Udane sobotnie wędkowanie :)

/ 3 odpowiedzi
Dziś postanowiłem przetestować nowy spining Shimano. Przynęta wobler pływający 6 cm kolory jaskrawe. Miejsce rzeka Gwda w Krępsku. Na efekty długo nie trzeba było czekać po 3 rzutach na przynęcie znalazł się boleń 60 cm i wadze 1,94. ( mój pierwszy boleń ;-) ) W tym samym miejscu i na tę samą przynętę złapałem szczupaka 46 cm oraz okonia 22. Uważam dzisiejszy dzień za udany.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik57785


Gratuluję, cieszę się z Tobą, ale Twój post powinien znaleźć się w pokoju WIADOMOŚCI w wątku "JAK BYŁO DZIŚ NA RYBACH".... Tam wpisujemy swoje relacje z tych udanych, lub mniej udanych wypraw na rybki. Twój post przeniosłem z pokoju ŁOWISKA tutaj, ale jak chcesz, to wpisz swoją relację w pokój WIADOMOŚCI w wyżej wymieniony wątek. Pozdrawiam.   (2011/05/22 08:03)

damnie


Dzięki za radę jest to mój pierwszy post i za bardzo nie wiedziałem o co chodzi. Dzięki za radę. (2011/05/22 10:22)

u?ytkownik57785


Dzięki za radę jest to mój pierwszy post i za bardzo nie wiedziałem o co chodzi. Dzięki za radę.





Nie ma za co. Od tego jesteśmy :) Życzę wielu konkretnych i pomocnych Tobie odpowiedzi na posty na naszym forum :)

(2011/05/22 10:31)