędkarską** dzieciom, czyli młodzieży do lat 14 bez względu na pokrewieństwo, pod warunkiem że osoba posiadająca kartę wędkarską, jest osobą pełnoletnią.
Kolego @adamw59 trochę zasad ortografii by się przydało. [2011-03-07 09:39]

tomaszek2496

To znaczy ja się pomyliłem :)to jest mój brat CIOTECZNY.:)bo właśnie myślałem że jest jakaś szansa.:)pozwolenie jest na 2 wędki , ja bym na jedną łowił a na 2 mój brat:)zobaczymy :) postaram się pogadać z organizatorem:)zawody są dopiero 8 maja. Może do tej pory jeszcze zdążę kartę wyrobić:) [2011-03-07 09:42]

Sniper64

To znaczy ja się pomyliłem :)to jest mój brat CIOTECZNY.:)bo właśnie myślałem że jest jakaś szansa.:)pozwolenie jest na 2 wędki , ja bym na jedną łowił a na 2 mój brat:)zobaczymy :) postaram się pogadać z organizatorem:)zawody są dopiero 8 maja. Może do tej pory jeszcze zdążę kartę wyrobić:)

Na pewno zdążysz..:)
[2011-03-07 09:45]

szymon198226

prawojazdy tesz macie jedno [2011-03-07 21:43]

bobus86

To znaczy ja się pomyliłem :)to jest mój brat CIOTECZNY.:)bo właśnie myślałem że jest jakaś szansa.:)pozwolenie jest na 2 wędki , ja bym na jedną łowił a na 2 mój brat:)zobaczymy :) postaram się pogadać z organizatorem:)zawody są dopiero 8 maja. Może do tej pory jeszcze zdążę kartę wyrobić:)




nie da rady.musisz miec swoja karte i legitymacje.do maja masz jeszcze sporo czasu napewno dasz rade:) [2011-03-08 16:21]

prawojazdy tesz macie jedno






dobre
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[2011-03-08 16:49]

Witam ! Chciałem się zapytać czy można uczestniczyć w zawodach wędkarskich z pozwoleniem które ma kolega ? To znaczy on ma kartę wędkarska a ona przecież jest na 2 wędki . To znaczy że ja bym mógł mieć ta druga Wedkę .?Te zawody to są spławikowe jak coś.




Łomatko jedyno....... 

[2011-03-08 16:57]

Tomaszek, pędź do PZW, wyrabiaj kartę i startuj w tych zawodach współzawodnicząc z tym kuzynem swoim. Do maja zdążysz. [2011-03-08 16:59]

bluehornet

?????????? A ja głupi myślałem , że nic mnie już na tym portalu nie zaskoczy !!! Sodomia , Głodomoria i Makabria zarazem . Cytat z serialu " Dziki " : W mordę misia  , masakra , tatuś !!!  .
[2011-03-08 17:01]

funiek

Jako młody uczestnik na pewno dostał byś pozwolenie u nas w kole, ale z tego co m i woadomo to już nie będzie potrzebne bo masz kartę:)
[2011-11-02 19:58]