Udana akcja

/ 35 odpowiedzi
robson69


Szanowni drodzy koledzy wędkarze który z was jest niezkazitelnie bez winy,czepiacie sie za pare ryb chociaz tego niepopieram bo naprawde szkoda ryb,ale to co robi RZĄD,POLICJA,URZĄD CELNY itp.tam trzeba szukac winnych i ich karac bez urazy do kolegow wędkarzy... (2013/03/28 10:08)

DrunkenClam


Gdzie mam dzwonić jak zobaczę kłusowników? I czy spotkam się z jakąś reakcją po zgłoszeniu? (2013/03/28 10:23)

JKarp


Cześć
Kamil tu są kontakty:http://www.psr.waw.pl/
No i numer 997.http://www.ursynow.wedkuje.pl/media/kolo,kolo-pzw-ursynow,0,2796,277.html
JK (2013/03/28 10:41)

adam-konopnicki


Szanowni drodzy koledzy wędkarze który z was jest niezkazitelnie bez winy,czepiacie sie za pare ryb chociaz tego niepopieram bo naprawde szkoda ryb,ale to co robi RZĄD,POLICJA,URZĄD CELNY itp.tam trzeba szukac winnych i ich karac bez urazy do kolegow wędkarzy...
* Na tych paru rybach ich złapano, a skąd wiesz ile ich jełop natargał ?
Dlaczego ja płacę składki na połów ryb, zarybianie itd, płacą inni koledzy wędkarze, a ktoś ma w taki sposób pustoszyć rybostan do którego my się przecież dokładamy ? To jest zwykłe kłusownictwo. (2013/03/28 12:46)

JOPEK1971


Jak widzę Sandomierz, to na usta ciśnie się pytanie, czy Ojciec Mateusz też uczestniczył w akcji ? 
Ha ha ha... oplułem monitor.Następnym razem wrzuć mi na priv że coś takiego zapodasz. ;-)
(2013/03/28 12:54)

JOPEK1971


No tu ci przyznam rację, ale bądź co bądź jakoś trzeba z tym walczyć, pomimo świadomości, że nie będzie to łatwe.



Walczyć to trzeba z legalnymi kłusownikami pod wezwaniem PZW,"Mietek" z siatką od Ruskich nie robi takiego spustoszenia jak rybacy dysponujący najnowszymi technologiami połowowymi.  (2013/03/28 13:05)

DrunkenClam


Dzięki Janie za info.
Zwalczam to co mogę. Trzeba zacząć od siebie, śmiecącego kolegi wędkarza, PZW, policji, rządu. Wszędzie jest coś nie tak. Nie odpuszczałbym kłusownikowi tylko dlatego, że ktoś na "górze" szkodzi na większą skalę. (2013/03/28 17:14)

maciejka15



w tym wypadku i nie tylko dobrze pasuje stare przysłowie " ryba psuje się od głowy",
jak taki polityk "robi co chce" i czuje się bezkarny ,to taki zwykły śmiertelnik tez sobie pomyśli ,że " co wolno wojewodzie, to.............. i jemu ", (2013/03/31 11:06)

dunster35


Szkoda ryb;(
Ale gratulacje dla strażników (2013/06/09 20:50)