Udany wypad na łowisko karpiowe Stojkowo

/ 5 odpowiedzi
Witam, chciałem serdecznie polecić łowisko Stojkowo, gdyż byłem na nim dwa dni temu i czytając inne opinie na jego temat zostałem bardzo mile zaskoczony. Trzy dniowy pobyt skończył się wynikiem :-jeden kilogramowy-19 takich 3-4 kilogramy-5 takich po 5 kg-jeden 8 kgMyślę że taki wynik to całkiem nieźle jak na łowisko na którym podobno miało nie być ryby, a poza tym miejsce piękne, blisko do morza, mili właściciele serdecznie polecam
fisch 73


Po prostu 3 dni nudy. Łowisko karpiowe nie jest dla mnie żadną wędkarską atrakcją.Pozdrawiam. (2012/07/26 10:43)

JKarp


Po prostu 3 dni nudy. Łowisko karpiowe nie jest dla mnie żadną wędkarską atrakcją.Pozdrawiam.



CześćA co jest dla Ciebie wędkarską atrakcją?Sławek się cieszy że połowił, że było fajnie a nie pyta o opinię na temat łowisk specjalnych i czy dla Ciebie to nuda czy nie.Chyba nie chciałabyś, żeby Twój wpis o łowieniu np batem czy jakąś inną techniką został skomentowany, że to nuda? Wysil się, opisz swoją wyprawę i poczekaj na reakcję innych a dopiero na samym końcu komentuj czyjeś wpisy.JK (2012/07/26 11:09)

Fix


No niestety, inni łapią tylko te płotki, leszczyki, i troszkę żal ściska .. ;/ bo przecież inaczej sie holuje leszcza zwłoki niż karpia ;D (2012/07/26 12:00)

MarkHunter


Super wpis zazdroszczę Ci odrobine,że wygospodarowałeś trochę wolnego czasu.A JKarp ma bardzo dużo rancji...........                                                    Pozdrawiam. (2016/03/19 11:04)