Uchwała Zarządu Koła a wpisy na stronie Koła

/ 43 odpowiedzi
Tomar


Przez kogo wstrzymany ? (2013/04/05 23:23)

Jimmy007


Skoro zadałem Ci dwukrotnie pytanie i nie potrafisz na nie odpowiedzieć tzn., że jest bardzo dla Ciebie niewygodne i termin ma być za wszelką cenę utrzymany, by zrobić komuś na złość. 
Skoro nie potrafisz odpowiedzieć na jedno proste pytanie to ja nie zamierzam odpowiadać na Twoje i w tym momencie kończę z Tobą dyskusję. (2013/04/05 23:27)

Tomar


Ja chcę sie tylko dowiedzieć kto wstrzymał te terminy ? Z tego ci wiem to w zarządzie jest 7 osób a nie jedna która podejmuje decyzje .
Jeżeli chcesz odpowiedzi na swoje pytanie to bardzo chętnie Ci jej udziele ja nie chcę nikomu nic blokować ponieważ nie jest to moja decyzja były na zebraniu proponowane różne terminy i większość zadecydowała o terminach które podałem na stronie . A jeżeli bedziemy podchodzić do ustalania terminów na zasadzie ze w ten dzień to nie w ten nie bo jeden ma GP okregu drugi bedzie miał zawody w klubie ktoś inny bedzie chciał jechać na Robinsona to wyjdzie na to że zawody bedziemy rozgrywać w środy po 16 .
(2013/04/05 23:30)

Jimmy007


A ja chciałem się dowiedzieć czego innego. Dziękuje za uwagę. (2013/04/05 23:31)

Jimmy007


Ale Ty nie mieszaj w to zawodów komercyjnych czy startów w klubie. Nie widzisz różnicy? Pewnie nie, bo nie chcesz jej zauważyć od początku.
Koło i Okręg to dwie instytucje, które mają ze sobą współpracować i działać na rzecz wędkarzy.
Wszyscy dobrze wiedzieli, że terminy nie mogą być takie same, a mimo tego podjęto taką decyzję. Po co?
We wszystkich kołach w Okręgu można to pogodzić, a u nas nie można, a najwięcej do powiedzenia mają Ci, których starty w okręgu nie interesują, a nawet Ci, których koło nie interesuje. (2013/04/05 23:44)

Tomar


Każdy ma prawo startować tam gdzie mu sie podoba a jeżeli terminy sie pokrywaja a niestety tak stało ze względu na pogode na którą nie mamy jako zarząd wpływu to niestety trzeba wybrać start który jest dla danej osoby ważniejszy . Ja odpowiedziałem na twoje pytanie teraz oczekuje odpowiedzi od Ciebie na moje pytanie bo nadal jej nie uzyskałem. (2013/04/05 23:49)

Jimmy007


A jesteś w stanie to pojąć, że to nie jest niczyj wymysł, żeby zrobić sobie dobrze tylko wytyczne od OKS-u, by jak najwięcej wędkarzy mogło brać udział w Grand Prix Okręgu? I nie zganiaj wszystkiego na pogodę, bo jest alternatywa dla przyjętych terminów.
Wy podjęliście decyzje, a nie pogoda. Na pogodę można zgonić w momencie, kiedy zostaną wyczerpane wszelkie próby rozegrania zawodów w wolnych terminach zgodnie z zasadami, że terminy się nie pokrywają. 
Żadne terminy nie zostały wstrzymane, a wpis z informacją o nich. Bo jeśli terminy zostaną zmienione to byłoby bez sensu dodawać kolejne sprostowanie. Do zawodów został miesiąc, więc jeśli decyzja nie zostanie zmieniona to zdążymy informacje na stronie umieścić.

(2013/04/05 23:58)

Tomar


Informacja była umieszczona wyraźną prośbę prezesa na zebraniu a ty ten wpis zawiesiłeś co jest nadużyciem uprawnień z twojej strony.
(2013/04/06 00:12)

Jimmy007



A ja w rozmowie z tym samym Prezesem usłyszałem, że rozważymy jeszcze raz terminy i postaramy się coś z tym zrobić, więc wstrzymanie wpisu wydaję się jak najbardziej słuszne, by później w razie zmiany terminu uniknąć pytań "To kiedy w końcu te zawody?" (2013/04/06 00:21)

Tomar


Czyli to Prezes zadecydował o tym zeby zawiesić wpisy , ok jutro się z nim skontaktuje czy to była jego decyzja. Ale narazie obowiązuje uchwała która była podjęta na zebraniu w dniu 02.04.2013 o zawodach otwarcia sezonu w dniu 28.04.2013 i mistrzostwach koła w dniach 11-12.05.2013 i nikt jeszcze nie głosował nad jej uchyleniem .

(2013/04/06 00:24)

Jimmy007


Proponuję podszkolenie czytania ze zrozumieniem. Ja napisałem, że Prezes stwierdził, że ponownie rozważymy terminy rozgrywania zawodów, więc nie interpretuj tego co napisałem tak jak Ci wygodnie. Najważniejsza informacja na stronie się ukazała, że zawody zaplanowane na najbliższe dni są odwołane, a z informacją o nowych terminach możemy się jeszcze wstrzymać, gdy ta będzie potwierdzona już w 100%. Jeśli chcesz dalej rozmawiać o uchwałach, głosach itp. To przypominam, że nie było głosowania na temat daty zawodów Mistrzostw Koła.
Zachowujesz się w tym momencie jak wysoko postawiony urzędnik, niezdrowo podniecony swoją funkcją.  (2013/04/06 00:42)

Tomar


To ty tak uważasz jakoś członkowie którzy byłi na zebraniu brali udział w głosowaniu .A jeżeli odbędzie sie głosowanie to trzeba będzie przegłosować wszystko od początku zaczynając uchylenie ustawy z poprzedniego zebrania. (2013/04/06 00:49)

Jimmy007


No brali udział w głosowaniu, ale na temat zawodów Rozpoczęcia Sezonu. No to będzie głosowanie i pewnie postawicie na swoim. Będziesz wtedy zadowolony i dumny z siebie. (2013/04/06 00:53)

Tomar


Tu nie chodzi o fakt stawiania na swoim tylko o fakt sterowania pracami zarządu przez jednostkę. (2013/04/06 00:56)

Jimmy007


Tu chodzi o fakt, że ktoś się nie chce stosować do jakiś ustaleń i wytycznych podjętych na samym początku. Zaraz będzie komentarz, że te ustalenia nie zostały podjęte uchwałą, a tylko słownie.  (2013/04/06 11:13)

skejto


Generalnie to nie mam pytań do kolegi Mariusz83. Ja zaprzeczam sam sobie? Chyba dla kogoś, co czytanie odstawił w podstawówce....

Gdy zostało napisane, że coś z uchwałą poszło nie tak, kolega zgonił na pogodę, mówiąc o pogodzie z miesięcznym wyprzedzeniem i nie widzi mu sie "łapać"(słowo łapać zazwyczaj używają typowi mięsarze, zawodny raczej łowią) co wiele też mi mówi o podejściu ww. Jednakże, gdy napisałem, że zarząd jest od tego, żeby rozwiązywać takie kwestie w sposób zgodny z założeniami oraz duchem sportu, to sie dowiedziałem od kolegi, że ma ambitniejsze plany niż łowienie i że ktoś musi sędziować.

Nie wiem, co miało to wspólnego jako odpowiedź na mój post, a dodatkowo stawia pytanie, kto tu sobie zaprzecza, mówiąc raz, że będzie łowił, a raz, że ma ambitniejsze plany :)

Dalej napisałem, ze panowie uważacie, że jak macie przypisaną funkcję, to nikt ma się nie odzywać, że zachowujecie się, jakbyście to robili bez jakiejkolwiek chęci i rozsądku, to kolega napisał, że sobie zaprzeczam, pytam sie czym? Tym, żę zaproponowałem przeniesienie zawodów na inny termin?

Zakpił sobie kolega ze mnie, że mówie o poniedziałku, czy piątku, no chyba, że kolega nie rozumie, że maj ma 4 weekendy(dopisze jak sie wymawia: łikendy, jakby kolega znowu czegoś nie zrozumiał, bo widzę, że nie jest oczywiste że zawody wędkarskie rozgrywa się w soboty i/lub niedziele )

Myśli kolega, że jest taki bystry, a organizacja każdego rodzaju wydarzenia sportowego jest taka sama. Mogłem może nie podawać przykładu piłki, tylko np. siatkówke, tam zmęczenie jest mniejsze i kolega by nie miał okazji do przyczepienia się, że piłkarze muszą odpoczywać. Żałosny komentarz i tyle. Jak sie ktoś nie zna na organizacji zawodów, to radzę ustąpić z funkcji.... (2013/04/06 13:28)

Mariusz83


Nie będe się tutaj wypowiadał na to co napisałeś Kolego Bartku pod moim adresem bo chyba każdy widział w tamtym roku i w tym co się dzieje u nas. Ty natomiast próbujesz przypinać mi jakieś łatki. znowu na stronie głównej pojawił się nowy wpis i jak się wpisujesz to prośba taka, że nie jesteś zarządem Koła, więc się tak nie podpisuj. A tak naprawde problem to stwarzasz Ty wraz z bratem układając zawody pod siebie! Ja na następnym zebraniu składam wniosek o odwołanie Ciebie z funkcji v-ce Prezesa ds. Sportu bo to była wielka pomyłka! Natomiast zaraz potem złoże oficjalną rezygnację z pełnienia funkcji prezesa ds. młodzieży i prowadzenia strony. Gdyż nie widzę dalszej współpracy z tak aroganckim członkiem zarządu no i jak sam twierdzisz, że młodzieży u nas w Kole nie ma to nie potrzebna jest funkcja prezesa od spraw młodzieży! Nie obrażam się tylko naprawdę nie widzę dalszej współpracy...  (2013/04/06 19:20)

Jimmy007


Najlepiej uwagę odciągnąć od problemu za pomocą tanich chwytów w stylu czepiania się o podpis. Informację na stronie nie były sprzeczne z ustaleniami zarządu, więc nie wiem o co chodzi. Czy ja w tym wpisie podałem jakieś daty zawodów, które sam ustaliłem? Nie. No rzeczywiście nowy wpis, zmieniły się w nim dwa słowa i teraz jest w porządku bo Pan Mariusz go edytował. Ja z bratem walczę o normalność i chce, żeby było tak jak być powinno, ale jak reszta zarządu nie będzie startowała w Grand Prix Okręgu, tylko w "ambitniejszych" zawodach albo w ogóle to niech nie zamyka drogi ku temu innym. 

Twój wniosek nie będzie potrzebny, gdyż ja już złożyłem rezygnację z pełnienia funkcji V-ce prezesa d/s Sportu, gdyż nie będę swoim nazwiskiem firmował tak absurdalnych decyzji.

No poza jednym kadetem, który brał od czasu do czasu udział w zawodach kołowych żadnej młodzieży nie ma. I odpowiedz sobie sam czy funkcja V-ce prezesa d/s młodzieży jest potrzebna czy też nie. Powinien on dążyć do tego, żeby ta młodzież się pojawiła.

No z Twojego punktu widzenia mój wybór na to stanowisko był nieporozumieniem, bo spodziewałeś się, że będe "pionkiem" bez własnego zdania i podczas podejmowania uchwał będę podnosił rękę tak jak TY.
I zarówno Ty, jak i inni wypowiadający się w tym temacie macie świetną pozycję do ataku, bo akurat ja i mój brat mamy zamiar startować w Grand Prix Okręgu, ale to nie znaczy, że układam terminarz pod siebie. Układam go zgodnie z ogólno-przyjętymi zasadami, które w innych kołach są respektowane. Wszyscy dążą do tego, by terminy się na siebie nie nakładały.
Gdybym ja i mój brat nie zamierzał startować w Grand Prix Okręgu, a przyszedłby do mnie Jan Kowalski zrzeszony w naszym kole i powiedział, że nasze zawody kołowe kolidują z okręgowymi to jako V-ce prezes d/s Sportu podjąłbym działania, by to zmienić. Baa! Nie dopuściłbym, żeby w ten sposób został skonstruowany terminarz. Wydaję mi się, że właśnie takimi problemami powinna się zajmować osoba pełniąca taką funkcję jak mi powierzono.
Taką sytuację jak dzisiaj w kole już przerabialiśmy, jak nasze kręgi opuścił kolega Tomek Baranowski, bo jego pomysły mające na celu usprawnienie działalności w zakresie sportu wędkarskiego w kole spotykały się z dezaprobatą. A zawodnik tej klasy, które zjeździł cały kraj i brał udział w zawodach na najwyższym poziomie odnosząc sukcesy mógłby przenieść na nasze "podwórko"  wiele standardów i dalej podnosić poziom rywalizacji w kole. 
On na tej funkcji wytrzymał dłużej niż ja i również zrezygnował, z podobnych względów. 

Pozdrawiam.

(2013/04/06 20:26)