Zaloguj się do konta

Uchwała Zarządu Koła a wpisy na stronie Koła

utworzono: 2013/04/04 10:38
Ukleja142

W dniu 02 kwietnia br. Zarząd Koła wspólnie z Kapitanatem Sportowym podjął uchwałę o przesunięciu zawodów:

1. Otwarcia sezony (ponownie) z 06 kwietnia na 28 kwiecień br. (łowisko bez zmian - Łopatki)

2. Mistrzostw kola (dwudniowych) z 13 i 14 kwietnia na 11 i 12 maja br. (łowisko bez zmian - Zajączek).

Proszę o doprowadzenie do wprowadzenia stosownych zmian na stronie Koła i nie usuwanie wpisów innych administratorów strony realizujących postanowienia Zarządu Koła.

Na swoim blogu zamieszczę w najbliższym czasie skan z protokołu lub wyciąg z protokolarza Zarządu Koła.

Pozdrawiam

Sekretarz Zarządu Koła PZW nr 6 Łask Grabia

Marek Nawrocki


[2013-04-04 10:38]

arabucki

Może jest zbyt wielu Administratorów?

Osobnym zagadnieniem jest fakt, że podpisywanie komunikatów jako Zarząd Koła powinno być zgodne z ustaleniami na posiedzeniu Zarządu.

[2013-04-04 14:45]

michals11271984

Szkoda tylko że owa uchwała została uchwalona przy jednym stoliku i podana do wiadomości zebranych bez zapytania co sądzą o tym inni uczestnicy zebrania.
[2013-04-04 18:08]

Ukleja142

Widocznie byliśmy na dwóch różnych zebraniach, a burzliwe dyskusje, zapisy i odczytanie protokołu z zebrania i zapisy na stronie Koła (usunięte już jednoosobowo ze strony) są też wymysłem jednej osoby... Nikt nie protestował i nie zgłaszał zastrzeżeń do zapisów na zebraniu... Dziwne, że dyskusje zaczynają się po zebraniu i po zamknięciu protokołu... To co w tej chwili się dziej - to łamanie uchwał Zarządu Koła. Ale co mnie tam... Decyzje są po stronie Prezesa Koła!!  [2013-04-04 19:59]

michals11271984

Rozpoczynając dyskusję należałoby wyjść od podstawowej kwestii, mianowicie po wybraniu nowego zarządu i przydzieleniu odpowiednich funkcji członkom były słowne ustalenia, że terminy zawodów w kole, nie powinny pokrywać się z tymi organizowanymi w okręgu. Z tego też powodu zawody Rozpoczęcia Sezonu planowane były za na sobotę 6.04, a nie na 7.04 gdyż wtedy miała odbyć się pierwsza eliminacja Grand Prix Okręgu. Gdybyśmy się trzymali tej prostej zasady i ustalenia to nie byłoby dzisiaj tego problemu. Ja nie zamierzałem się z nikim przekrzykiwać i wykłócać o termin zawodów, swoje zdanie przedstawiłem. Jeśli w kole nie chce się by koło było reprezentowane na szczeblu okręgu to powiedzmy o tym wprost.

Zobrazuje sytuację przykładem. Klub piłkarski grający w krajowych rozgrywkach ligowych wywalczył awans do europejskich pucharów, a wtedy instytucja odpowiedzialna za terminarz krajowych rozgrywek ustala temu klubowi mecz w ten sam dzień co występ w pucharach.

Jest koło, jest okręg i między tymi organami powinna być zawiązana współpraca na wielu płaszczyznach. [2013-04-04 20:22]

Mariusz83

Nie rozumiem Dyskusji... Skoro padła uchwała na zebraniu (nieważne czy przeszła większością głosów czy tylko jednym głosem przeważającym ) to jest to wiążąca i prawomocna uchwała. Nikt wcześniej nie przewidział, że pogoda będzie taka jaka jest i zawody trzeba było przesuwać i przekładać już dwukrotnie co wiąże się z pokryciem z zawodami w okręgu i nic na to nie poradzą słowne ustalenia przed sezonem. Rozpoczęcie trzeba zrealizować a jeśli będzie trzeba Mistrzostwa Koła zrobić jednego Dnia to również będziemy na zebraniu nad tym debatować. (powtarzam nie wtajemniczonym, iż zapis nie określa jednoznacznie czy MK muszą być rozgrywane na zasadzie dwóch tur). Koledzy a miedzy zawodami Kołowymi czy Okręgowymi jest pewna ranga, dlatego też jasno można określić na które zawody jechać. Jeszcze raz powtarzam, że nic nie poradzimy na warunki atmosferyczne a w przeręblu na 13m nie widzi mi się łapać! Pozdrawiam. [2013-04-04 21:37]

michals11271984

Po pierwsze głosowaniu były poddane zawody Rozpoczęcie Sezonu czy termin 21.04 czy 28.04 (wynik głosowania: za 28.04 byli Jan Arabucki, Tomasz Arabucki, Nawrocki Marek, za 21.04 Józef Barys, Michał Stasiak, Wiktor Kuc) i pewnie zaraz się pojawi komentarz, że Wiktor nie jest w zarządzie. Więc jeśli było głosowanie to trzeba było o tym powiedzieć i poprosić, by nie brał udziału w głosowaniu. Kolejna sprawa to, że po tym była przerwa, a co do terminu MK już nie głosowaliśmy, więc jak została podjęta uchwała?

To co Ty Mariusz piszesz to jakieś nieporozumienie. Może dlatego, że Cie nie było to nie rozumiesz o czym dyskusja. Jeśli to nie byłyby zawody o Mistrzostwa Koła to nie byłoby problemu, można sobie odpuścić. [2013-04-04 22:13]

skejto

No tak, skoro koło należące do betonu ustaliło-> kolejne koło, które zamyka furtke i nakazuje sie dostosować do swoich własnych wymysłów, uchwała zatwierdzona..... Może zacznijmy robić zawody każdego szczebla jednego dnia, wtedy Ci, którym chodzi tylko o zgarnięcie nagród, będą mogli wyeliminować ze swoich zawodów zawodników ambitniejszych, a potem dziwmy się, że młodzież nie startuje w zawodach, nie rozwija się, że nie ma zawodników na zawodach.... Ważne jest, aby pod "wymuszoną" nieobecność zdobyć dobre miejsce :)
[2013-04-04 22:16]

Jimmy007

Zawody Rozpoczęcie Sezonu mogą się odbyć 21.04, Mistrzostwa Koła 27-28.04 i jeśli wtedy warunki pogodowe nie pozwolą to wrócimy do tych terminów o których mowa, wtedy każdy będzie miał czyste sumienie i nikt nie będzie miał do nikogo pretensji, bo wszystko będzie zrobione tak jak się należy, nie będzie nikt musiał pomiędzy dwoma startami. A jeśli pogoda nie pozwoli to każdy to zrozumie. Będzie można mieć tylko pretensje do panującej aury.
I niech nikt nawet nie piszę, że zapanuje chaos organizacyjny, bo Ci którzy są zainteresowani startem będą dokładnie wiedzieli jakie są bieżące ustalenia, poza tym każdy widzi jaka jest pogoda i czego się spodziewać. O wiele bardziej prestiżowe zawody w całym kraju są przekładane i nie od razu o miesiąc, a tydzień po tygodniu, tak by było jak najmniej kolizji terminowych, więc taki argument do mnie nie trafia.



[2013-04-04 22:23]

arabucki

Panie Michale

Decyzje nie zapadały przy jednym stoliku - to po pierwsze

W głosowaniu nie powinny się liczyć głosy moje, Pańskie i Witka - bo nie jesteśmy w Zarządzie a wynik i tak będzie 2:1 - to po drugie

A po trzecie moja propozycja rozegrania zawodów 21-04 i 27-28 04 spotkała się z dezaprobatą, ponieważ nikt nie wierzył, że do 21-04 rozmarzną Glinianki a Zajączek może być niedostępny ze względu na wysoki poziom wody. 

Trzeba będzie chyba dokumentować spotkania Zarządu  w postaci zapisów video ( podejmuję się zorganizować bezpłatnie sprzęt) żeby uniknąć tego typu nieporozumień

Pozdrawiam

[2013-04-04 23:03]

Tomar

Kolego Jimmy007 już raz zmieniałeś termin zawodów bez konsultacji z którymkolwiek członkiem zarządu, ustaliłeś sobie sobotę bo akurat tak Ci pasowało (podobno ukłon w stronę tych co pracują w niedziele, ciekawe ile osób pracuje w niedziele a ile w sobotę ale mniejsza z tym) .
Teraz kasujesz wpisy z terminami na stronie które zrobiłem na prośbę prezesa , a które zostały przegłosowane na zebraniu zarządu i są w protokole z zebrania zarządy . Ciebie nie było na zebraniu na którym mogłeś również głosować, widocznie nie byłeś zainteresowany tym co się dzieje a teraz masz pretensje ze zostały ustalone takie terminy a nie inne . Wpisujesz sobie swoje terminy z nikim nie uzgadniane .
Teraz druga sprawa twój wpis na stronie głównej koła nie jest wpisem zarządu koła tylko twoim osobistym to pod takimi wpisami nie podpisuj się "Zarząd Koła" tylko swoim pseudo lub imieniem i nazwiskiem żeby ktoś kto wchodzi na stronę koła wiedział ze jest to twój osobisty wpis.

Bardzo bym prosił żeby moje wpisy wróciły na stronę bo póki co to są właśnie to są aktualne ustalenia zarządu koła.

[2013-04-05 00:04]

Jimmy007

Po pierwsze informację, które ja dodałem na stronę nie są sprzeczne z tym co ustalił zarząd, a po drugie wpis nie został usunięty,a czasowo wstrzymany, gdyż terminy mają być raz jeszcze rozważone. Po drugie to nie gadaj bzdur, że ustaliłem sam termin i dodałem wpis na stronę, bo była rozmowa na ten temat z prezesem, on z tego co mi wiadomo konsultował się z sekretarzem i oddzwonił do mnie, że możemy spróbować z sobotą, pisałem o tym wcześniej, więc czytaj ze zrozumieniem. I nie było to moje widzi mi się, a termin był podyktowany tym, że znowu terminy by się ze sobą pokryły. Cieszy mnie wypowiedź kolegi Skejto, bo ktoś obiektywnie to ocenił.. Niestety tak to wygląda, że jak ktoś jest ambitniejszy i chce wystartować w zawodach na szczeblu okręgu to zamiast pomocy z koła ma rzucane kłody pod nogi. Już było wiadomo na poprzednim zebraniu, że w kolejnym nie będę mógł uczestniczyć i stwierdzono, że przecież nic się nie stanie i nie muszę być na wszystkich. Ale sądziłem, że moje zdanie będzie brane pod uwagę. 
Wyjaśnijcie mi tylko dlaczego tak się bronicie przed tymi terminami, które proponuje? Skoro każdy w nieoficjalnych rozmowach mówi, że jest mu obojętne to skąd taki opór?
Ja wychodzę teraz na wroga numer jeden, bo walczę o to, żeby było tak jak być powinno, żeby wszystko znormalizować. Organizujemy cykl Grand Prix Koła, mówimy o rozwoju, chcemy szkolić dzieci i młodzież, popularyzować sport wędkarski, a później podejmujemy takie decyzję, które temu przeczą.
[2013-04-05 08:11]

Tomar

To ja mam pytanie kto zadecydował że terminy mają być ponownie rozpatrzone .Jakoś mnie każdy nic nie mówi ze mu jakieś terminy ustalone przez zarząd nie odpowiadają. A twój wpis jest tylko twój bo nikt nie podejmował decyzji o zmianie terminów ustalonych na zebraniu zarządu.\


[2013-04-05 10:05]

Jimmy007

Ja wczoraj podczas rozmowy z Prezesem, rozmawialiśmy, że ponownie ma się zebrać zarząd, taka propozycja wyszła od niego. A kto ma Ci mówić i dlaczego akurat Tobie? To ja Ci mówię w swoim imieniu i Michała. I nie rozpatruj problemu przez pryzmat mojej osoby i jego, a przez pryzmat wędkarza (zawodnika) należącego do koła, który przychodzi z problemem. Nie będę go opisywał po raz kolejny, bo chyba już załapałeś o co chodzi. Jak Ty byś chciał startować w Okręgu to byś inaczej śpiewał. Jeśli kto inny miałby taki zamiar, a ja nie to na pewno bym się nie sprzeciwiał i nie zamykał mu tej drogi tylko dlatego, że "tak ma być".

Nikt jeszcze mi konstruktywnie nie wytłumaczył dlaczego nie możemy spróbować z terminami 21.04 i 27-28.05.

Rozumiem jedynie argument, że pogoda może się nie poprawić. Prognozy na które oczywiście biorę delikatną poprawkę mówią, że ostatnim dniem z delikatnie ujemną temperaturą w nocy będzie 10.04. Poza tym temperatura w ciągu dnia ma oscylować w granicach 12-17 stopni.

Jeśli nadal będzie zalegał lód, to zawody z 21.07 będzie można przesunąć na 28.04, a Mistrzostwa Koła zrobić w Maju, tak jak to jest planowane.

Jeśli tak bardzo całemu zarządowi zależy, żeby zamykać drogę do startów swoim członkom to ja się z tym pogodzę, ale nie chce dłużej firmować tych decyzji swoim nazwiskiem jako v-ce prezes d/s Sportu.

Bo póki moje nazwisko widnieję przy tej funkcji to będę walczył o to, żeby decyzję były podejmowane na korzyść startujących zawodników i chcących reprezentować koło.


[2013-04-05 10:46]

skejto

Panowie radzę się uspokoić.

Dyskusja odbywa się na poziomie członków zarządu koła. Powinno się dawać przykład, jak takie sytuacje rozwiązywać...

skoro osoby należące do zarządu koła ustalają termin zawodów kołowych równolegle z zawodami wyższej rangi, to świadczy to tylko o braku profesjonalizmu lub zwykłym niedopatrzeniu.

Jeśli ktoś nie zauważył, że w tym terminie odbywają się zawody Okręgowe, to należy teraz rozważyć, czy istnieje możliwość przesunięcia mistrzostw koła, a mimo, iż aura nie dopisuje, to przypominam, ze do maja został miesiąc. Powinniście to zweryfikować na zebraniu koła, bądź telefonicznie i ustalić termin niekolidujący z zawodami wyższej rangi.

Jednakże po wpisach osób broniących terminu(koledzy Tomar, arabucki,Mariusz83, Ukleja142) ustalonego wczoraj widzę, że za nic mają sobie zawody ustalone przez Okręg Sieradzki, nie podając żadnych argumentów ani za przenisieniem zawodów, ani za ich pozostawieniem, a jedynym ich argumentem jest "bo Ciebie nie było, bo Protokół zamknięty"...

Jako władze koła jesteście po to, aby w takowych sytuacjach podejść profesjonalnie do sprawy i rozwiązać konflikt, zgodnie z regulaminem pzw i duchem sportu.

Pozdrawiam
skejto




[2013-04-05 13:08]

Ukleja142

No cóż kolego "skejto", gotów jestem założyć się o niezłą stawkę, że zawody z 12 maja organizowane przez Okręg zostaną przesunięte na inny termin z uwagi na organizowanie Mistrzostw Kół przez Koła okręgu... Już ten termin został oprotestowany przez uczestników ubiegłorocznego GP Okręgu... Co roku KS i Zarząd OKręgu planuje zawody GP w maju i i co roku się z nich wycofuje... Taki live... Mistrzostwa Kół zawsze w maju mają pierwszeństwo przed innymi imprezami Okręgowymi... A spór dotyczy jednoosobowej zmiany uchwały Zarządu, co jest naruszeniem przepisów związkowych.. Uchwałę Zarządu może zmienić jedynie Zarząd Koła... itd. itp.... wyższe instancje, ale nie jeden członek Zarządu... W tej sytuacji nikt nie złożył słowa odrębnego do protokołu i nikt nie zaprotestował.... Nikt nikogo nie upoważnił do zapisów innych na stronie niż to ma miejsce w protokole zebrania.... a jest to już drugi taki przypadek w ciągu ostatnich kilkunastu dni... Dróg do rozwiązania jest wiele:
1. Ponowne nadzwyczajne zebranie Zarządu i zmian uchwały...
2. zmian zapisów na stronie Koła i odczekanie do 13 - 14 .04. br. i spojrzenia realnie na szanse rozegranie zawodów (ale wątpię w optymistyczne prognozy synoptyków, wszak w marcu miało już być pow. 20 stopni...
3. Jest to dyskusja wewnątrz koła PZW nr 6, a zatem jako członek innego koła nie masz wiele do powiedzenia i raczej nie jątrz swoimi wypowiedziami - rób to na stronie swojego koła ( a tam jesteś cichy jak "mysz pod miotłą"...

Dajmy szansę na załatwienie "tematu" Prezesowi Koła - piłka jest po jego stronie....  
[2013-04-05 13:52]

Mariusz83

Skejto we wcześniejszym poście najwyraźniej bijesz do mnie i tutaj taka drobna sugestia w kierunku do Ciebie - czytaj uważnie! Ja dokładnie napisałem, że pogoda jest taka jak każdy widzi i nie było fizycznej możliwości rozegrania zawodów.    Ja już raz powiedziałem i przypomne, że nie interesują mnie zawody w Kole i nie będę w nich startował. Mam ambitniejsze starty w planach. Poza tym ktoś musi te zawody sędziować byś ty kolego i inni mogli startować - to po drugie.   A najgorszą rzeczą jest jak inni koledzy mnie zaczepiają na ulicy i w sklepie, że terminarz nie taki, że zawody w sobotę! Nie dogodzi się nikomu a skoro Terminarz jest coraz bardziej napięty to nie można zawodów rozgrywać co tydzień bo to wiąże się również z kosztami. A młodzież nie da rady finansowo wystapić w zawodach tydzień po tygodniu(przypomne : 21.04, 29.04, 3.05.) z braku finansów.... Prawda czy nie??  Tak na zakończenie to nie można terminarza tworzyć z myślą o sobie tylko o innych. Nie wszyscy są bogaci i stać ich na tak drogą zabawę jaką jest wędkarstwo a chcą brać udział w zawodach Kołowych i jest to dla nich rekreacja a nie walka o wszystko.  A najważniejszy argument - pieniążki. Pozdrawiam [2013-04-05 13:53]

skejto

Może dlatego jestem na forum swojego koła "cicho jak mysz pod miotłą" ponieważ u mnie było to ustalane na kilku zebraniach i zgodnie stwierdzono, że nie ma zawodników, którzy startują w tym roku w GP okręgu ?

A może po prostu w moim kole takie sprawy nie załatwia się na publicznym forum, dając możliwości komentarza nie tylko członkom koła? Może jeśli ktoś nie chce, aby osoba postronna "nie jątrzyła" się wypowiedziami, pisze się takie posty na zamkniętych forach?

A co, jeśli startowałem wielokrotnie w zawodach GP Okręgu i zainteresowała mnie dyskusja i jako zawodnik mam prawo zabrać w niej głos?

Ludzie kultury, pije fakt do osób, które działają naprzeciw wszelakiemu rozwojowi. Skoro nie rozumiecie, to potem sie nie dziwcie, że nie ma się kto odezwać, że w Polsce sie nic nie dzieje, skoro każdy robi coś pod siebie, że sport sie nie rozwija, że piłkarze nie grają, że rząd nic nie robi, że jest coraz mniej członków kół, że szerzy sie kłusownictwo... Właśnie przez to, że ktoś nie jest prezesem, więc go wyśmiejemy. bo ma sie nie odzywać.

To może teraz napiszcie panowie do Pana Góreckiego, który wpadł na pomysł stworzenia zawodów ligowych bez udziału betonu, rozpisał plany itp. Napiszcie mu, ze nie jest prezesem PZW to sie ma nie odzywać, bo w kole siedzi cicho jak mysz pod miotłą.

Pisałem z kulturą, ale widzę, żę 2 powyższe komentarze spotkały się z dezaprobatą tylko i wyłącznie, ponieważ napisałem, że uważam tą sytuację za zabijanie ducha sportu wędkarskiego. Skoro uchwała została zmieniona pierwszy raz, to może zostać zmieniona i drugi....

A jeśli panowie powyżej tego nie rozumieją, to np. stracą kilku najlepszych zawodników koła, którzy sie przeniosą do innych kół. to oznacza, że będą się cieszyć i uważać że rozwijają sport :D :D :D :D

Skoro z tego co widzę po wynikach, wasi dwaj najlepsi zawodnicy z koła uważają, że zawody należy przenieść, bo to koliduje z zawodami wyższej rangi, to należy sie nad tym zastanowić.

Co, gdyby np. ustalono terminarz T-mobile E-klasy, w którym Legia gra w europejskich pucharach, ma tego samego dnia zagrać w W pucharze polski? Ma wybierać, bo PZPN ustalił już date meczu?

Kończe rozmowe z Panami, ponieważ nie ma to sensu, skoro jedyne odpowiedzi jakie usłysze, to że jestem z innego koła i że zarząd to i tamto... A żadnego konkretnego wpisu kto, dlaczego, mimo czego....





[2013-04-05 21:23]

Mariusz83

Sam sobie zaprzeczasz. Idąc twoim tokiem myślenia najlepiej byłoby przełożyć zawody na inny termin... nie wiem, być może inny dzień tygodnia może piątek?? albo Poniedziałek, tak to zdecydowanie najlepszy dzień nie ma jak zacząć tydzień od zawodów.... Pozostaje tylko wybrać odpowiednią datę tylko nie po zawodach okręgowych bo przecież zawodnicy będą zmęczeni... Bo przecież piłkarz też nie gra codziennie!  [2013-04-05 21:52]

Jimmy007

Odnoszę wrażenie, że piszesz tylko po to, żeby pisać i nabić sobie trochę postów. O pieniądzach, o młodzieży, której u nas w kole nie ma, więc nie wiem po co gadanie o ich startach w zawodach, o sędziowaniu, teraz kolejne bzdury. Nikt nie mówił o żadnym piątku, o żadnym poniedziałku. Jeszcze nie wniosłeś nic rzeczowego do tej dyskusji. Chcesz odciągnąć uwagę od istoty problemu jaki się pojawił? A zawody można przełożyć na inny termin, więc zamiast po raz kolejny pisać jakieś brednie to zerknij w kalendarz i wtedy zacznij się udzielać w tym temacie.
Zresztą skoro interesują Cię "ambitniejsze" starty, a te w kole w ogóle to po co dyskutujesz, masz w tym jakiś cel kiedy zawody się odbędą?  [2013-04-05 22:08]

Tomar

Tylko problemem w tym przypadku jest przez jednego człowieka zmiana uchwały zarządu koła i podpisywanie sie pod informacjami na stronie jako "Zarząd Koła" w informacjach które nie są żadnymi informacjami zarządu.
[2013-04-05 22:40]

michals11271984

Problem jest nie przez jednego człowieka tylko przez jedną rzecz a mianowicie niestosowanie się do ustaleń słownych podjętych na jednym z pierwszych zebrań "zawody w kole nie będą się pokrywać z zawodami w okręgu" i to jest jeden jedyny powód.
[2013-04-05 22:45]

Jimmy007

Problemem jest to, że się uczepiłeś jednego słowa i nic więcej do powiedzenia nie masz. Prosiłem w poprzednich postach o ustosunkowanie się do tego o czym jest rozmowa.
To co jest napisane w tej chwili na stronie w żadnym stopniu nie jest sprzeczne z uchwałą, zawody są odwołane? Są.

Odpowiedz mi na jedno, bardzo proste pytanie. Jeśli sam nie zamierzasz startować w Grand Prix Okręgu to dlaczego chcesz odbierać innym tą możliwość? [2013-04-05 22:48]

Jimmy007

Problemem jest to, że się uczepiłeś jednego słowa i nic więcej do powiedzenia nie masz. Prosiłem w poprzednich postach o ustosunkowanie się do tego o czym jest rozmowa.
To co jest napisane w tej chwili na stronie w żadnym stopniu nie jest sprzeczne z uchwałą. Zawody są odwołane? Są.

Odpowiedz mi na jedno, bardzo proste pytanie. Jeśli sam nie zamierzasz startować w Grand Prix Okręgu to dlaczego chcesz odbierać innym tą możliwość? [2013-04-05 22:48]

Tomar

A czy na zebraniu został ustalony nowy termin zawodów przez zarząd koła został to dlaczego są usunięte wpisy o tym ? A czy to ja sam ustalałem ten termin , termin został ustalony na zebraniu przez członków zarządu . A co do startów w GP to niestety życie jest jakie jest i niestety trzeba wybierać to jest ważniejsze , niestety nie można mieć wszystkiego.
[2013-04-05 23:18]

Jimmy007

Został, ale jest duże prawdopodobieństwo, że zostanie zmieniony dlatego wpis jest wstrzymany. Ciężko zrozumieć?
Dlaczego nie chcesz na moje pytanie odpowiedzieć? Ponawiam. [2013-04-05 23:21]