Udana akcja

/ 35 odpowiedzi

Kłusownicy złapani!!!

anna

I następne

Kolejni kłusownicy w rękach naszych strażników

wirefree

No dziwne to nie jest w kraju  z ktorego ponad 3 miliony obywateli wyjechalo za chlebem.

:):):))

(2013/03/25 12:26)

Lin1992

Szkoda tych ryb. (2013/03/25 12:44)

89krzysztof

Jak widzę Sandomierz, to na usta ciśnie się pytanie, czy Ojciec Mateusz też uczestniczył w akcji ? (2013/03/25 13:28)

korczenskis

juz ten temat pisalem. i co z tego ze zlapali a ilu nie zlapali i nie zlapia  prawie kazdy wedkarz z sandomierza wie ze ludzie w sandomierzu klusuja czy na wisle czy na stawach i nikt nie za bardzo reaguje. kazdy  sie boi albo ma to w dupie,ale zeby samemu zadzwonic jak cos sie dzieje  to nie ma komu a jak zlapia jednego na rok to sie wielce cieszą i chwala ze złapali po prostu zal (2013/03/25 13:47)

korczenskis

Jak widzę Sandomierz, to na usta ciśnie się pytanie, czy Ojciec Mateusz też uczestniczył w akcji ?

no w sumie taki prawdziwy to by sie przydał moze by robote zrobił z tymi kłusolami:)

(2013/03/25 13:51)

kamil11269

Szkoda tych ryb.

potwierdzam (2013/03/25 14:07)

luzy

Ryb szkoda. Ale bardziej szkoda ludzi którzy są nieraz zmuszeni do kłusownictwa. I nie chodzi mi o meneli którzy kłusują aby sprzedać ryby i kupić jabole. Tylko chodzi mi o ludzi którzy chcą sobie urozmaicić obiad i nie jeść samych ziemniaków. Zauważcie że w bogatych krajach nie ma kłusownictwa. Bo nikomu by się nie chciało stać w wodzie na zimnie ukrywając przed policją.
Problemem nie są sami kłusownicy tylko pogłębiająca się bieda w kraju. (2013/03/25 14:41)

kuba7128

Tylka zauważ,że zreguły kłusownicy nie wyglądają na takich co nie mają co jeść. (2013/03/25 15:15)

zbynio5o

Tutaj rybke, tam zajączka, tam kure sąsiadowi albo świnke lub konika. Tosz to złodzieje z pokolenia na pokolenie wyposażeni w  sprzęt kłusowniczy lepiej niż komandosi.

A chłopek z leszczynką chcący złowić rybke dla dzieci na kolacje, to inna inkszość :)

(2013/03/25 15:21)

anna

Masz rację, ci złapani na "połowy" przybywali Audi  (2013/03/25 16:50)

użytkownik128179

Tutaj rybke, tam zajączka, tam kure sąsiadowi albo świnke lub konika. Tosz to złodzieje z pokolenia na pokolenie wyposażeni w  sprzęt kłusowniczy lepiej niż komandosi.

A chłopek z leszczynką chcący złowić rybke dla dzieci na kolacje, to inna inkszość :)

Święta racja,nie kiedy kłusownicy mają sprzęt za grubą kasę więc biedni raczej nie sa.Tak jak kolega wyżej napisał to zwykli ZŁODZIEJE

(2013/03/25 16:59)

adam-konopnicki

Nic nie usprawiedliwia aby kraść ani kłusować a biedni ludzie nie jeżdżą na ryby samochodami.
Na szczęście u nas z kłusownikami się w miarę uporaliśmy, teraz będę cały sezon gnoił mięsiarzy ;)
(2013/03/25 17:40)

korczenskis

dokladnie biedny to pojdzie z kijem   i chce cos zlapac a klusole to maja czasami  drozszy sprzet od naszych wedek:)

(2013/03/25 19:45)

Michi19

juz ten temat pisalem. i co z tego ze zlapali a ilu nie zlapali i nie zlapia  prawie kazdy wedkarz z sandomierza wie ze ludzie w sandomierzu klusuja czy na wisle czy na stawach i nikt nie za bardzo reaguje. kazdy  sie boi albo ma to w dupie,ale zeby samemu zadzwonic jak cos sie dzieje  to nie ma komu a jak zlapia jednego na rok to sie wielce cieszą i chwala ze złapali po prostu zal

no tak kolego wszystko ladnie pieknie. to jak widzisz takie cos to bierz kome i dzwon od razu (2013/03/25 20:32)

wirefree

Tylko wiecie, ci ludzie "łowia " tam od wiekow z pokolenia na pokolenie przezyli juz kilka wojen czarnych czerwonych niebieskich zoltych i pewnie nie jednych oszolomow przezyja i dalej beda lowic te rybki.  I kolejne ekipy oszolomow beda ich nazywaly klusolami zlodziejami i jeszcze czym tam sie da.

(2013/03/25 21:10)

korczenskis

juz ten temat pisalem. i co z tego ze zlapali a ilu nie zlapali i nie zlapia  prawie kazdy wedkarz z sandomierza wie ze ludzie w sandomierzu klusuja czy na wisle czy na stawach i nikt nie za bardzo reaguje. kazdy  sie boi albo ma to w dupie,ale zeby samemu zadzwonic jak cos sie dzieje  to nie ma komu a jak zlapia jednego na rok to sie wielce cieszą i chwala ze złapali po prostu zal

no tak kolego wszystko ladnie pieknie. to jak widzisz takie cos to bierz kome i dzwon od razu

pewnie ze zadzwonie ale jak narazie to jeszcze sam osobiscie nie widzialem nikogo ale jak tylko zobacze to od razu dzwonie slyszalem juz o takich co nie dzwonili a widzeli ale to byli starsi wedkarze i sie i ch po prostu bali

(2013/03/26 12:09)

adam-konopnicki

Wirefree , dlaczego oszołomów ? To są zwykli kłusownicy. 
To, że robią to od pokoleń to też ich nie usprawiedliwia. Jak bym kradł ja, mój ojciec, mój dziadek, pradziadek itd to też mnie to usprawiedliwia?
Zapłacił by jeden cham z drugim po kilka tysięcy grzywny to by mu się odechciało kontynuować tradycje rodzinne. (2013/03/26 17:37)

maciek-gol1

Ryb szkoda. Ale bardziej szkoda ludzi którzy są nieraz zmuszeni do kłusownictwa. I nie chodzi mi o meneli którzy kłusują aby sprzedać ryby i kupić jabole. Tylko chodzi mi o ludzi którzy chcą sobie urozmaicić obiad i nie jeść samych ziemniaków. Zauważcie że w bogatych krajach nie ma kłusownictwa. Bo nikomu by się nie chciało stać w wodzie na zimnie ukrywając przed policją.
Problemem nie są sami kłusownicy tylko pogłębiająca się bieda w kraju.

zgadzam się z tym ale niestety obecny rząd nic nie robi aby poprawić sytuacje finansową najuboższych (2013/03/27 18:04)

lynx

Tylko wiecie, ci ludzie "łowia " tam od wiekow z pokolenia na pokolenie przezyli juz kilka wojen czarnych czerwonych niebieskich zoltych i pewnie nie jednych oszolomow przezyja i dalej beda lowic te rybki.  I kolejne ekipy oszolomow beda ich nazywaly klusolami zlodziejami i jeszcze czym tam sie da.

Hola, hola, żółtej jeszcze nie było. To dopiero przed nami. (2013/03/27 19:05)

lynx

Wirefree , dlaczego oszołomów ? To są zwykli kłusownicy. 
To, że robią to od pokoleń to też ich nie usprawiedliwia. Jak bym kradł ja, mój ojciec, mój dziadek, pradziadek itd to też mnie to usprawiedliwia?
Zapłacił by jeden cham z drugim po kilka tysięcy grzywny to by mu się odechciało kontynuować tradycje rodzinne.

Zgadzam sie z Tobą. U nas to jakos tak wszystko jest tolerowane a potem ma sie pretensje. Kilka lat temu, u nas. straz myśliwska nakryla kłusoli ale przegrali tą bitwę (sic bitwę) bo kłusole mieli kałachy a ci tylko bron mysliwską. Powinni im pie....ąć z grubej rury i byłoby po sprawie. Dziadowskie prawo i dziadowskie jego egzekwowanie. (2013/03/27 19:11)

lynx

Stacc ich na terenówy, stać na kałachy a rząd ma im dzieci żywić. Trochę rozsądku. (2013/03/27 19:12)

adam-konopnicki

Dopóki w tym kraju złodziejstwo będzie w jakikolwiek sposób usprawiedliwiane, tłumaczone, dopóty w tym kraju będzie źle.
Więzienie w zawiasach, drugi raz bezwzględny kryminał to ich czegoś nauczy.

(2013/03/27 19:30)

wirefree

Tylko widzisz przykład idzie z gory, biorąc za przyklad taka wielką Brytanie nikt z rzadzacych nie kradnie i nie sprzeniewierza tam publicznych pieniedzy. U nas co drugi z rzadu to zlodziej i qrwiarz tudziez polidiota i czego ty chcesz zeby prosci ludzie zyli przykladnie ?

(2013/03/27 19:56)

adam-konopnicki

No tu ci przyznam rację, ale bądź co bądź jakoś trzeba z tym walczyć, pomimo świadomości, że nie będzie to łatwe. (2013/03/28 09:29)